amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Nové Zámky NZ

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Nových Zámkoch, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

stefan596 M 45 rokov
Muž 45 rokov Nové Zámky
Som pohodovy a slušný, obyčajný pracujúci chlap, ktorý hľadá druhu polovičku. Nemám deti. Ma byt spoľahlivá a verná a sympatická. Nech vie, co chce od života. Nech ma rada zvieratá, prírodu a víkendové vylety.
murinka911 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Nové Zámky
Hľadám vážnu známosť. Voľný čas trávim pri internete,
Mám psíka a je to môj miláčik, minulosť mám vysporiadanu moje záľuby jazdenie s autom, záhrada hudba
aivo M 63 rokov
hladam ženu 55+ plnoštihlu s roznymi zaujmami aj s trochou erotiky, dochodca, minulost vysporiadaná, zaujmy film, hudba, do vztahu chcem priniest radost zo života.
Lipson M 39 rokov
Muž 39 rokov Nové Zámky
Ahojte....
hľadám tú pravú ženu ktorá mi dovolí aby som ju spravil šťastnou...
ale keď tu spoznám kamarátku s ktorou by bola sranda a niečo viac bol by som veľmi rád
Smejkorico M 26 rokov
Muž 26 rokov Nové Zámky
Ahojte hľadám si zienku ktorá vie byť vo vzťahu dominantná a už má nejake skúsenosti môj vek je 25ca pracujem moje záľuby sú šport hudba tanec príroda a tak ďalej ja hľadám si lásku na čelý život
Jurooo5 M 44 rokov
Hľadám slečnu dámu na nezáväzné stretnutie. V prípade sympatií sa nevyhýbam spoločným športovým aktivitám. Verím, že sa nájdeme a spríjemníme si spoločne chvíle
ROMANTIGER M 48 rokov
Hľadám smelu Dámu na občasné stretka mám rád filmy prírodu zvieratá rád chodím na ryby na tury som zaneprázdnený a zato hľadám touto formou píšte budem rád
Slnkozamrakmi Ž 56 rokov
Žena 56 rokov Nové Zámky
Hľadám muža s vysporiadanou minulosťou. Mam rada prírodu, wellnes.Rada pečiem a píšem básne. Som komunikatívny typ, a hľadám tiež ukecaneho muža,ktorý je veselej povahy.
Gizu Ž 68 rokov
Hľadám sympatickeho muža nefajčiara s vysporiadanou minulostou ktorý rád cestuje, mam rada cestovanie, turistiku vellnes pobyty. Mam vysporiadanu minulosť, som na dôchodku.
pipo1963 M 60 rokov
Som rozvedený starší muž a touto cestou si hľadám ženu z vlastným bývaním na spoločný život. Mám auta aj prácu, no chýba mi teplo rodiny a neviem byť sám.
Miso1974MMA M 50 rokov
Muž 50 rokov Nové Zámky
Hľadám sportovo založenú ženu neočkovanú ako ja, do vztahu priniesť vernosť, úprimnosť, hodne smiechu, radosti, trávim voľný čas šport, príroda. Mám vysporiadanú minulosť. Jednoho dňa príde nekdo, kdo bude mat objatí tak silno, že vsechny tve kousky zapadnú pevne zpet na sve miesto .
Hugin M 44 rokov
Muž 44 rokov Nové Zámky
Ahojte, budem úprimný, nehľadám si nič záväzné. Hľadám úprimnú, milú ženu, ktorá by si chcela užiť pekné chvíle, tak ako ja. Život je krátky a zložitý, tak prečo si ho neskrášliť príjemnými chvíľami 🙂

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania