amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 10 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Zabavnicek M 37 rokov
Rád by som našiel niekoho kto by zaplnil tu prázdnotu v mojom srdci čo mi tam ostala.
Najlepšie by bolo keby si rozumela aj s mojou malou dcérkou a boli by sme šťastná mala rodinka. Ale to až časom keby sme si dosť sadli. Hľadám svoju druhú polovičku. Roky som si myslel že ju mám ale ona to tak nevidela a ďalej to už isto poznáte.
Mravcaak M 35 rokov
Muž 35 rokov Nové Zámky
Hľadám múdru a inteligentnú žienku čo má rada cestovanie ale myslí aj na rodinu. Nehľadám dokonalosť lebo sám nie som dokonalý, vždy je čo zlepšovať. :)
Walas M 35 rokov
Muž 35 rokov Nové Zámky
Tuzim sa stretavat, milujem starsie zeny. Som zamestnany, normalny pohodovy chalan. Som spolocensky a taktny, no vasnivy takze chvilu so mnou nie su nudne a suche 😊
KRISTIANILKA M 22 rokov
Muž 22 rokov Nové Zámky
Verný, milý, láskavý, dôveryhodný, nemám rád ak ma niekto oklame, mám rád úprimnosť ... atď....
Lubosko555 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nové Zámky
Volám sa Ľuboš. Mám 36 rokov. Touto cestou si hľadám milú simpatickú kamarátku na pekné chvíle. Mám rád bicyklovanie prechádzky v prírode výlety. Ak ti nevadí že bývam s rodičmi, tak sa ozvi. Hľadám si len kamarátku, na krásne chvíle. Len Komjatice a okolie. Pracujem ako železo Betonár. A som vyučený pekár.
fucky6969 M 45 rokov
hladam vazny vztah ale aj nezavezne stretnutia - to zalezi uz len na tebe. mam rad prirodu, rybolov, psov. hladam si tu znamost na vsetko krasne a prijemne
Zlza M 29 rokov
Muž 29 rokov Nové Zámky
Hádam vážnu známosť.
Rodinné zázemie, som zručný dochvíľny zábavný.
Som zamestnaný ako operátor výroby.
Telka, príroda a okolo domu, mám Haskyho.
Minulosť bola a preto nechcem byť sám.
V skratke o mne.
Karloss555 M 50 rokov
Hľadám vážny vzťah, skutočnú lásku, čo je Láskavá, dobrá, milá, síce nech je úprimná. Samota neni dobra, skutočnú lásku hľadám, tú pravú lásku, Nové Zámky ani ona aby nebola ďaleko odomňa
2michalll M 28 rokov
Muž 28 rokov Nové Zámky
Hľadám niekoho s kým by som mohol tráviť svoj voľný čas . Vo volnom čase si rád pozriem filmy alebo serialy bolo by príjemnejšie si ich pozrieť z partnerkou. Som pracovitý milý chalan.
Myslim365 M 56 rokov
Muž 56 rokov Nové Zámky
Hľadám vážnu známosť. Zenu do konca aj do voza. Mala by mať rada prírodu zvieratá. Vo voľnom čase chodievam do prírody. Mam doma 2 psíkov Lara a Kendzi. Pekny den
alfiner M 50 rokov
Muž 50 rokov Nové Zámky
Som obycajny muz ktory hlada prijemnu zenu na chvile pohody aj nepohody s ktorou sa mozem rozpravat o vsetkom, aj smiat sa.. neskor mozno aj vazny vztah. Som zamestnany, abstinent, nefajciar, moje hobby je zahrada..
Terezka2022 Ž 63 rokov
Hľadám priateľa na občasné stretnutia za účelom zoznámenia, som vdova na dôchodku rada spoznávam historické pamiatky, moje záľuby sú záhrada a kvety, rada sijem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania