amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

RoboNz10 M 33 rokov
Volám sa Robo som z Nových Zámkov mám jednu dcéru. Rad by som spoznal niekoho skym by som si mohol pokecať a čas ukáže čo ďalej to je zatiaľ všetko viac sa dozvieš v sprave
peterzajo M 70 rokov
Muž 70 rokov Nové Zámky
Bez lásky objatí, pocitu že niekomu chýbaš je život prázdny, je to len prežívanie. Možno to v mojom veku bude pripadať smiešne, ale hľadám ženu svojho života. Ženu ktorá sa chce páčiť, stará sa o seba a rovnako túži po láske a pohladení. Je to krásne mať niekoho komu môžem povedať si moja si môj.
Som všestranný majstrovač a rád pracujem v záhrade, túlam aj túlim sa v prírode. O sebe si myslím, že ak je príhodná atmosféra som vtipný aj zábavný.
Zuzulienkazuzka Ž 42 rokov
Ahoj touto cestou hľadám to čo v dnešnej dobe moc nieje slušnosť, vernosť, pochopenie, toleranciu, lásku. Mám rada prírodu, zvieratá a veľa smiechu. Napis a časom uvidíme 😉
Pipiroka M 54 rokov
hladam vaznu znamost, ocakavam lasku porozumenie a byt napomocn, pracujem, rad sportujem, wellnes, prechadzky atd., mam vysporiadanu minulost mam jedno odrastene dieta ktore uz pracuje....
Gio75 M 49 rokov
Nič nesilím, ničomu sa nebránim. Stačí, ak budeš od prvého dňa taká, aká si vždy. Na veku mi nezáleží, dieťa vnímam ako tvoju súčasť. Prines mi, čo ti prvé cinkne do nosa "Popoluška" A? Stalo sa.
Markova Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Nové Zámky
Hľadám normálneho, voľného muža, pozitívne mysliaceho, pracovitého, náročného na seba, ktorý sa chce páčiť a neholduje alkoholu. Okolie KN , NZ, NR, Ba, To.
Anielik1313 M 44 rokov
Hľadám ženu do 46 rokov na vzťah na trávenie voľných chvíľ pracujem som rodinne založený som rozvedený samota je zla verím ze ta nájdem co ma prísť to príde tak uvidím
Txbxr M 60 rokov
Hladam silnejsiu damu seniorku na obcasne stretnutie. Pracujem aj som inv.dochodca. Volny cas rad varim a rybolov. Mam rad psiky. Mam krutu minulost.
Links234 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nové Zámky
Ahojte slečny, ženy. Rád by som spoznal niekoho v plus/mínus mojom veku. Uz pomerne dlho som sám, pomaly už ani neviem ako to vo vzťahu vypada, ale uz ma samota ubíja. Rad sa zabávam, rad si pokecam s každým, milujem výlety a dovolenky, rad si zacvičiť v posilke, mam zmysel pre humor a "udajne" som aj vtipný 😀 . Momentálne som teda v Anglicku, v tom asi as spočíva ta moja samota, ale budem sa vracať do mojej domoviny. Pracujem ako stavebný technik. Nedávno som stratil svojho najlepšieho spoločníka v ťažkých chvíľach, moje nórske prasiatko. Niektorí sa z toho smejú, priateľstvo je priateľstvo, a 5 rokov je 5 rokov. Ale to je život. Takže keď máš záujem "aspoň" pokecat a možno (aspoň) dúfam aj viac, tak sa ozvi.
Veronika1986 Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Nové Zámky
Volám sa Veronika. A hľadám takého muža ktorý bude úprimný a bude nás milovať nie len využívať. Som úprimná osoba, čo mám na srdci to mám na jazyku ale vždy sa snažím inteligentne vyjadriť sa. Mám jedno dieťa. Snažím sa moje dieťa vychovať na úprimnosť. Obidvaja máme veľké srdce a koho zamilujeme toho človeka tak nepustíme z našého života. Od muža hlavne očakávám aby bol verný. Klamstvá nenávidím!!! Ďakujem Vám že ste prečítali pár riadkov. S pozdravom Veronika
19702904 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Nové Zámky
Som jednoduchá a normalna zena ktora nechce byt sama mam rada prírodu, zvieratá a vsetko pekne rada by som spoznala niekoho s kym by som si rozumela nemam rada klamstvo a faloš
Tom205 M 35 rokov
Muž 35 rokov Nové Zámky
Hladam skromnu, cestnu, rodinne zalozenu damu, romantickej povahy, milovnicku prirody, zvierat, hudby (najlepsie rockerku), s vasnou pre cestovanie, zive koncerty, kulturne podujatia.

Moje zaluby: cyklistika, basketbal, volejbal, historia, veda a technika. Uprednostnujem dokumentarne namiesto klasickych filmov, oldschool hudbu (50.-90.roky) namiesto modernej.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania