amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Nové Zámky NZ

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Nových Zámkoch.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

OpenMind01 M 67 rokov
Muž 67 rokov Nové Zámky
Hľadám vážnu známosť, ženu, s ktorou si môžem popísať, pohovoriť cez Internet alebo mobil a v prípade vzájomného porozumenia sa aj stretnúť v Nových Zámkoch, aby sme zistili mieru vzájomného porozumenia.

Každý na zoznamkách popisuje, čím sa zaoberá, aké má záľuby, ako trávi voľný čas a aké má očakávania.

Ja hľadám ženu, pre ktorú je pojem hádky neznámy, nechce ma prerobiť a bola by oporou aj pre moje záľuby, aj keď ich ona nepestuje. Podobne by som chcel aj ja podporovať jej záľuby, aj keď ich prípadne sám nepestujem. Celé je to o pocite vzájomnej tolerancie, obdivu a slobodného rozhodovania. Som matematik so silným zmyslom pre humor, ale aj spravodlivosť. Tam, kde je hlboký cit, láska a úprimnosť, si partneri neprekážajú a ctia si jeden druhého.

Som vdovec, dôchodca, a voľný čas trávim Nordic Walkingom, badmintonom, ďalšími pohybovými aktivitami, tvorivou činnosťou a posedením pri káve. Počítače a matematika patria k môjmu životu a v týchto oblastiach aktívne tvorím.

Tvorivé osoby, ktoré by so mnou mohli tvoriť team so záujmom, aby sme spoločne po sebe zanechali nejaké hodnoty, sú mi blízke. Profesne však môžu byť celkom odlišné-dôraz je na vzájomnej podpore a nie na profesii.

Nájde sa niekto, s kým dokážem dosiahnuť takú úroveň vzájomnej spolupatričnosti a tolerancie, akú som už raz dosiahol ? Ak nie, stále z toho môže byť pekné a trvalé priateľstvo.

Nemám vlastné zvieratá, ale mám ich rád (pes, mačka).

Minulosť mám vysporiadanú.
Borz095 M 25 rokov
Muž 25 rokov Nové Zámky
Ahoj, Volám sa Igor a rád by som spoznal nejaku ženu alebo dievča na písanie časom mozno niečo viac, som milý chalan, trochu tichý, ale je somnou aj sranda, mám rád deti a vo svojom voľnom čase venujem sa športu (box, fitness) a venujem sa aj autám. Mám rád prírodu, rád sa prechádzam v prírode. Ak chceš ešte niečo vedieť, napíš!
Pavol1955 M 68 rokov
Som dôchodca, žijem zdravo, som veselej povahy.
A hladám partnerku podobných vlastností.
Snažím sa hrať na akordeone, bolo by fajn keby moja buduca partnerka mala podobne zaľuby
Patrik9210 M 31 rokov
Som zábavný veselý muž, ktorý hľadá vážnu známosť, s ktorou bude zdieľať spoločné chvíle a po dokonalom spoznanie si založí vlastnú rodinu. Počas voľného času rád chodím na prechádzky do prírody, kde nacerpavam novú energiu.
Anjelik0608 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Nové Zámky
Hľadám spriaznenú dušu
Všetko ukáže čas
Samota je zlá...
Pracujem v zdravotníctve
Mám 3 psíkov čivavy
Rada čítam pozerám filmy varím peciem prechádzky výlety...
Ostatné osobne pri príležitosti stretnutia
Annnni1234 Ž 52 rokov
Vysporiadana minulost. Pracujem mam rada prirodu rada sa usmievam. Neznašam faloš a klamstvo. Rada by som spoznala muža čo vie čo chce a nechce byť uz sám. No proste muža do koča aj voza😊
miso452 M 30 rokov
Muž 30 rokov Nové Zámky
Hľadám niekoho na vážny vzťah časom rodinu som pracujuci zabezpečený. Vo voľnom čase jazdím na motorke, výlety občas si zahrám šípky a tak :) ak má chceš spoznať som tu :)
Nik0 M 19 rokov
Hladam dievča ktore ma podobne hobby: turistiku, gym, priroda, cestovanie atď
Najlepšie kebyže to dievča bude introvert jak ja :D
To je asi tak všetko .
Rita00 Ž 26 rokov
Žena 26 rokov Nové Zámky
Hladám si priatela na volné chvile, napiš a spoznajme sa, som citlivá osoba s velkým srdcom.
Rada pomahám, rada robim nové veci, na veku mi nezaleži, porozumenie je prvorade.. stretko hned na druhý deň né.
Mám dieťa
Mám zvieratka
Hladam pomocnu ruku
Miro888 M 74 rokov
Muž 74 rokov Nové Zámky
Hľadám vážnu známosťm som na dôchodkum voľný čas trávim cestovanímm chodenim do prírodym vysporiadanu minulosť mám. Mam 73 rokovm bývam v rodinom dome so synom.
Lulubos M 43 rokov
Muž 43 rokov Nové Zámky
Ahoj, hľadám ženu, ktorá sa stará o svoju vizáž, je nižšia ako ja a budeme spoločne tráviť čas na výletoch, túrach alebo pri vode.😉
Jednoducho, aby nám vzájomne bolo dobre.
Pracujem a čas trávim väčšinou s rodinou.
AnkaNZ Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Nové Zámky
Ahoj, rada by som sa zoznamila s veselym, optimistickym muzom, ktory ma vysporiadanu minulost a chce si uzivat radosti a starosti zivota vo dvojici. Zijem a pracujem v Irsku /20 rokov/ som vdova, chcem sa vratit domov a velmi rada sa zoznamim z normalnym, obycajnym muzom zo Slovenska, ktory bude mojim dovodom vratit sa.. a spolu v dvojici prezivat krasne chvile v zivote. Dufam ze sa najdeme a bude nam fajn

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania