amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Macicka125 Ž 47 rokov
Hľadám si partnera s vysporiadanou minulosťou. Nie úlet ani flirt. Mal by byť zodpovedný, usmievavý s dobrým srdiečkom a realnym myslenim. Voľný čas mám trošku pomenej ale sa viem prispôsobiť. Páčia sa mi autá rada šoférujem, príroda.
Pamkutya M 40 rokov
Robím chladam vážny známosť čo robím voľnom čase chodím na ryby a žijem sam v novych zamkoch veľmi rád knihu a idem do kina mám jedného psa. Veľmi rád chodím aj bicyklovať a veľa času strávim v prírode.
NewCastle M 45 rokov
som... existujem...
Hladam zenu s velkym "Z" , ktoru mozem na rukach nosit...
Najprv malo, potom viac... a nakoniec vsetko...
Na mojej minulosti sa pracuje, no nevladzem byt uz dalej sam....
Robban M 46 rokov
Muž 46 rokov Nové Zámky
- Hľadám ak sa to dá ešte nájsť vaznu znamost ziadny romanik najprv cez pismenka potom sa uvidi co a ako 😊
- pracujem aj zijem momentalne vo Svedsku.
- Volny cas toho je pomenej ale v lete cestujem vela.
Viac v pm mile rad popisem clovek nikdy nevie😊

Minulost mam vysporiadanu.
Sabina789 Ž 19 rokov
Žena 19 rokov Nové Zámky
Ahoj mam 18 rokov a hladam si staršieho priatela na vážny vztah ktoremu by nevadilo mi pomoct v tažkej chvili a stal pri mne keď to najviac potrebujem
zyldyanko M 33 rokov
Muž 33 rokov Nové Zámky
Hladám kamarátku, časom aj viac.
Láska je jediná vec čo do vzťahu prinášam. Zdravie, štastie sa rovná láska.
Som kuchár, takže kuchyňa je moja starosť :D
Vychutnávam každý okamih.
áno mám vysporiadanú minulosť
fox19 M 56 rokov
Hladam partnerku vo veku od 30 do 40 rokov, ktorej by sa pacil trochu alternativnejsi sposob zivota, teda aby mala rada zahradu, zvierata, prirodu a jednoduchost, ale aj cestovanie a aby bola spontanna a tak trochu blazniva a otovorena vsetkym obzorom :)
jan19832 M 39 rokov
Hľadám priateľstvo a možno neskôr aj viac. Mám zmysel pre zodpovednosť, som poriadkumilovný, som rád, keď sú veci na svojom mieste a nemám rád zmeny. Nemám rád cigarety a už tobôž nie alkohol a hlučné večierky. Pracujem v oblasti elektrotechniky. Vo voľnom čase cvičím jogu. Medzi moje záujmy patria prírodné vedy najmä fyzika.
lulo1104 M 40 rokov
Hladam pohodacku na pekny vztah. Som slobodny, bezdetny s vlastnym byvanim. Bol by som rad ak sa najde zienka co aj rada sportuje. Na veku vobec nezalezi.
Jojo2004 M 47 rokov
Ahoj volám sa Jozef mám 17r Syna som Pracovitý som Živnostník hľadám úprimnú dobrú milujúci Ženu Ďakujem ak som ťa Zaujal Ozvy sa som Dobrák Samota je zlý Spoločník 😔
Barborka4 Ž 47 rokov
Žena 47 rokov Nové Zámky
Som rozvedená 46ročná žena s vysporiadaným životom a s dospelou dcérou. Hľadám si priateľa na trvalý vzťah. K mojim záľubám patrí dobrá kniha či cestovanie. Som normálna, komunikatívna a pohodová žienka. Som zamestnaná a moja práca ma baví.
ja23 Ž 44 rokov
ahoj hľadám normálneho citlivého muža s ktorým s dá o vsetkom porozprávať a má rad srandu mám jednu dcérku a psíka hovorím po maďarsky som Maďarka ale aj po slovensky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania