amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Zlza M 30 rokov
Muž 30 rokov Nové Zámky
Hádam vážnu známosť.
Rodinné zázemie, som zručný dochvíľny zábavný.
Som zamestnaný ako operátor výroby.
Telka, príroda a okolo domu, mám Haskyho.
Minulosť bola a preto nechcem byť sám.
V skratke o mne.
Karloss555 M 51 rokov
Hľadám vážny vzťah, skutočnú lásku, čo je Láskavá, dobrá, milá, síce nech je úprimná. Samota neni dobra, skutočnú lásku hľadám, tú pravú lásku, Nové Zámky ani ona aby nebola ďaleko odomňa
2michalll M 28 rokov
Muž 28 rokov Nové Zámky
Hľadám niekoho s kým by som mohol tráviť svoj voľný čas . Vo volnom čase si rád pozriem filmy alebo serialy bolo by príjemnejšie si ich pozrieť z partnerkou. Som pracovitý milý chalan.
Myslim365 M 57 rokov
Muž 57 rokov Nové Zámky
Hľadám vážnu známosť. Zenu do konca aj do voza. Mala by mať rada prírodu zvieratá. Vo voľnom čase chodievam do prírody. Mam doma 2 psíkov Lara a Kendzi. Pekny den
alfiner M 50 rokov
Muž 50 rokov Nové Zámky
Som obycajny muz ktory hlada prijemnu zenu na chvile pohody aj nepohody s ktorou sa mozem rozpravat o vsetkom, aj smiat sa.. neskor mozno aj vazny vztah. Som zamestnany, abstinent, nefajciar, moje hobby je zahrada..
Terezka2022 Ž 64 rokov
Hľadám priateľa na občasné stretnutia za účelom zoznámenia, som vdova na dôchodku rada spoznávam historické pamiatky, moje záľuby sú záhrada a kvety, rada sijem.
Nereus M 41 rokov
Hladam pohodovu a prijemnu zenu, ktora sa rada porozprava pri kave a prejde radsej v prirode, ako v obchodnom centre.. :-)
Som normalny chlap, ktory nepije a nefajci, pracuje a ma vysporiadanu minulost..
Klaia11 Ž 53 rokov
Som samostatná pracujúca žena, chcela by som ešte s niekym prežívať pekné chvíle. Rada trávim čas v prírode, na výletoch, pozriem si dobrý film, mám rada zvieratá a verím, že nikdy nie je neskoro spoznať spriaznenú dušu.
Paviel1980 M 43 rokov
Muž 43 rokov Nové Zámky
Hľadám už skutočnú lásku, chcem znova zit ten krásny pocit šťastia z lásky. Nie z falosnej, vypočítavej v ktorú som často uveril ale už konečne zo skutočnej lásky. Chcem znova veriť v lásku.
Elzerova Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Nové Zámky
Mit is írhatnak. Én egy egyszerű de őszinte nő vagyok, aki szeret néha kikapcsolódni .
Szeretném egy öszinte partnert, akivel a szabad időmben jól érezném magam.😊
Magnet55 M 44 rokov
Muž 44 rokov Nové Zámky
Hľadám touto cestou ženu na trávenie spoločného času .. Najprv sa spoznať a všetko ostatné prinesie čas.. Dúfam že nájdem žienku na spoločnú cestu životom.
IvanTrnka M 41 rokov
Muž 41 rokov Nové Zámky
Hľadám fajn babu zo Šurian či Nových Zámkov, s ktorou by som sa zoznámil a podľa vzájomných sympatií časom viac. Nič si od tejto zoznamky nesľubujem a ani ty by si si nemala.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania