amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Nové Zámky NZ

Máte záujem o zoznámenie v Nových Zámkoch? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Mark2021 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nové Zámky
Hľadám vážnu známosť na dlhodobý seriózny vzťah, viac poviem osobne alebo telefonicky.
Som pilčík, teda pilim stromy, moja vášeň sú autá a motorky.
PedroT M 45 rokov
Muž 45 rokov Nové Zámky
Hladam kralovnu na cely zivot, nie princeznu na 7 minut 😉. Bez fotky asi nebudeme dlho komunikovat. Nepreferujem pismenkovanie dlhe tyzdne, jedna spolocna kava, zodpovie 1000 pismeniek.
Bumbus5555 M 54 rokov
Mám 54rokov. Som rozvedený, žijem bývam sám. Jedna dospelá dcéra... Pracujem ako dispečer.. Rád cestujem, chodím na ryby ... Hľadám niekoho fajn na zoznámenie..
Runner1 M 40 rokov
Rád spoznám ženu na dlhodobý nezáväzný vzťah, na spoločné trávenie voľných chvíľ, na všetko, čo bude
príjemné obom. Okrem fyzickej príťažlivosti je dôležité, aby sme si rozumeli aj ako ľudia.
Jamalo M 36 rokov
Muž 36 rokov Nové Zámky
Rád sa zoznámim. Kludne sa pytajte, odpoviem. Inak som normálny chalan. Rád posrandujem. Nemám rád nemyslené a falošné ženy. Mám rád úprimnost. A nie falošnost, lebo takých je dost.
Debrecin M 28 rokov
Muž 28 rokov Nové Zámky
Hľadám si vážny vzťah, som dosť hanblivý ,
Pracujem každý deň 12 hodín, byvam v rodinnom dome zatiaľ sam, hrám hru na mobile a potom pozerám filmy 😂🤗
Croxi M 32 rokov
Muž 32 rokov Nové Zámky
Hľadám ženu, ktorá chce vážny a dospelý vzťah. Do vzťahu môžem priniesť pochopenie, oporu, lásku, romantiku, úprimnosť a spoľahlivosť, smiech a radosť s každého dňa spoločného. Som pracujúci chlap. Voľný čas trávim prechádzkami po vonku, cvičením vo fitku, behaním po hradzi, počúvaním hudby, pozeraním dobrého filmu, výletmi, rozprávaním sa s kamarátmi. Mal som zvieratká ako zajačika, psíka, škrečka a myš, ale už dlhšiu dobu zviera nemám. Mám vysporiadanú minulosť, nepozeram sa na minulosť, pozerám sa na prítomnosť, to čo je.
Speediee M 36 rokov
Muž 36 rokov Nové Zámky
Hľadám dlhodobý seriózny a aj vážny vzťah. Samozrejme plný humoru.
Som skôr introvert.
Naozaj neobľubujem nekonečné debaty o zložitých témach, ak druhá strana používa všeobecné a nepodložené argumenty.
Robbansvk M 47 rokov
Muž 47 rokov Nové Zámky
Hladam priatelstvo, znamost zenu na travenie spolocnych chvil .. pracujem v zahranici vo svedsku.
Volny čas toho je pomenej..
Minulost je vysporiadana.
Zvieraci milacik mam psa…
cyklistanz M 55 rokov
Ahoj. Hľadám sympatickú, športovo založenú ženu, na spoločné aktivity. Veľmi by som privítal niečo z nasledovných: bicykel, turistika, plávanie, múzeá, pamiatky. Samozrejme, predchádzajúci zoznam je rozšíriteľný :-)
Sallynka18 M 40 rokov
Muž 40 rokov Nové Zámky
Hľadám si partnerku, ženu na stály vzťah, žiaden flirt, ja keď sa zamilujem, tak dám aj to posledné, čo viem, nechcem sa už popáliť, hladám si manželku, s ktorou zostarnem a budeme mať krásnu rodinku,, nechcem už zažiť, že má žena podvedie po 20rokoch a všetko zničí a zahodí za hlavu, ako nič, chcem sa milovať, chodiť na výlety, na dovolenku spolu tráviť čas každý deň, ak to bude možné, no proste chcem, aby sme spolu žili a milovali sa a mali spolu keď tak aj dieťa, nebránim sa tomu, ale aby sme sa rešpektovali a boli spolu v dobrom, aj zlom, bohatstve aj chudobe, zdraví aj chorobe, proste až kým nás smrť nerozdelí a to by som si strašne želal, som aj tak teraz sklamaný a zranitelný a chcel by som znova zažiť lásku, asi toľko
Mamuko M 57 rokov
Hľadám priateľku, časom aj viac, bývam v rod.dome, mam rád zvieratá, prírodu. Mam vysporiadanú minulosť. Chýba mi partnerka. Nie som náročný, viem sa prispôsobiť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania