amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Nové Zámky NZ

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Nových Zámkoch vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Roman1993 M 30 rokov
Ahojte, hladam si zenu na vazny vztah, popripade aspon na kamaratstvo, som kludnej povahy, mam pracu, ktora ma bavi a byvam v rodinnom dome, takze prace okolo domu mi nerobia problem
mates110 M 39 rokov
Muž 39 rokov Nové Zámky
som na vozíku, hladám si osôbku na spoločné chvíle... napíš, spoznáš iný svet, ktorý je podobný Tvojmu. viem, čo chcem, čo potrebujem. Momentálne bývam u rodičov. Touto cestou si hladám osôbku, ktorá by mi pomohla aj pri bežných životných úkonoch. Nieje to zložité, ak máš záujem, napíš mi.
Dakujem
Matej
Vovonz M 48 rokov
Muž 48 rokov Nové Zámky
Hladam si zenu na spolocnú cestu zivotom. Som kludnej, nekonfliktnej a laskyplnej povahy. Mam rad prirodu, psy, turistiku, dobre jedlo, film a hudbu. Ked milujem, tak celou svojou bytostou.
Stayn M 31 rokov
Muž 31 rokov Nové Zámky
Hladam tu úlet, časom možno vážny vzťah.
Pracujúci, zamestnanie v SR konkrétne v NR kraj.
Vo volnom čase rad relaxujem pri pocuvani hudby alebo čítaní dobrej knihy, poprípade výlet do prirody
Tomas680 M 55 rokov
Muž 55 rokov Nové Zámky
Hľadám si spriaznenú dušu do voza, aj do koca. Tolerantná, trochu romanticka, aj bláznivá.. asi od 45 do 60 rokov. Deti nie sú prekážka, hobby varenie, rybárčenie, záhrada, hriby atd.
Csontika1 M 37 rokov
Muž 37 rokov Nové Zámky
Som priemerný, mladý, 37 ročný muž, ktorý rád žije, smeje sa a užívá si život a robí ho lepším. Mám rád šport, hudbu, dobré jedlo a spoločnosť. Samozrejme prírodu, prechádzky, more a rôzne činnosti, ktoré nás bavia.
01966 M 56 rokov
Muž 56 rokov Nové Zámky
Dobry, mam 56, hladam vaznu znamost, zijem v rodinnom dome a preto hladam zenu, ktora by prisla ku mne byvat. Mam vsetko, ostatne potom poviem telefonicky, nefajcim, nepijem.
49slniecko Ž 49 rokov
Ak máš rád prírodu hory, prechádzky prírodou, trochu športuješ, si inteligentný, normálny muž a vyčaríš mi úsmev na tvári tak mi kľudne napíš. Vážna známosť.
George025 M 48 rokov
Muž 48 rokov Nové Zámky
Som rozvedený pohodový chlap a hľadám simpatické žieňa na všetko pekné, čo život prináša. Záľuby bike, kolobežka, prechádzky v prírode. Snáď Ťa nájdem 😊.
Arni312 M 34 rokov
Hladam dievca alebo zenu so spolocnymi zaujmami a rad sa osobne zoznamim na rande, viem plynulo Slovensky aj Maďarsky. Som byvaly sportovec a rad sa hybem a navstevujem prirodu
6789 Ž 49 rokov
Zatiaľ mám 49 rokov, mám dve dospelé dcéry, budem babka, hľadám kamaráta, ktorý ma bude vedieť rozosmiať, porozprávať sa, som pracujúca, sebestačná, mám rada prechádzky v prírode
Tomi045609 M 24 rokov
Hľadám vážnu známosť. Mám 23 rokov, už pracujem. Mám rád oddych, telka, prechádzky. Dúfam, že si nájdem tú pravú konečne, aby som bol šťastný. Budem rád, keď mi napíšeš.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania