amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 31 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Pichulio1 M 46 rokov
NOVÉ ZÁMKY: MUŽ 42R., NORMÁL. POSTAVA, 180,80, ZARASTENÝ. MÁM, RÁD, SLEDOVANIE TLAČE, ZAUJÍMAVOSTI, Z DOMOVA, A, ZO ZAHRANIČIA, HUDBU, PRÁCU, V ZÁHRADE, VARENIE, CVIČENIE. NA DOVOLENKY, UŽ, NECHODÍM, MIMO MESTA. NECHÝBA, MI, TO! DETI, MAM, DOSPELÉ. OSAMOSTATNENÉ! BÝVAM, SÁM! ZVIERATÁ, NECHOVÁM! A, V BYTOCH, ICH, NEZNÁŠÁM! PATRIA, DO PRÍRODY! HĹADÁM MUŹA 20-45R., NIE, TUČNÉHO, PASÍVA, PRÍP., AJ, AKTÍVA, S VAČŠÍM..., NA PRAVIDELNOSŤ! ALEBO, ŽENU, JEMNÚ, ŠTÍHLU, DO 30R.
Zajko111 M 54 rokov
Príroda, TH pracovník, 2 deti 17 a 20r., zvieratká nemám, úprimný, neznášam faloš, klamstvo. Mam rad čistotu a poriadok. nefajčím, alkohol príležitostne, prípadne trochu vínka doma v osobnom volne. Nemám rád vulgárne slová.
mackousko123 M 46 rokov
Muž 46 rokov Nové Zámky
VOLAM SA JANO,ZIJEM SO SVOJOU 12 ROCNOU DCEROU...ZALUBY HORY,VODA,HRIBY,KULTURNE PAMIATKY,BICYKEL.PRACUJEM AKO ZAMOCNIK,CO JE AJ MOJ KONICEK.ZELEZO.A CHYBA TOMU KTOSI CELKOM BLIZKY... TAK SKUSAM AJ TOUTO CESTOU...
mareckoso M 46 rokov
Muž 46 rokov Nové Zámky
Som kľudný muž rozvažnej povahy mám rád život, spoločnosť pozitívne mysliacich osôb - skratka cítiť sa fajn.Zaujímam sa o priateľku pohodovú, inteligentnu so záujmom vzajomne sa doplnat,moje záľuby sú rekreačné plávanie tiež wellness ,občas bicyklové tury i fitnes a chovateľstvo.Moja praca logistika ma naplna.Ak si najdemesa?
bikuska88 M 56 rokov
Muž 56 rokov Nové Zámky
Hladám priatelku ktorá by zniesla moje chyby a mohli by sme spolu v klude žiť. Mám rád dobré filmy, zábavu rannú kávu s cigaretou. Som pracovitý chlap a mám rád svoju prácu btw. bez práce niesu koláče.
staromladenec M 63 rokov
Muž 63 rokov Nové Zámky
Slobodný, stredoškolsky vzdelaný, starostlivý, citovo založený muž, zdravotne postihnutý, bezdetný, nefajčiar, nealkoholik, so záujmom o zdravovedu, prírodu, domácnosť, hudbu 70. a 80. rokov, odbornú literatúru, domáce cvičenie, rád čítam a vzdelávam sa, hľadá obyčajnú slobodnú, môže byť aj vdova, bez záväzkov, milú, obetavú, vernú priateľku, kamarátku, podobných vlastností a záujmov. Hľadám úprimný, seriózny a dlhodobý vzťah. Dáma tichej povahy vítaná. Pomôžme náhode a dajme náhode šancu.
Jani88 M 34 rokov
Muž 34 rokov Nové Zámky
Volam sa Jani,mam 26 rokov. Rad by som sa zoznamil slecnou,ktora hlada vazny vztah ako ja. Som nefajciar. Medzi moje zaluby patri futbal,bicyklovanie,auta,rad chodim do prirody.
fialka02 Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Nové Zámky
Som rozvedená s vysporiadanou minulosťou, mám tri samostatné deti, som kľudnej povahy, nemám rada hádky, klamstvo a vypočítavosť. milujem prírodu a prechádzky, venujem sa háčkovaniu vianočných a velkonočných ozdôb. Hladám úprimného muža ktorý by ma mal rád takú aká som. Nemusí byť krásavec, ani športovec, ale muž s dobrým srdiečkom. Nájdem ťa??
555leo15 M 46 rokov
Muž 46 rokov Nové Zámky
Záluby:koncerty, šport,cestovanie,dok.filmi,turistika,príroda,zvierata,mierna dávka adrenalínu a podobne.Som závyslí na čokolade a sladkostiach:-)Hladám normálnu ,pohodovú babu,ktorá túži po rodinnom živote,láske,teple domova,trávení spolocných chvýl,zábave atd. Neznášam pretvárky a faloš.
Na správy bez profilovej fotky nereagujem!
milan157 M 59 rokov
Muž 59 rokov Nové Zámky
Hľadám si milú, úprimnú ženu na vážny vzťah.
Hladám lásku !!!
Som z Dedinky pri nových zamkoch, som rozvedený a bývam v rodinnom dome .
adamko123 M 66 rokov
Hľadám si milú,úprimnú ženu na vážny vzťah. Som slobodný a bývam v rodinnom domčeku. Medzi moje záľuby patrí chovateľstvo, sledovanie prírodopisných,detektívnych a romantických filmov.Rád chodím do prírody a k vode.
jinn25 M 61 rokov
som kludas pracujuci na slovensku rad rybarcim na oceane som nealkoholik nrfajciar rad soferujem a hladam si vaznu znamost.nemala by fajcit ani holdovat alkoholu,deti nie su prekazkou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania