amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 26 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

AmandaL1 Ž 46 rokov
Hľadám pohodového, nekonfliktného, úprimného a verného priateľa na vážny vzťah od 30-50rokov. Mám rada cestovanie, prírodu, čítanie kníh aj cudzojazyčných.
Emilo68 M 54 rokov
Muž 54 rokov Nové Zámky
Čo napísať? Asi len časť piesne od skupiny Gladiátor : " Prečo láska nie je ako šťatie, že si aj na mňa sadne. Snáď mi uveríš, že potom Ti ju celučičkú dám. Srdce na dlani Ti ponúkam. Viac už nemám.
Sendor M 48 rokov
Muž 48 rokov Nové Zámky
Touto cestou by som rád spoznal spriaznenú dušu, príjemnú a sympatickú ženu. Vo voľnom čase občas turistika trochu si zašportujem, jednoducho navštívim prírodu.
1979mariana Ž 44 rokov
Volám sa Ingrid mám jednu dcéru pracujem v seredi moje záľuby cestovanie filmy romantické rada spím nakupujem a som tu na písanie s niekým ahojte rada chodím do prírody na hríby máme doma dve civavi a tri mačky
lucyd Ž 38 rokov
som slobodná bezdetná, rada trávim voľný čas aktívne, ale aj rada lenoším a oddychujem. mám rada horúce letné dni, večerné prechádzky, kino, divadlo, kavickovanie s priateľmi, cestovanie a šport. Ak ta môj profil zaujal a chceš sa dozvedieť viac kľudne napíš
Rebekocka Ž 69 rokov
Žena 69 rokov Nové Zámky
Moje záľuby sú práca okolo domu, varenie, štrikovanie, internet , je ich viac, toho času už nepracujem, som dôchodkyňa, ,.Rada by som spoznala slušného človeka ktorý nefajčí, nepije, je kľudnej povahy, ktorý má povahove vlastnosti, čestnosť, vernosť, úprimnosť a zodpovednosť, hľadám priateľa, na ktorého sa dá spoľahnúť.
MAROSbollik M 42 rokov
Muž 42 rokov Nové Zámky
Mam rad varenie to je aj moja praca a teraz stavanie domceka. Rad by som sa zoznamil s uprimnou babou. Nemam ziadne deti. Rad cestujem a aj turistyku mozem.
Zuzulaty M 44 rokov
Sloboda a pravo sa rozhodovat slobodne ,je to,co som sa naucil pocas mojho zivota respektovat.
Ak si babenka,ktora ovlada viac jazykou,alebo aspom Nemecky,tak odpis prosim,rad ta spoznam.Ja zijem v Berne a hladam niekoho kto ma chut to tu so mnou zit az kym nas to spolu neomrzi. :-)
Puszo112 M 36 rokov
Záľuby šport. volny čas oddychujem. Víkend prechádzku. Dovolenka nie. Pracujem nemocnici Nove Zamky. Profesia sanitar. Zvierata nemám. Nestudujem nič. Deti nie mám
Rigbi M 38 rokov
medzi moje záluby patrí vysokohorská turistika,príroda,bowling,cestovanie
pracujem,mám vlastný dom
rád sa zoznámim so ženou ,ktorá už vie čo chce od života
som nefajčiar a budem rád ,ak aj ty budeš nefajčiarka
paa
Mikael48 M 52 rokov
Muž 52 rokov Nové Zámky
Hi my name is Mile or Mikael...I am 48 European living in Slovakia since December 2018...I am honest, true friend...Perhaps I am little shy And not so open But I believe in love with the right woman... You must be kind, loving And Evangelical Christian... Togeheter we can be happy...
iwettkaa Ž 32 rokov
Záľuby - cestovanie, lyžovanie, príroda, turistika, posedenie s priateľmi, vzdelávanie, grilovanie.
Mám rada zvieratá, psíkov. Rada sa učím nové veci, cudzie jazyky. Som cieľavedomá, sympatická baba.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania