amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 22 - Zoznámenie Nové Zámky

Ste v Nových Zámkoch a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaNové Zámky

Filipino123 M 28 rokov
Som chalan ktorý si hladá dievča na vážnu známosť, nemusí byť fitneska ani modelka, stačí že bude spoločenská, milá a zábavná od 20 do 25 rokov.
Hľadám kamarátku aj ako partnerku :)
maja1959 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Nové Zámky
Velmi rada cestujem. Oblubujem dovolenky hlavne pri mori. Som skromná a jednoduchá.Mám psíka labradora. Som podnikatelka.Rada by som sa zoznámila s úprimnou, priatelskou, prisposobivou osobou.
Maroso M 44 rokov
Muž 44 rokov Nové Zámky
Ahoj som normálny obyčajný slušný chlap.Moje záľuby sú,príroda,dobrý film,rád chodím na huby,aj výlety,počas leňošenie,grilovačky,opekacky atď...Pracujem v Ba a popri zamestnaní sa venujem drevu... Ak sa ozve slušná obyčajná žena,budem rád...
Vasily M 26 rokov
Muž 26 rokov Nové Zámky
Ahoj som 22 rocny chalan a hladám si vazny vztah som zo Zámkou mám rád prechádzky rád sportujem hlavne box a bojové sporty rád trávim cas s kamosmi ale chcel by som to zmenit a trávit cas s mojou chybajuco polovickou ka ju tu najdem ak som ti sympaticky a chces ma zpooznat budem velmi rád.
delfin1 Ž 55 rokov
Pracujem v administrative. Rada by som sa zoznamila s muzom, s ktorym by som si sprijemnila svoj volny cas. Byvam sama, deti su uz samostatne. Som rozvedena 15 rokov.
bara19 Ž 36 rokov
Rada sa zoznamim, milujem zivot a moju pracu, momentálne som sama a chcem to zmenit, rada sa zabavam, cestujem, mam rada ludi a milujem zvierata, najma psov
prince277 Ž 58 rokov
Hľadám príjemného priateľa, nefajčiara, nealkoholika . Rada spoznám človeka s úprimným a dobrým srdiečkom. Chýbajú mi láskavé slová, pohladenie či objatie milujúceho človeka. Ak máš rovnaké záľuby ako ja-plávanie, bicyklovanie, tanec, prechádzky prírodou, výlety, wellnessy, dovolenky pri mori, mile rada ťa spoznám. Som spoločenský typ. Zatiaľ len priateľstvo, čas postupne všetko vyrieši.
agamaty Ž 68 rokov
Som samostatná žena bez závazkov a rada sa zoznámim s chlapom na úrovni, ktorý vlastní motorové vozidlo a často navštevuje Podhájsku.

Samozrejme prispejem do benzínu.
zdenkosk64 M 58 rokov
Muž 58 rokov Nové Zámky
Nie som pekný ( teda som škaredy 😂). Ale som milý a úprimný. Vo vzťahu hľadám hlavne úprimnosť. Lebo aj keď pravda boli, tak boli menej ako klamstvo a podvadzanie. Mam rad zo všetkého troška. Rad zájdem na koncert ale tanečník Nie som. Rad si zájdem do prírody ale turista zrovna Nie som. Mam rad šport ale už rešpektujem. Som úplne obyčajný chlap ktorí nepije a nefajči a momentálne ani nemiluje, ale milovať ešte chce. 😉😘
Adenka77 Ž 48 rokov
Som jednoduchá baba. Nemám rada faloš a klamstvo. Mám rada potulky v prírode. Volne víkendy rada trávim s priateľmi.rada chodím na hríby, na túry do hôr. Som zamestnaná a do prace chodím s radosťou. Milujem zvieratká.
Hugy74 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Nové Zámky
Som jednoduchá baba ktorá má rada smiech zabavu ... nefajčím... nepijem... rada mám prírodu... prechádzky lesom ... zvieratá ... Hľadám niekoho s kým prežijem pekné chvíle do konca života a na koho je spolahnutie čiže svoju lasku
macko478 M 25 rokov
Muž 25 rokov Nové Zámky
som mili a uprimni clovek niesom ziadni princ co by ho chela kazda princezna moje zalubi su sport rybolov prechadzki prirode som clovek co ma dobre srdiecko

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania