amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 21 - Zoznámenie Bardejov

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Martin1988 M 34 rokov
Hľadá sa žena premna mám 29 rokov čoskoro bude 30 timto chcem skúsiť nájsť k sebe partnerku som vlastníkom stavebnej spoločností ktorá ma živí a venujem sa jej kedže moj sen o podnikaní sa mi viac menej splnil je čas na rodinu ktorú dokážem finančné zabezpečiť a venovať sa
petereu M 45 rokov
nikto nie sme dokonalý! Snažím sa byť pokorný a pokojný! Mám rád turistiku, bicykel, príroda. Vieru praktizujem. Peniaze nie sú všetko. Hľadám teba na spoločný život. Vnútorná krása ženy je to na nej najkrajšie.
patryksabol M 35 rokov
Muž 35 rokov Bardejov
Som veselý, rád sa smejem. Mám rád úprimných ľudí. Mám rád čestných ľudí a ľudí ktorých niečo vedia. Rád pracujem na záhradke, rád sa bicyklujem, rád čítam, počúvam hudbu.
Bea3582 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Bardejov
Ahoj skús sa pozrieť na svet inak ako si bol zvyknutý /a a najdi si to po čom túžiš. Hľadám si partnera muža na život a na smrť. Som veselá, úprimná a cieľavedomá, rada sa zabávam mám rada turistiku, kultúru a médiá, cestovanie a turizmus, ak si natom podobne ako aj ja ozvi sa mi alebo napíš prosím budem čakať ahoj
Marian72 M 51 rokov
Hladam zenu do pohody, ktora vie co je zivot. Nehladam znamost na jednu noc.Mam rad jak zimne tak letne sporty ale hlavne pohodu u antlatiku. Pracu mam. Zvierata mam akvarium.
karepvyz M 24 rokov
Mám veľmi rád zvieratá akéhokoľvek typu. Cez víkend chodím vonku, do prírody alebo po meste. Študujem na strednej školev Bardejove. Rád počúvam hudbu. Hľadám niekoho fajn.
andy3201 M 63 rokov
Muž 63 rokov Bardejov
Som rozvedený starám sa o 13 r dcérku hľadam priatelku zmyslom pre humor. Občas by sa zišlo mať niekoho na pritúlenie. Máme škrečka psíka čivavu a na záhrade pár mačiek
Robinn M 30 rokov
Muž 30 rokov Bardejov
Mala by mať od 22 do 25 rokov, nemala by mať viac ako 60 kg a na výške nezáleží.

Príjemný večer sa praje. V prvom rade sem položím otázku, na ktorú vzápätí odpoviem. Prečo som vlastne tu a čo hladám? No, som tu kvôli tomu, lebo som normálny človek, ktorého už nebaví byť sám, hľadá niečo, resp. niekoho kto je na tom podobne :D
Lilien77 Ž 46 rokov
Ahojte,Som sportovo a rodinne zalozena zena, ktora chce spoznat muza so zmyslom pre sport, humor a rodinu, laskaveho, úprimného a ktory ma radost zo zivota.
Majo1980 M 43 rokov
Ahoj slobodný bezdetný nezávislý chalan hľadá dievča do voza i do koča ktoré už nebavý biť samou ako mňa. Dieťa není prekážkou. Možno budú naše záľuby prechádzky prírodou a zvieratká? Proste som dedinský chalan ktorý sa na nič nehrá. Ak má chceš spoznať ozvi sa.
Pitbull1980 M 43 rokov
Ahoj hladam zenu,teda priatelku ktora vie co od.zivota chce nechcem ziadne pobavenie . Kamaratku mozno neskvor partnerku,cas ukaze nechcem vztah za kazdu cenu to musi prist samo,ak sa spozname a bude nam faj mozno pride aj nieco viac!
Bebe2608 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Bardejov
Ahoj som úplne obyčajná žena.Viem byt anielik a viem byt aj certica. Záleží od tvojho správania ku mne.Vážim si ľudí a mám ivch rada. Neznášam nespravodlivosť a veľké lži. Milujem prírodu a rada cestujem a spoznávam nové miesta. Najbližšie chcem spoznať Amsterdam. Pracujem ako čašníčka. Baví ma pracovať s ľudmi. Rada by som spoznala muža,ktorý nieje len domsed,ale vie si ten čas ktory nam ostava aj užiť.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania