amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Bardejov BJ

Máte záujem o zoznámenie v Bardejove? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Noem222 M 38 rokov
Hľadám milú, úprimnú ženu s dobrým srdcom. Do vzťahu môžeme priniesť lásku. Pracujem a voľný čas trávim všestranné a minulosť určite mám vysporiadanu.
YaN17 M 31 rokov
Muž 31 rokov Bardejov
Ahoj, touto cestou si hľadám partnerku do života.Ideálne stravený voľný čas považujem kalisteniku, prechádzku alebo proste ísť niekam von, vždy niečo vymyslím.
Na veci sa snažím pozerať s nadhľadom, som úprimný a priamy, k iným ľudom pristupujem s rešpektom a to isté aj očakávam.
Viac info v správe
Valer321 M 46 rokov
Snáď hľadám niečo, čo som este nenašiel, presne sa opísať nedá ten pocit, keď človek vie, že je konečne doma .. ako sa vraví ,,Niekoho, kto mi bude chýbať v mojom živote, hojnost vo všetkých smeroch spokojnosť,,
Ivi321 Ž 35 rokov
Ahojte, som 35 ročná rozvedená mamička 2 skolkarskych deti. Som veľmi citlivá láskavá a oddaná žena, milujúca matka. Hľadám si partnera, ktorý bude milujúci, láskavý, empatický, ktorý bude rád somnou tráviť voľné chvíľky a ktorý si oblubi aj moje deti a bude ich brať ako svoje. Môžeš byť rozvedený s deťmi, rada si zväčšim rodinu 🥰 myslím si, že druhú šancu si zaslúži každý, hlavne ten, ktorý vie ľúbiť 🥰. Chcem doplniť jednu dôlezitu informáciu o sebe. Po náročnom pôrode mojho syna mám bohužiaľ vnútorné poranenie , ktoré má čiastočne obmedzuje v sexuálnej aktivite. Keď sa nájde niekto,komu to nevadí, a pre koho táto oblasť života nieje až tak podstatná, budem strašne rada. Nežnosti a iné prejavy lásky sú premna jednou z najpodstatnejšich oblasti zivota. Ozvi sa ♥️
TyTy2312 M 27 rokov
Hľadám milú, vtipnú, sympatickú polovičku, ktorá vie, čo chce. Mám rád veľa humoru... Mám psíka, tak aby mala rada zvieratká. Som veľký milovník hudby novej, aj retro...
MiroslavK333 M 45 rokov
Muž 45 rokov Bardejov
Hľadám známosť na priateľstvo a možno viac... pracujem, voľný čas trávim byciklovanim, plávaním, prechádzky. Mám syna, má 15 rokov s ktorým trávim čas, ale chcel by som nájsť ženu na priateľstvo a ktovie..
Twowomens Ž 34 rokov
Som mladá 32 r. žena, ktorá ovdovela, s jedným dieťaťom. Pracujem ako opatrovateľka, mám pozitívny vzťah k ľuďom a snažím sa s každým vychádzať, som priateľská, úprimná, zodpovedna a spoľahlivá žena, niesom konfliktna a to očakávam aj z opačnej strany, milujem hudbu, tanec, samozrejme čas na relax alebo oddych pri šálke kávy a najviac času trávim so svojou dcérkou. Hľadám skôr vážnu známosť, rodinne založeného, a zrelého muža, ktorý vie, čo od života chce, s rodinnymi hodnotami, ktorý ma bude rešpektovať, pracovitý, zábavný, pozorný, úprimný, spoľahlivý, muž.
hikem M 40 rokov
Muž 40 rokov Bardejov
Ahoj.. hladam priatelku na turistiku, kempovanie a aktivity v prirode ... na spolocne tulanie.. mam dcerku 9r v striedavke.. prosim nefajciarku.. viac neskor :)
Orol553 M 26 rokov
Muž 26 rokov Bardejov
Hladam ženu na vážny vztah, s ktorou si budeme rozumiet a ktorá bude mojou oporou, tak ako aj ja jej. Mala by byt milá, komunikatívna a nemal by jej chybat zmysel pre humor.
Merlin710 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bardejov
Hľadám vážnu známosť, niekoho, s kým by som trávil čas a s kým by som sa cítil príjemne, môcť si navzájom pomáhať a budovať niečo pekné. Mám rád prechádzky, divadlo, ak je po boku tá správna osoba, tak všetko ide ľahšie
sofijka M 72 rokov
Muž 72 rokov Bardejov
Priateľku ale dobrú, do vzťahu môžem priniesť priateľstvo a porozumenie, som na invalidnom dôchodku, voľný čas trávim rôzne a zvieracieho miláčika nemám. Minulosť mám v poriadku
Maly4f M 46 rokov
Hľadám niečo, čo som chcel. Myslel som, že to mám, ale po 22 rokov som sa sklamal. Mám jednu dcéru, už dospelu. Nefajčím, nepijem. Pre rodinu som sa obetoval a pracoval som v zahraničí. Za dobrotu som ostal na žobrotu. Voľný čas: záhrada, drevo, turistika, príroda, cestovanie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania