amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Bardejov

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Lilien77 Ž 47 rokov
Ahojte,Som sportovo a rodinne zalozena zena, ktora chce spoznat muza so zmyslom pre sport, humor a rodinu, laskaveho, úprimného a ktory ma radost zo zivota.
WilliBard M 56 rokov
Muž 56 rokov Bardejov
Dobrý deň všetkým prajem, touto cestou hľadám priateľku, partnerku z blízkeho okolia, z východu, rodinne založenú, citlivú aj trocha vášnivú, najlepšie veriacu, ak by mala podobné záujmy, šport, Wellness, hudba, príroda, záhradka atď, bolo by fajn :-) .. žijem sám už niekoľko rokov, v Bardejove, mám jedného syna 13ročného, môj jediný poklad a radosť, no samota a život bez ženy, lásky a nehy, ma už veľmi unavuje... Ináč som Masér, aj Opatrovateľ, citlivý, starostlivý ... teším sa na tvoju správu... :-)
Tomko1 M 52 rokov
Muž 52 rokov Bardejov
Som úplne obyčajný chlap .Rozvedeny.Hľadam si priateľku ženu rodinného typu ktorá má už dosť samoty a túži po rodinnom živote. Dieťa nieje prekážkou. Možno si padneme do oka a možno to bude niečo viac. Tak to skús.
Betka22270 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Bardejov
Hľadám vážny vzťah....lásku.
Pracujem, mám dve dospelé deti, už samostatne..
Minulosť mám vysporiadanu..
Mám rada prechádzky, prírodu, kúpalisko,
Hľadám muža kľudne povahy... s vysporiadanu minulosťou..
Samozrejme nezadaneho ..
A muža ktorý stojí pevne na nohách a vie čo chce.. od života..😊
Pavucik1959 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Bardejov
rada čítam, zbožňujem prechádzky v prírode, mám rada zvieratá, voľný čas najradšej trávim v prírode, s priateľmi pri káve a príjemnom rozhovore, som teplomilná, mám rada leto, more, pracujem ako odborná referentka vo verejnej správe, žijem v byte, mám dve dcéry, ktoré už bývajú mimo domova takže som sama. Manžel mi po dlhej a ťažkej chorobe zomrel, samota je zlá, preto si touto cestou hľadám podobne osamelého, vekovo primeraného muža ktorý túži v živote zažiť ešte niečo pekné a nebude sa báť so mnou zostarnuť
JANY4811 M 49 rokov
Ahoj , som slobodny a bezdetny muz pracujem ako zivnostnik v zahranici mezdi moje zaluby patria auta ,moto stolny tenis a hokej, najradsej dovolenkujem s priatelmi a je jedno kde, byvam v dome takze mam psa, rad by som sa zoznamil s inteligentnou a peknou zenou ..
Majomeky M 50 rokov
Muž 50 rokov Bardejov
Ahoj.Som mladý chalan,ktorý by sa rád zoznámil s dievčaťom ktorej chýba spriaznená duša.Ak máš záujem sa o mne dozvedieť niečo viac, napíš mi veľmi rád ti odpoviem na všetky tvoje otázky.Nie som dokonalý ani dokonalosť nehľadám,hľadám len úprimnosť,lásku a vernosť.
alphatown123 M 42 rokov
Muž 42 rokov Bardejov
ahoj co hladam mozno prave teba dievca ktore ma zaujme nielen svojim vyzorom ale hlavne svojimmi vnutornymi hodnotami nieco o mne pracujem ako opatrovatel v zahranici medzi moje hobby patri dobry film hudba surfovanie po nete priroda pa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania