amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Bardejov

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Laco238 M 39 rokov
Muž 39 rokov Bardejov
Ahojte dámy, popravde týmto zoznamkám vôbec neverím, ale ta skúsim to teda ešte. Takže mám 37 rokov a rád by som si touto cestou našiel nejakú milú priateľku s ktorou by sme si vedeli užiť spoločne strávený čas :)
Sajdi M 38 rokov
Muž 38 rokov Bardejov
Hladam obycajnu zenu na vsetko pekne ktora vie co chce od zivota je obycajna a ma rada nezaveznu komunikaciu na kazdu temu bez zabran a bude uplne uvolnena
1234Katerina Ž 46 rokov
Hľadám kamarátstvo, priateľstvo časom mozno viac. Som priateľská, spoločenská, rada varím, športujem, mam psíka a rada s ňou chodím do prírody, minulosť vysporiadaná 😉.
Mojdo85 M 38 rokov
Muž 38 rokov Bardejov
Hľadám vzťah, ženu čo vie čo chce. Som szmpaticky, cukrár, mám rád prírodu, turistiku, vylety, pracujem. Zvieratko nemám žiadne. Mam vysporiadanu minulosť. Hladam vážny vzťah
Incon M 25 rokov
Muž 25 rokov Bardejov
Hľadám sympaticku babu ktorá mi sadne a dalej uvidíme
Som profesionálny sportovec (futbal)
Môj voľný cas trávim väčšinou trénovanim alebo chodenim von za zábavou
Janik1993 M 30 rokov
Muž 30 rokov Bardejov
Hľadám skromné dievča,nemusí byť v mojom veku hlavne aby ma chápala a prijala má takého akým som. Hlavné žeby bola dobrá, aby ma nesklamala, lebo už som si prešiel z pár nevydarenymi vzťahmi.
Som rómsky skladateľ rád spievam a tvorím vlastne tvorby, venujem sa spevu od malička.
Hľadám si vážny vzťah na celý život.
Dodo80 M 43 rokov
Muž 43 rokov Bardejov
Ahoj rád by som sa zoznamil so ženou som slobodný som nefajčiar a alkohol len príležitostne ak chceš zistiť viacej o mne stačí napísať...
Krysta Ž 43 rokov
Ahoj neznámy. Som rozvedená žena v najlepších rokoch, mám 2 dospelé samostatné deti. Touto cestou si hľadám rozumného a vyspelého muža, nežného romantika na spoločné chvíle, najlepšie na ďalších aspoň 50 rokov :) Hoci tejto forme zoznamky veľmi nedôverujem ale v dnešnej dobe je to vraj moderné, tak to skúšam aj ja. Som energická, mám rada prírodu, turistiku, veľa pohybu a humor, ktorý sa z dnešného sveta už pomaly vytráca. Nemám rada more a beduché ležanie na pláži. Relax si viem predstaviť aj ináč. Ak som ťa zaujala a chceš sa dozvedieť viac, napíš.
Dannyy Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Bardejov
Ahoj! Som rozvedena, zijuca v Bardejove. Hladam cca. 50 rocneho muza so zmyslom pre humor, ktory vie varit 😊. Zila som 25 rokou v Rakusku.Teraz skusam moje stastie v Bardejove. Som na invalidnom dochodku. Viac ak sa mi ozves. Hladam uprimneho veriaceho cloveka.
Silvester20 M 56 rokov
Hľadám príjemnú a inteligentnú žienku ktorá by v prípade obojstrannych sympatií dokázala budovať harmonicky vzťah založený na dôvere , porozumení a láske.
stolki M 21 rokov
Zdravím, hľadám si polovičku, na ktorú sa budem môcť obrátiť v chvíľach, keď to budem najviac potrebovať. Nezáleží mi na vzhľade, ale povahe. Momentálne študujem, tento rok maturujem, ďalej sa chystám na vysokú. Vo voľnom čase prekladám seriály a som vášnivý hudobník. Hudba je pre mňa jedna z najdôležitejších vecí, hrám na basgitaru, klavír, gitaru a na ďalšie rôzne serepetičky. Obľúbené žánre sú melodeath, jazz, soul, klasická. Verím, že sa mi podarí nájsť dlhodobejší vzťah. Predom ďakujem za vašu ochotu.
malviny M 52 rokov
Muž 52 rokov Bardejov
tak zo zaciatku kamosku a casom pri vzajomnom porozumeni aj vazny vztah, mala by mat vysporiadanu minulost najlepsie nefajciarka vztah ku zvieratam a k prirode, sport bicyklovanie a turistika.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania