amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Bardejov

Ste v Bardejove a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Tatra613 M 67 rokov
Hľadám človeka s dobrým srdcom. samemu je mi smutno. viem si robiť žarty sám zo seba ale aj z innych. Nastavujem ľuďom zrkadlo. Ak si dobrého srdca ja budem 2 násobne. Viac pri osobnom stretnutí. Neskusis - Nevies. Mam maly murovany domček pod lesom, voda, prud, záhrada.
Pepo1994 M 30 rokov
Muž 30 rokov Bardejov
Hladam vážný vztach, uprimnosť, vzájemná podpora všem varit, mam rad a přírodu, zvířátka, pivko a Šípky ano som sam a lepsie je byt ve dvou, pomáhat si a byt věrní
mirdzilka Ž 44 rokov
Žena 44 rokov Bardejov
Hľadám rozumného, samostatného muža s túžbou po láske, vzťahu. Som pracujúca invalidná dôchodkyňa, mám syna. Vo volnom čase rada zájdem do prírody, keď to zdravie dovoľuje. Viac zistíš, keď napíšeš.
Josh1906 M 44 rokov
Muž 44 rokov Bardejov
Hľadám ženu ktorá mi bude oporou a budeme mať radosť jeden z druhého .. mám 2 synov ktorým sa venujem ako sa len dá..2 a 10 roční.. moje slniečka😀.. ale nemám to čo muž potrebuje tak ak máš záujem kľudne sa mi ozvi😉
buongiorno77 M 47 rokov
hladam sympaticku, milu, veselu a pohodovu zenu do 40 rokov s podobnymi zaujmami: cestovanie, turistika, zahradka, hudba , tanec.
Dieta nie je prekažkou
Zlaticko845 Ž 39 rokov
Hľadám vážny vzťah, muža, ktorý má bude mať rád a vážiť si ma. Bude chcieť so mnou tráviť voľný čas a budeme mať spoločné zaujmi. Hladam muža so zmyslom pre humor.
Milanmilanko M 42 rokov
Muž 42 rokov Bardejov
Mam rad uprimnych a pravdivych ludi. Velmi rad chodim plavat, byciklovat, rad si aj zabeham. S Bohom sa daju zvladnut vsetky nastrahy zivota, nie sme dokonaly, ale urcite milovany.
Feli Ž 57 rokov
Žena 57 rokov Bardejov
Hľadám úprimného muža, nealkoholika. Muža, ktorý kráča životom ako ja sama. Muža na trávenie spoločných chvíľ v prírode atď ...
iand M 50 rokov
Muž 50 rokov Bardejov
Hladam si Teba zena do voza aj do koca. Slobodnu na vaznu znamost a nefajciarku. Moje hobby je priroda cyklistika a citanie. Pracujem v DE. Tesim sa na spoznavanie
Mates1170 M 35 rokov
Muž 35 rokov Bardejov
Dobrý deň odpoviem na otázky.
Rád by som tu našiel vážny vzťah
Čo do vzťahu prinesiem ? Čas ukáže
Pracujem
Voľný čas rád trávim v zahrade v prírode
A áno mám vysporiadanu minulosť🙂
Janove M 47 rokov
Muž 47 rokov Bardejov
Ahojte rad spoznám milú,úprimnú ženu ktorá už trochu vie čo chce a nemá problém otvoriť svoje srdiečko.Nemusím vypočítavé ženy,ktoré si chcú len zariadiť život a ďalej pokračovať v minulom dejstve.Ďakujem za pochopenie.
alex100 M 47 rokov
Muž 47 rokov Bardejov
Ahoj hľadám si partnerku ktorá by bola úprimná,láskavá,nežná, milujuca a hlavne aby používala zdraví sedliacky rozum. A ja ju zato budem milovať. Som zamestnaný moja práca je mi hobby som zručný remeselník. Deti mám. Voľný čas trávim v prírode alebo s deťmi. Tak snáď sa nájdeme.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania