amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Bardejov BJ

Ak ona hľadá jeho v Bardejove alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

ruza09 Ž 68 rokov
Žena 68 rokov Bardejov
Hľadám úprimný vzťah. Do vzťahu priniesiem veľa radostí a zábavy. Čakam na odvážneho a seriózneho muža ktorý má chuť žiť a byť oporou pre toho teším s na spoločné chvíle.
Malonok M 38 rokov
Hľadám si ženu na reálne stretnutie ako je pokec na terase alebo sa prejsť po meste či do lesa. Nebavi má si písať zo ženou ktorá si chce iba písať. Mam vysporiadanú minulosť.
Kokemaki M 54 rokov
Hľadám k sebe žienku, nie vyššia, ako ja. Som abstinent, nefajčiar, rozvedený. Športovéj postavy, ďalej rekreačné športujem. Minulosť vyrovnána. Dlhodobo pracujúci v zahraničí. Už chcem žiť opäť na Slovensku - východnom. Bývam v rodinnom dome. Som šťastný, len ta čerešnička na torte mi chýba. Budeš to ty? Odpoviem všetkym. Úprimnosť, férový prístup a celý deň úsmev na tvári....
jabery M 62 rokov
Muž 62 rokov Bardejov
Som vdovec. Bývam sám a samota je zlá. Hľadám ženu na pokec, stretnutie a čo ďalej čas ukáže. Som nefajčiar no pivko si dám. Je tu leto mám rád more nechceš sa pridať
cistyvzduch M 43 rokov
som v štádiu hľadania, ale nemám konkrétnu predstavu ako to má v budúcnosti vyzerať.
pracujem, žijem a chcem žiť viac.
voľný čas trávim v prírode, aktívne a ešte viac aktívne.
Jakub211 M 25 rokov
Hľadám dievča na dlhé písanie ktoré by mohlo rozrásť až do osobného stretnutia ….
Pracujem v zahraničí …..
Mám rad zvieratká ale žiadne nemám …..
Čas ukáže ….
Bystri M 26 rokov
Muž 26 rokov Bardejov
Hladam sebe priatelku aby som snou mal rodinu a vážny vztah milovat sa mat spolu vsetko jak má byt žít spolu a krasne mam 25 rokov
Danko2021 M 23 rokov
Momentálne študujem na vysokej škole. Voľný čas trávim športom, prechádzkami, turistikou, počúvaním hudby a relaxovaním. Rád by som spoznal partnerku s podobnými záujmami.
Dominik5353 M 21 rokov
Ahoj, volám sa Dominik, mám 20 rokov. Hľadám si tu ženu na spoločné trávenie času. Som ešte študent a som otvorený naozaj všetkému. Medzi moje záľuby patrí: šport, hudba, čítanie kníh.
peter2023 M 45 rokov
Hľadám vážny vzťah, pohodovú ženu s dobrým srdiečkom na spoločne chvíle životom, žiaden kolagen, botox. Mám rád prírodu, cyklistiku a najme víkendové tury. Každá karta sa raz obráti.
Majkiii M 49 rokov
Muž 49 rokov Bardejov
Ahoj hľadám veselu žienku na pohodový vzťah. milujem leto a všetko s tým spojené. vylet k moru by sekol. a debata pri vínku tiež. rad sa zabávam. jasne že nie furt. aj do práce treba chodiť. nerad vysedavam pri telke.
Popenkoo M 29 rokov
Muž 29 rokov Bardejov
Niekto na trávenie voľného času, zájsť na kávu, na prechádzku. Pracujem na družstve. Do vzťahu môžem priniesť dôveru, lásku, porozumenie. Hlavné chcem spoznať nových ľudí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania