amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Bardejov BJ

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Bardejove? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Kubo666 M 32 rokov
Muž 32 rokov Bardejov
Priateľku na trávenie voľných chvíľ. Zájsť na kávu, do kina, turistiku. Nájsť niekoho, kto má aspoň trochu spoločné záujmy či hobby. Nechať nudu bokom a žiť život zábavou.
derekeu M 41 rokov
Hľadám si ženu. Minulosť mám vysporiadanú. Som zabezpečený. Ponúkam zdravie, serióznosť a spolahlivost. Nefajčiar, abstinent. Ak máš dieťa, nevadí. Teším sa.
Danka9 Ž 67 rokov
Žena 67 rokov Bardejov
Hľadám spriaznenú dušu, priateľa, kamaráta na voľné chvíle, na športové aktivity, na turistiku a hlavne na príjemný pokec pri kávičke...
Mám rada prírodu a milujem zvieratá.. všetkého druhu...
Rasto41 M 42 rokov
Pracujem.
Hľadám ženu na trávenie voľných chvíľ a v podstate ženu na vážny vzťah do budúcnosti.
Mam rad prírodu, umenie, výlety ak sa nájde dostatok času.
Bývam sám v rodinnom dome.
Fresss M 29 rokov
Muž 29 rokov Bardejov
Som mily pracovity človek a hladám upřímnú babu ktora vie co čáka od zivota viem že každý má zlé stránky ale to neznamená že si budeme klamat věrnost je to co drží lasku na nohach
Adriana1010 Ž 33 rokov
Žena 33 rokov Bardejov
Ahojte, hľadám si vážnu známosť dobrého priateľa a to, čo každý hľadá dúfam, že to nájdem a niečo alebo niekto si nájde aj mňa, rada sa zoznámim dobrým a úprimným chalanom, ak si tu a hľadáš úprimne vzťah, tak napíš, čakám
jadodikbj M 37 rokov
Hľadám pohodovu ženu na zoznámenie, dopisovanie, stretnutie a tak sa uvidí. 😗 Ak hľadáš to isté, budem rád, ak sa ozveš. Ideálne Bardejov okres, ale nevadí ani Prešovský kraj.
Vtipalek1992 M 31 rokov
Ahoj hladam dievča/ženu na kamarátstvo pripadne vzťah ak bude obojstranný záujem. Som vtipný (aspoň to o mne hovoria) a trochu športovo schopný 🙂 pracujem a som finančne zabezpečený. Voľný čas trávim v kruhu známych, na bycikli alebo pri nejakom dobrom filme. Budem rad ak mi napíšeš😘 PS nenechaj ma dlho čakať možno ty si tá práva 😉
Vladimir789 M 34 rokov
Muž 34 rokov Bardejov
Som mladý muž bez záväzkov. Som ukecaný, niekedy až príliš úprimný. Rád športujem, väčšinou dvíhanie železa :). Mám rád zvieratá a žijem na dedine. Milujem cestovanie, uprednostňujem poznávacie zájazdy za kultúrou ako pláže a more . Hľadám úprimnú a férovú ženu. Ktorá ma podobne záujmy a da sa s ňou o všetkom porozprávať.
Jozo818 M 44 rokov
Životom sklamaný, hladam si partnerku ktorá chce žiť v úprimnom vzťahu
Pracujem, casu je niekedy pomenej, ale budem rad ak sa ozves a uvidime ci sa k sebe hodime
gitawa M 48 rokov
Hľadám príjemnú sympatickú ženu, s ktorou by som chcel začať nový život a zdieľať vecí s tým suviace.
Som pozitívne nastavený ambiciozny muž, finančne stabilný, v živote aktivny a dobrou naladou nekazený :-)
Matkobj M 47 rokov
Hľadám normálnu ženu na život, rozvedenu ktorá nechce byť sama. Mám deti a tiež môže mať deti, to nie je problém. Ideálne nefajčiarska, keď že som nefajčiar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania