amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Bardejov BJ

Kresťania a veriaci v Bardejove majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaBardejov

Fresss M 29 rokov
Muž 29 rokov Bardejov
Som mily pracovity človek a hladám upřímnú babu ktora vie co čáka od zivota viem že každý má zlé stránky ale to neznamená že si budeme klamat věrnost je to co drží lasku na nohach
Adriana1010 Ž 34 rokov
Žena 34 rokov Bardejov
Ahojte, hľadám si vážnu známosť dobrého priateľa a to, čo každý hľadá dúfam, že to nájdem a niečo alebo niekto si nájde aj mňa, rada sa zoznámim dobrým a úprimným chalanom, ak si tu a hľadáš úprimne vzťah, tak napíš, čakám
jadodikbj M 37 rokov
Hľadám pohodovu ženu na zoznámenie, dopisovanie, stretnutie a tak sa uvidí. 😗 Ak hľadáš to isté, budem rád, ak sa ozveš. Ideálne Bardejov okres, ale nevadí ani Prešovský kraj.
Vtipalek1992 M 31 rokov
Ahoj hladam dievča/ženu na kamarátstvo pripadne vzťah ak bude obojstranný záujem. Som vtipný (aspoň to o mne hovoria) a trochu športovo schopný 🙂 pracujem a som finančne zabezpečený. Voľný čas trávim v kruhu známych, na bycikli alebo pri nejakom dobrom filme. Budem rad ak mi napíšeš😘 PS nenechaj ma dlho čakať možno ty si tá práva 😉
Vladimir789 M 34 rokov
Muž 34 rokov Bardejov
Som mladý muž bez záväzkov. Som ukecaný, niekedy až príliš úprimný. Rád športujem, väčšinou dvíhanie železa :). Mám rád zvieratá a žijem na dedine. Milujem cestovanie, uprednostňujem poznávacie zájazdy za kultúrou ako pláže a more . Hľadám úprimnú a férovú ženu. Ktorá ma podobne záujmy a da sa s ňou o všetkom porozprávať.
Jozo818 M 45 rokov
Životom sklamaný, hladam si partnerku ktorá chce žiť v úprimnom vzťahu
Pracujem, casu je niekedy pomenej, ale budem rad ak sa ozves a uvidime ci sa k sebe hodime
gitawa M 48 rokov
Hľadám príjemnú sympatickú ženu, s ktorou by som chcel začať nový život a zdieľať vecí s tým suviace.
Som pozitívne nastavený ambiciozny muž, finančne stabilný, v živote aktivny a dobrou naladou nekazený :-)
Matkobj M 47 rokov
Hľadám normálnu ženu na život, rozvedenu ktorá nechce byť sama. Mám deti a tiež môže mať deti, to nie je problém. Ideálne nefajčiarska, keď že som nefajčiar.
Kvoki M 24 rokov
Ahojte, hľadám vážnu/nevážnu znamosť. Som stredne vysoký. Rád športujem. Čiže mám aj celkom vyšportovanú postavu. Hľadám niekoho sympatického a milého.
Klofas M 46 rokov
Muž 46 rokov Bardejov
Som na dochodku. Momentalne som nezamestnaný. Vo voľnom čase rád športujem. Mame doma psa. Minulost mám vysporiadanu. Hladam ženu na občasné stretnutia.
Maria132 Ž 35 rokov
Na začiatok rada spoznám muža, ktorý sa cíti sám a úprimne by to rád zmenil a bol v živote šťastný. Mám rada prírodu, prechádzky, dobré jedlo, dobrý film... Ak čítaš tieto riadky a hľadáš to čo ja budem veľmi rada ak sa mi ozveš.
Amalka80 Ž 43 rokov
Hľadám kamaráta so zmyslom pre humor, ktorý je aktívny, rád spoznáva nové miesta i mestá, má rád turistiku i kultúru a napriek možným problémom sa snaží myslieť pozitívne :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania