amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Žiar nad Hronom

Ste v Žiary nad Hronom a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

mirenik333 M 64 rokov
práce okolo domu, šport pasívne, mám psa vonku na dvore, som už na dôchodku, rád čítam , lúšztim krížovky a ostatné rébusy, hľadám ženu do koča i do voza, ktorá má rada kvety, práce v záhradke, cestovani, prírodu a bicyklovanie
Voloda84 M 38 rokov
Moje zaľúbi ? Ani neviem rad sa prispôsobím druhým...
Zvieratá nemám no neprekážajú mi ... rad by som stretol človeka s ktorým už konečne bude všetko fajn
Deti nemám...
Patrik119 M 22 rokov
Som mladý športovec športujem od mlada mám vysportovany telo , živím sa ako pilcik hasič a mám rád zvieratá hľadám tu dámu rôzneho veku na pobavenie a viac a rád by som sa s ňou zoznámil osobné , deti nemám ale chcem mať raz.
severselza12 Ž 67 rokov
Som 63 ročná dôchodkyňa., mám dom a záhradku kde v lete stále niečo pestujem., mám domáceho psíčka maznáčika. Dceru mám vydatú v Banskej Bystrici a len málokedy chodím ja tam alebo oni ku mne. Tak som väčšinu času sama a chcela by som si nájsť priateľa ktorý nemá obe ruky ľavé a aj v hlave má dostatočné vymedzené miesto pre humor a vtip.
Strapova1 Ž 25 rokov
Žena 25 rokov Žiar nad Hronom
Ahojte rada by som si našla chlapa na dlhodobý vzťah lásku mam jedného synceka má 2,5 rocika chlapa ktorý bude milovať nas obidvoch ak existujes ozvy sa
Kitram Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Žiar nad Hronom
Teším sa na každý nový deň, plný optimizmu, elánu, radosti, humoru. Prijímam ho s vďakou a s úsmevom, nech je akýkoľvek, vážim si maličkosti a všetko krásne, čo v ňom je. Naplním ho relaxom, lenivým športom, túlaním sa po prírode a voda, či zurčiaci potom, rieka, priehrada, kúpalisko, v zime plaváreň, proste neustále ma fascinuje, veľmi rada som v nej, vedľa nej a aj na nej, krásne nebo pri praskaní ohníka večer... Moja živiteľka je dvojtýždňová práca vonku, preto nemám rozkošné zvieratko. Ak niekde je veselá a milá osôbka , ktorá by mala záujem si so mnou popísať, venovala by mi dar času na trávenie spoločných záujmov ako super kamarát a možno neskôr... sa uvidí.
Tulino66 M 38 rokov
Ahoj, mám 35 rokov som slobodný. Som skôr domased rad si pozrem film, prečítam dobrú knihu, ale v tomto krásne zimnom období si rad zasantím na snowboarde. Hľadám slecnu na vážny vztah. Na začiatok môžme popísať a uvidíme🙂
Makovy68 M 54 rokov
„Keď priateľ vyjadruje pred tebou svoju myšlienku neskrývaj pred ním vlastný názor, či je to súhlas, či odmietnutie. Ale aj keď mlčí, nech tvoje srdce načúva jeho srdcu, lebo v priateľstve každá myšlienka, želanie i nádej sa rodia v tichu a odovzdávajú sa s veľkou radosťou.“
Marektk13 M 24 rokov
Muž 24 rokov Žiar nad Hronom
Moje záľuby si napríklad príroda šport a mnoho ďalších.Bol by som rád keby môžem tráviť svoj voľný čas zo ženou ktorá by ma ľúbila.Pracu mám.Mne na vzhľade nezáleží dôležité je to či je vsrdci.
Miamialaska Ž 42 rokov
Hladam kamarata na vsetko krasne.nezne.Som vdova s malou dcerkou kdo sa najde pomoze nam vo vsetkom Samota je zla Prosim pimozte nam.Najde sa dobra dusicka sa nam izve .Ak nebudes vahat a ozves sa budes spokojny ze nas mas.
keky5 M 41 rokov
Muž 41 rokov Žiar nad Hronom
Pracujem ako vodic kamionu v zahranici docasne a nakolko mi chyba spriaznena dusa tak ju hladam aj online formou.
Dufam ze tu ta najdem. Som spolocensky, rodinne zalozeny, bezdetny nefajciar a abstinent.
Mano000 M 42 rokov
Muž 42 rokov Žiar nad Hronom
Záľuby a voľný čas:domáci kutil,práca s drevom,grilovanie,príroda,moja práca .
Rád by som sa zoznámil s pohodovou,úprimnou a rodinne založenou žienkou ,ktorá by dokázala vyplniť prázdnotu v mojom živote.Dieťa nie je prekážkou, ja mám sedemročnú dcérku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania