amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Žiar nad Hronom ZH

Máte záujem o zoznámenie v Žiary nad Hronom? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

Aurelito44 M 50 rokov
Hladam zenu, vaznu aj nevaznu znamost. Rad pomaham a naslucham. Pracujem ako kontrolor kvality v nemaku. Vo volnom case rekreacne prechadzky ... niekedy posilujem.
Xeniala Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám priateľa na chvíle veselé aj smutné. Na aktívny pohyb, ale aj na leňošenie. A na rozhovory, lebo sa rada rozprávam. Mám rada prírodu, vodu, dobré jedlo, ale aj rada pozerám dobré seriály a dokumentárne filmy. Deti už mám samostatné. Bývam sama a minulosť mám vysporiadanú.
Colemans M 42 rokov
Muž 42 rokov Žiar nad Hronom
Chcem si nájsť kamarátku na pokec alebo pri vzájomných sympatiach ísť napr. na spoločný výlet do prírody alebo len tak sa po flákať. Som po každej stránke vysporiadaný a spokojný.
Guantanamo M 34 rokov
Muž 34 rokov Žiar nad Hronom
Hladam prijemnu, pozitivne naladanu a inteligentne ukecanu zenu na prijemne chvile vo dvojici. Mam blizko k akemukolvek sportu, rad si precitam knihu, vylety, priatelia, sem tam aj nejaky relax pri filme. Ak ta zaujima este nieco viac, kludne napis ;) vekovo neohranicene.
VladkaZH M 40 rokov
Muž 40 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám normálne dievča, ktoré vie, čo chce a rada sa zoznámi so mnou. Ja som pohodový človek, ktorý sa chce zoznámiť a zalubit. Za pochopenie ďakujem. Vladimír
Allan21 M 41 rokov
Hladám normálnu príjemnú úprimnú ženu do 38r.
Pracujúci, zabezpečený, volný čas delím medzi šport a vzdelávanie.
Domáce zvieratko nemám.
Minulosť mám vysporiadanú.
Maco23 M 36 rokov
Muž 36 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám známosť do života, šport, kino, zábavu a možno časom aj niečo viac pokiaľ zafunguje všetko, ako má...
Krasavec23 M 27 rokov
Muž 27 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám sympatickú milú osobu na spoznanie :) šport príroda cestovanie a užívať života s novými ľuďmi. Sklamal som sa viac krát a preto skúšam po prvý krát niečo takéto 😊
Oumuamua M 44 rokov
Muž 44 rokov Žiar nad Hronom
Hlavne mám vysporiadanú budúcnosť :)
Hľadám s láskou, úsmevom🤣 a vernosťou pre budúcnosť.
Vo dvojici je život lepší, krajší a naplnenejší 😘🥰 , hlavne v týchto časoch.
YETI159 M 58 rokov
Muž 58 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám priateľku na trávenie spoločných chvíľ. Vzťahu sa tiež nebránim.
Uvoľnenosť, rozhľad, pokoj, dôveru, humor...
Pracujem popri dôchodku.
Som z dediny, takže občas nestíham + do toho dve dospievajúce dcéry, ale sú to už viacmenej samostatné jednotky a mám psa.
Určite áno.
NajdemTa2023 Ž 48 rokov
Čo hľadám? Stačil by mi dobrý kamarát s ktorým si spolu budeme mať o čom popísať, porozprávať sa, zdôveriť sa jeden druhému, poradiť si, oddychovať. Nehľadám sex, ani flirt ani nič podobné, takže sexuálne návrhy blokujem a ženatý nech sa venuje svojej manželke. Nájdem Ťa?
Peter1963x M 60 rokov
Hľadám niekoho, s kým dôstojne zostarnem. Mám rad lyže, bicykel aj vodu. Minulosť vysporiadanú, deti dospelé, samostatné. Rad cestujem, aj práca na záhrade je relax

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania