amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Žiar nad Hronom ZH

Ak ona hľadá jeho v Žiary nad Hronom alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

Dzordzo555 M 42 rokov
Hľadám ženu s ktorou mi bude dobre.
Dobre by bolo, keby tá náklonnosť bola obojstranná 😃 a keby si ešte tak bola zo stredného Slovenska to by bolo super
Derrik1989 M 34 rokov
Muž 34 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám spriaznenú dušu do môjho osamelého života som milý, vnímavý, zábavný a čo by som chcel dať do vzťahu to je pochopenie, lásku, toleranciu, vnímavosť a všetko čo môžem ponúknuť milej, zábavnej, tolerantnej žene ;)
Medulienka123 Ž 32 rokov
Doba je uponahlana a každý sa niekam ženie. Dokážeš sa nachvilu zastaviť a vychutnávať si krásu, šťastie, lásku a hodnoty rodinného života?
Ak vieš čo je vernosť, serióznosť, zodpovednost, dávať a nielen brať, a máš zmysel pre humor tak sa ozvi. Rada ťa spoznám 🙂
Zvarac135 M 59 rokov
Muž 59 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám nejakú ženu, čo nechce byť sama. Pracujem ako zvárač. Minulosť mam už roky vysporiadanú. Zvieratá mám rád. Momentálne nemám žiadneho a ani zatiaľ nechcem.
Plavaren M 44 rokov
Muž 44 rokov Žiar nad Hronom
Som slobodný s dvomi detmi, pracujúci. Mám rád prechádzky, hory, plavanie atd. Nemám rád faloš, klamstvo, ohováranie. Rád sa pozriem na dobrý film, mám rád deti. Hľadám vážny vsťah.
Janka24a Ž 32 rokov
Chcem nájsť kamaráta a časom niečo viac mám rada pravdu ak si pohode a si z okolia ta budem rada sa ozvi Kremnica a okolie a okolité dediny ďakujem ahojte
Ala06 Ž 64 rokov
Žena 64 rokov Žiar nad Hronom
Hladam partnera na seriozny vztah. Som zamestnana mam dve dospele deti a dve vnucata. som rodinne zalozena. Rada cestujem a spoznavam nove miesta. Mam rada hudbu a nenecham si ujst dobry koncert.
Marecek885 M 34 rokov
Muž 34 rokov Žiar nad Hronom
Som slobodný inteligentný a s usmevom mám rád šport prírodu, som za zábavu športy v zime lyžovanie beškovanie, skialp a v lete bike, lezenie na skaly plávanie
radovan21 M 40 rokov
Muž 40 rokov Žiar nad Hronom
Rád spoznám rozumnú, milú a šikomnu ženu na prechádzky, turistiku a spoločne strávený čas, ak máš záujem spoznať pohodoveho chlapa tak kľudne napíš rád ťa spoznám.
sabinka11 Ž 58 rokov
hľadám niekoho na pekné dni, niekoho kto ma rozosmeje aj rozplače, teší sa v prírode aj v meste. Pracujem, rada sa smejem. som nekonfliktný človek ale neznášam klamstvo a neúprimnosť. Nepreferujem konkrétne záľuby, tak z každého rožku trošku. A vytešujem sa s malou vnučkou.
Hemingway1 M 60 rokov
Hľadám výnimočnú mladú ženu s nadpriemerným IQ na nezáväzný vzťah, ktorej nevadí veľký vekový rozdiel. Budem Ti radiť a pomáhať, ak o to budeš stáť a naše občasné stretnutia budú výnimočnými chvíľami. Mám vysporiadanú minulosť,ale už nechcem žiadny trvalý vzťah so záväzkami, či deťmi.
Sloboda, liberálne názory, literatúra a hodnotné filmy...
To je spoločná základňa pre naše rozhovory o všetkom.
Lienka2311 Ž 36 rokov
Žena 36 rokov Žiar nad Hronom
Nechcem tráviť svoj voľný čas už sama, rada by som stretla muža, ktorý vie ženu zaujať a rozveseliť.Chcela by som s niekým spoznávať krásy nášho Slovenska. Rada zájdem aj do kina a keď sa zadarí niečo rada uvarím a aj upečiem.

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania