amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Žiar nad Hronom ZH

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Žiary nad Hronom vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

marta17 Ž 54 rokov
Hľadám milého, úprimného, slušného muža do voza a do koča. Nemám záujem o flirt. Som rozvedená, pracujem. Mám rada prírodu, hudbu, tanec, prechádzky mám psíka.
Mano000 M 43 rokov
Muž 43 rokov Žiar nad Hronom
Záľuby a voľný čas:domáci kutil,práca s drevom,grilovanie,príroda,moja práca .
Rád by som sa zoznámil s pohodovou,úprimnou a rodinne založenou žienkou ,ktorá by dokázala vyplniť prázdnotu v mojom živote.Dieťa nie je prekážkou, ja mám sedemročnú dcérku.
SiskaSisi Ž 26 rokov
Dobrý deň. Hľadám príjemné dievča, ktoré by mi bolo kamarátkou a trávili by sme spolu čas. Medzi moje záľuby patrí: kino, divadlo, čítanie kníh, príroda, prechádzky, zvieratá. Doma mám psíka a dve mačky. Tento rok som ukončila strednú školu a momentálne si hľadám prácu. Budem veľmi rada, ak sa niekto ozve :)
petra36 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Žiar nad Hronom
Hladám kamaráta na túry, bike... kávu a pod. :))), časom možno aj viac ... Mám 10r.syna. Máme radi aj leto aj zimu, a športy spojené s ročným obdobím ...
Patapuf29 M 48 rokov
Muž 48 rokov Žiar nad Hronom
Moje zaujmy su sport,turistika prechadzky v prirode.Som zamestnany na zeleznici ako rusnovodic.V domacnosti nemam ziadne zvierata,rad by som sa zoznamil s osobou ktora ma podobne zaujmy ako ja a bude mat rada zivot a vsetko co s tym suvisi
tigrica26 Ž 59 rokov
Žena 59 rokov Žiar nad Hronom
Mam rada prirodu cestovanie som rozvedena a hladam vaznu znamost.
Ak hladas to iste ozvi sa
ZuzzAnna Ž 34 rokov
Ahoj, som 27-ročná žena, hľadajúca priateľa - partnera s podobnými hodnotami a záujmami, milého, ohľaduplného, zodpovedného, rodinne založeného a so zmyslom pre humor, lebo s tým ide vždy všetko ľahšie :) Vo voľnom čase rada lyžujem, plávam, venujem sa 4-nohým ušatým bytostiam :) , mám rada práce okolo domu, záhrady. Nepohrdnem ani dobrou knihou, filmom, návštevou kultúrnych podujatí a podobne. Nie som však typ na diskotéky, hlučné preplnené bary a párty, kde tečie alkohol prúdom - to nie je "zábava" podľa mjho gusta. Som slobodná a bez záväzkov, niekedy trošku wokoholik :)
janonaj M 56 rokov
Muž 56 rokov Žiar nad Hronom
Ak sa človek prihlási na zoznamku, asi niekoho hľadá, mal by asi napísať pravdu a nečakať od života nič drahé, honosné, len slušnosť, lásku, úctu, spolupatričnosť, či úprimnosť. Nájdem tu dámu, pre ktorú budem ten pravý?
mirenik M 71 rokov
som už na dôchodku, voľný čas trávim prácami oklo domu, zveľadovaním mám psíka, ktorý behá po dvore nie je izbovýsom sám deti sú už dospelé majú svoje rodiny
rád by som sa zoznámil s osobou rovnakými záujmami a v primeranom veku
Sellanto M 36 rokov
Muž 36 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám ženu ktorá vie čo chce aj keď to je nemožné takú nájsť :)
Rád by som našiel ženu ktorá je rodinne zameraná chce rodinu a z minulosťou je úplne vysporiadaná. Nemám záujem o krátkodobý vzťah a nemám záujem si ani pol roka vypisovať a nikam to nebude viesť.

Takže, ak sa chceš usadiť, mať rodinu a som ti sympatický kľudne sa mi ozvy a môžeme sa spoznať. Keď človek neskúsi ani nič nezistí.

Som fajčiar, nepijem, bývam sám, mám psa, veľa voľného času lebo mam skvelú prácu, rád jazdím na bicykli, mám rád prírodu a ak ťa to zaujíma NIE NEVADIA MI DETI ale musíš vedieť, že ja chcem aj svoje.
Beky111 Ž 52 rokov
Citlivá, domácky založená, rada spozná úprimného, spoľahlivého abstinenta s dobrým srdcom, ktorý vymení samotu za pekný a trvalý vzťah. Uvítala by som optimistu, ktorý nie je zaťažený minulosťou a predsudkami a vie sa popasovať s problémami, ktoré nám každodenne život prináša. Ak máš rád prírodu, zvieratá , tak sa mi ozvi.
1221953253 M 71 rokov
Mám rád prírodu, prechádzky prírodou, práca na záhrade, rekreačne lyžovanie, cykslistika, hudba,tanec. som už v dochodkovom veku, mám doma psíka,na dedine. Rád sa zoznámim zo ženou, primeraného postavenia. Deti mám už samostatné, starám sa ešte o tetu ktorá žije so mnou

1 2 3 4 5 6 7 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania