amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 12 - Zoznámenie Žiar nad Hronom

Ste v Žiary nad Hronom a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaŽiar nad Hronom

janonaj M 55 rokov
Muž 55 rokov Žiar nad Hronom
Nie som žiadny model a nemám ani tehličky na bruchu, ale určite objavíš u mňa iné prednosti, ktoré nemusia byť na vonok viditeľné. Myslím že som zručný a mám vraj šikovné aj ruky. Mám vzťah k prírode a rád spoznávam nové veci a miesta . Zaujal som Ťa ? Napíš .
mirenik M 70 rokov
som už na dôchodku, voľný čas trávim prácami oklo domu, zveľadovaním mám psíka, ktorý behá po dvore nie je izbovýsom sám deti sú už dospelé majú svoje rodiny
rád by som sa zoznámil s osobou rovnakými záujmami a v primeranom veku
marlenka2 Ž 52 rokov
Hľadám úprimného a čestného muža, ktorý vie, že samota je zlá , a hľadá spriaznenú dušičku.Je nefajčiar a praktizuje zdravý životný štýl.Má rád prírodu,zvieratá, cestovanie, turistiku a aj všeličo iné..-). ...ak cheš vedieť viac, ozvi sa..-)
Sellanto M 34 rokov
Muž 34 rokov Žiar nad Hronom
Hľadám ženu ktorá vie čo chce aj keď to je nemožné takú nájsť :)
Rád by som našiel ženu ktorá je rodinne zameraná chce rodinu a z minulosťou je úplne vysporiadaná. Nemám záujem o krátkodobý vzťah a nemám záujem si ani pol roka vypisovať a nikam to nebude viesť.

Takže, ak sa chceš usadiť, mať rodinu a som ti sympatický kľudne sa mi ozvy a môžeme sa spoznať. Keď človek neskúsi ani nič nezistí.

Som fajčiar, nepijem, bývam sám, mám psa, veľa voľného času lebo mam skvelú prácu, rád jazdím na bicykli, mám rád prírodu a ak ťa to zaujíma NIE NEVADIA MI DETI ale musíš vedieť, že ja chcem aj svoje.
Beky111 Ž 51 rokov
Citlivá, domácky založená, rada spozná úprimného, spoľahlivého abstinenta s dobrým srdcom, ktorý vymení samotu za pekný a trvalý vzťah. Uvítala by som optimistu, ktorý nie je zaťažený minulosťou a predsudkami a vie sa popasovať s problémami, ktoré nám každodenne život prináša. Ak máš rád prírodu, zvieratá , tak sa mi ozvi.
emil1911951 M 47 rokov
Muž 47 rokov Žiar nad Hronom
Ahoj volám sa Lubos slobodní bez závezkou zamestnaný som muž ktorí túži spoznať príjemnú ženu dosť bolo samoty ak ta zaujmem ozvi sa odpoviem ti na veci čo ta budu zaujímať
1221953253 M 69 rokov
Mám rád prírodu, prechádzky prírodou, práca na záhrade, rekreačne lyžovanie, cykslistika, hudba,tanec. som už v dochodkovom veku, mám doma psíka,na dedine. Rád sa zoznámim zo ženou, primeraného postavenia. Deti mám už samostatné, starám sa ešte o tetu ktorá žije so mnou
Mann85 M 37 rokov
Ahoj. Som mladý chalan, vraj sympaťák, VŠ vzdelaný, pracujúci. Vo voľnom čase si rád zájdem na prechádzku do prírody, k vode, alebo si pozriem dobrý film. Chcel by som sa tu zoznámiť so sympatickým, úprimným, verným a spolahlivým dievčaťom. Hľadám vážny vzťah.
palmalino M 61 rokov
moje zaluby sport priroda volny cas travim podla prilezitosti a nalady v lete pri vode v prirode moja praca sukromnik cestovny ruch , mam psa .Rad by som sa zoznamil s peknou stihlou sympatickou pani ktora veri ze nikdy nie je neskoro zacat zit pekny uprimny vztah zalozeny na tolerancii a pochopeni na vzajom deti ziju s mamou maju 22 a 16 rokov
architekt M 57 rokov
Muž 57 rokov Žiar nad Hronom
Touto cestou by som sa rád zoznámil so sympatickou ženou štíhlej postavy, na spríjemnenie voľného času ako posedením pri káve, prechádzkami a iné. Časom možno aj viac. Mojimi záľubami sú prechádzky prírodou, plávanie, dobré filmy, dobrá hudba a iné.Mám 18-ročného syna.
fero6722 M 54 rokov
Mám 44 rokov, som rozvedený, starám sa o dve deti. Jedna je už dospelá a študuje na VŠ, druhá je stredoškoláčka. Som zamestananý a mám stály príjem. Som samostatný. Hľadám normálnu babu na prieteľstvo, časom možno aj niečo viac.
sisi7 Ž 69 rokov
Ekonómka t.č. už na dôchodku (čiastočne ešte aj pracujúca) sa rada zoznámi so slušným pánom a čestným človekom (2 v 1) so zmyslom pre humor, ktorý nerád trávi voľné chvíle osamote.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania