amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Veľký Krtíš VK

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru vo Veľkom Krtíši vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Krtíš

1212ivusko M 44 rokov
Muž 44 rokov Veľký Krtíš
Priateľku po prípade partnerku do života. Láska pochopenie . Pracujem. Zahra kutilstvo ne nemám zvieratá ale mám rád psíkov. Minulosť bola pekná ale aj ťažká.
abodzar1111 M 58 rokov
Muž 58 rokov Veľký Krtíš
Hľadám príjemnú slušnú ženu, pracujem ako vodič z povolania, času mám málo a vtedy rad oddychujem zo známymi. Mam 55 rokov, rozvedený, bývam v rodičovskom dome
PavelVK M 44 rokov
Muž 44 rokov Veľký Krtíš
Keď chceš, tak kľudne napíš, nehryziem, len sem tam. :)
Voľný čas trávim cvičením, teda aspoň sa tak snažím tváriť, že cvičím. :)
A ďalej sa mi nechce rozpisovať...
Vieraaa Ž 63 rokov
Ahoj hľadám milého úprimného muža, ktorý je tiež láskou sklamaný a ktoreho to uz nebaví samého.Verím že sa najde niekto na spoločnú reč tesim sa ked sa ozves
patb321 M 47 rokov
Muž 47 rokov Veľký Krtíš
Som 44 ročný hetero mlado vyzerajúci muž plný energie ktorý si hľadá kamarátku . No v prípade spoločného súzvuku sa nebránim ani vzťahu. Sexuálna stánka vzťahu je pre mňa dosť dôležitá. Túto formu "hľadania" som zvolil nakoľko som pracovne dosť vyťažený a lovenie po baroch nie je nič pre mňa. Fotku v prípade záujmu pošlem ... svoje súkromie si strážim a nemám chuť ho zdieľať so všetkými. Ako relax mám rád prírodu a turistiku. Ak myslíš žeby si chcela byť mojou kamarátkou, tak kľudne napíš ... veď emancipácia je aj o prvom kroku :-)
Marko19319 M 42 rokov
Hľadám práve teba ak si štíha alebo máš pár kíl navyše máš miesto v srdci a hladáš vážnu známosť tak sa mi ozvi. Mám 39r.som slobodný, bezdetný čakám na vašu reakciu. Vo voľnom čase rád plávam, príroda, zvieratá, práca pri dome.
ivan524 M 76 rokov
primeranú, na dôchodku, opravujem gazdovský domček, kde žijem so psíkom. Som vysporiadaný z každým a zo všetkým. Vyrastal som v kopcoch, teraz žijem na doline.
Nikopiko721 M 22 rokov
Muž 22 rokov Veľký Krtíš
Som priateľsky pohodový :D...moje hobby sú byciklovanie,fitko, hranie hier moje obľúbené jedlo je hamburger 😂 chodím na strednú školu odbor stavebná :)
Dodikagreen M 42 rokov
Muž 42 rokov Veľký Krtíš
Sloboda je najdolezitejšia vec ktoru máme a nesmieme si ju nechat zobrat. Ked nemas slobodu nemáš nič. Ja si svoju strázim a nedam si ju vziať a ani vymenit
Ivett1111 Ž 52 rokov
Žena 52 rokov Veľký Krtíš
Hľadám milého, úprimného muža, s ktorým by som rada trávila svoj voľný čas,časom možno aj viac, priateľa s ktorým môžem spolu športovať, výlety, prechádzky, Wellnes ale aj spoločné víkendy. Pracujem ako opatrovateľka v Nemecku ale často som aj doma. Som pracovitá, zodpovedná. Hľadám seriózneho, inteligentného muža, som veselej povahy.
Mmaros1234 M 39 rokov
Muž 39 rokov Veľký Krtíš
Hľadám niekoho na zoznámenie. Dúfam že sa niekto nájde. Mám rád šport prechádzky v prírode som rodinný typ a hlavne ten koho hľadám musí mad rád deti keďže mám malú
otko1 M 34 rokov
Ahojte volám sa Otto mám 30 rokov , som milý , zábavný , rád chodím na ryby a cvičím .
Som narodený s DMO (detskou mozgovou) .
Napriek tomuto zdravotnému problému som milenecky zdatný .
Domáce zvieratko síce nemám , ale nebol by som proti .
Moja predstava o partnerke je takáto : Nezáleží my veľmi na výzore , ale nech ma má rada taký aký som .

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania