amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Veľký Krtíš VK

Kresťania a veriaci vo Veľkom Krtíši majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Krtíš

Marko129 M 48 rokov
Hladam vazny vztah zalozeny na dovere. Neznasam klamstvo a hlavne neveru... a ak niekto chce vediet viac nech napise a rad odpoviem. Pracujem a mam rad zvierata.
FlorinkaMila70 Ž 54 rokov
Hladam si vaznu znamost s ktorou by som si prezila poslednu etapu zivota. Muza s romantickou dusou..
veriaceho muža, ktorý sa modlí, chodí do kostola, úprimný, verný, nevadí mi, keď by pracoval v zahraničí.. moze si dat občas alkohol, ale len decentne..
Feminy9 Ž 44 rokov
Hľadám komunikatívneho spoločníka na písanie.
Som mamou na plný úväzok a pociťujem vo svojom každodennom živote deficit inteligentného rozhovoru s dospelou osobou, čo vo mne vyvoláva pocit samoty. Veď to poznáš, keď nikoho nezaujíma ako sa máš, aký si mal deň...alebo nemá ťa kto rozosmiať po náročnom dni. Je to nuda.
Mám rada turistiku, prírodu a tiež šport, ...relax je wellness alebo masáž,....keď si nájdem čas na knihu, vyberiem si autobiografiu alebo niečo na zamyslenie sa....

"Ak niečo v živote veľmi chceš, tak to pusti. Ak sa to k tebe vráti, bude to navždy tvoje. A ak nie, nevadí! Aj tak to tvoje nikdy nebolo."
Glgac M 69 rokov
Muž 69 rokov Veľký Krtíš
Hľadám ženu ktorá nefajci pije len príležitostne ktorá má radu prácu v záhrade rada varí domácu stravu má vek do 62 rokov je príjemná nie je konfliktna
Robo92 M 32 rokov
Hľadám milú láskavú vernú babu ktorá prinesie trochu farby do môjho čiernobieleho sveta som pokojný človek maximálne nekonfliktný trochu plachý mám rád cestovanie históriu hudbu prírodu zvieratá vedu a dobrý humor uprednostňujem inteligentnú samotu pred hlúpou spoločnosťou dúfam že tu nájdem niekoho s kým si budem rozumieť
23kvetina23 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Veľký Krtíš
Čas ukáže. Ale ak sa podarí, tak by som chcela nájsť spriaznenú dušu. Niekoho, komu móžem veriť, kto mi bude oporou.
Pracujem. Vo voĺnom čase sa venujem športu, prechádzky, milujem more a slnko.
PavelVK M 45 rokov
Muž 45 rokov Veľký Krtíš
Keď chceš, tak kľudne napíš, nehryziem, len sem tam. :)
Voľný čas trávim cvičením, teda aspoň sa tak snažím tváriť, že cvičím. :)
A ďalej sa mi nechce rozpisovať...
patb321 M 47 rokov
Som 47 ročný hetero, mlado vyzerajúci muž, plný energie, ktorý si hľadá kamarátku. No v prípade spoločného súzvuku sa nebránim ani vzťahu. Túto formu "hľadania" som zvolil nakoľko som pracovne dosť vyťažený a lovenie po baroch nie je nič pre mňa. Fotku v prípade záujmu pošlem 😉. Ako relax mám rád prírodu a turistiku.
Minulosť mám vysporiadanú.
A dcéra... tá už je dospelá.
Ivett1111 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Veľký Krtíš
Hľadám milého, úprimného muža, s ktorým by som rada trávila svoj voľný čas,časom možno aj viac, priateľa s ktorým môžem spolu športovať, výlety, prechádzky, Wellnes ale aj spoločné víkendy. Pracujem ako opatrovateľka v Nemecku ale často som aj doma. Som pracovitá, zodpovedná. Hľadám seriózneho, inteligentného muža, som veselej povahy.
Johna80 M 43 rokov
Hladam uprimnu ženu, som normalny chlap a rozvedený. Som zamestnaný. Rad športujem a to futbal a rad si chodim zabehať. Mam jedneho psa. Mam vysporiadanu minulosť.
Katka2804 Ž 30 rokov
Žena 30 rokov Veľký Krtíš
Som slobodná mamička. Mam syna. Hladam si muža normálneho, milého, s dobrým srdcom, čo dokáže ľúbiť ženu s dieťaťom, ktorý žije pre svoju rodinu... Snáď sa ešte taký nájde. Len vážny záujem.
Giorgioo M 39 rokov
Muž 39 rokov Veľký Krtíš
Hľadám prijemnu kočku aj do voza do koča
Ktorá vie o čom je život
Pracujem ako šofer strojnik
Vo volnom čase sa venujem auto moto sportu
Žijem v malej obci od VK nedaleko vo vlastnom dome.

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania