amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Veľký Krtíš VK

Máte záujem o zoznámenie vo Veľkom Krtíši? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVeľký Krtíš

Piatrik33 M 33 rokov
Muž 33 rokov Veľký Krtíš
Ismerkedés céljából vagyok itt. Kedves, megértő srác vagyok. Aki meg akar ismerni,az bátran írjon. Köszönöm. Szeretem a humort,szeretek dolgozni, segíteni másoknak.
KristianKiki35 M 36 rokov
Ahoj, hľadám sympatickú babu, ktorá má zmysel pre humor a je úprimná. Som normálny, zodpovedný chlap so zmyslom pre humor a citom pre vážne veci. Mám rád turistiku a rôzne športy. Žijem sám, na minulosť už nemyslím, pozerám do budúcnosti 😊
volo123 M 57 rokov
Muž 57 rokov Veľký Krtíš
priateľku, ktorá je veselá, rada a griluje. Chodím strašne rád na huby.
viem variť skoro všetko, okrem knedlíkov.
Rád chodím na kúpalisko, ale nerád sa opaľujem.
Som fajčiar.
Mám stálu prácu.
Rori85 M 39 rokov
Muž 39 rokov Veľký Krtíš
Hľadám milú a zábavnú babenku. Som príjemný spoločník, mam rad turistiku, prírodu,, zvieratká. Rad si pozriem dobrý film, vypočujem hudbu. Ak som ťa zaujal, budem rád, keď sa ozveš.
Peter786 M 27 rokov
Muž 27 rokov Veľký Krtíš
Ahoj som Peto mam 27. Moje zalubi su fitko, bojove sporty a turistika. Hladam zenu na spolocne chvile a mozno nieco viac 😊, viac uz v samotnom chate. Minulost mam vysporiadanu.
finest47 M 50 rokov
Hľadám normálnu ženu pre normálny život. Okrem úprimnosti neočakávam žiadne podmienky. Myslim, že alebo si dvaja sadnú, alebo nie. Možno práve tu nájdem koho hľadám.
Adihou M 54 rokov
Mám 53r. a hľadám vážnu známosť do koča, i do voza, nech má rada humor, spev, turistiku a hlavne nech vie ľúbiť a nesklamať, do vzťahu prinesiem lasku, dôveru a porozumenie jeden druhemu, pracujem ako murár, už psa nemám, lebo umrel, vo voľnom čase turistika, plávanie a mám rád hrady, zámky a jaskyne, to moje hobby a som už rozvedený 2r.
Maros6911 M 43 rokov
Hladam prijemnu a milu zenu. Ak si mila, prijemna zena a pacim sa ti, mozes sa ozvat. Dieta nie je prekazkou, aj ja mam jedno. Na vzhlade nezalezi, ale na sympatiach ano.
nevzdavajuca Ž 58 rokov
Ahoj. Niečo o sebe. Je tomu viac než rok som ovdovela. Manžel mi umrel a ja som ostala sama. Samota ma velmi boli a preto hĺadam kamarata s ktorým by som trávila čas cez volné chvíle. Bývam vo V. Krtíši a do Dudiniec chodím za rodinou. Moji dvaja synovia bývaju v zahraniči. Pracujem ako predavačka v potravinach. Mám rada prírodu a mám tiež psika. Rada uvarím, upečiem a tiež rada urobím kavu pre dvoch. Asi tak v skratke všetko. ĎAKUJEM .
Gab84 M 39 rokov
Muž 39 rokov Veľký Krtíš
Ahojte som usmievavý mam dve deti o ktoré sa starám sám sú pre mňa všetko. Minulost vysporiadana. Svoj voľný čas trávim s deťmi mám rád wellness, pobyt v prírode začas aj výlet.
Zany72 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Veľký Krtíš
Hľadám známosť do pohody.
Som zamestnaná.
Rada chodim do prírody, na turistiku.
Mám rada domáce práce, rada čítam.
Som tichšej povahy. Neznášam konflikty, ohováranie
MEL116 Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Veľký Krtíš
Hľadám vážnu známosť. Som žena prispôsobivej, milej povahy. Považujem sa za inteligentnú a som poriadkumilovná. Touto cestou hľadám partnera ktorý je aj k sebe náročný. Som žena do koča a do voza.

1 2 3 4 5 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania