amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 16 - Zoznámenie Dolný Kubín

Ste v Dolnom Kubíne a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

AxelRudiPell M 45 rokov
...hľadám môj protiklad. s ktorým sa môžem priťahovať, poprípade osobu s podobnými aktivitami ako sú tie moje :) ...medzi moje záľuby patrí rocková hudba, koncerty a festivaly, cyklistika, turistika - letná aj zimná :) ...ak holduješ cigaretám, tak ušetri môj aj Tvoj čas!
k2207 M 50 rokov
Muž 50 rokov Dolný Kubín
Vzdelanie stredne s maturitou, Praca:montér, praca v EU, zahraničie. Záľuby:cestovanie,lyžovanie,plávanie,moto športy(motorka,štvorkolka... ) rybarčenie. Voľny čas:deti (12-15 rokov) Dovolenky,výlety Užívať voľný čas aktívne, vzhľadom k povolaniu ,dosť malo.
elda Ž 62 rokov
šport (bicykel,lýže,korčule). Vo výrobe.Domáce zvieratko ,mam dva kocuriky. Hľadam hlavňe chlapa,ktorý sa venuje trochu športu a nie sedenie u televize. A občas si zajsť niekde posediet,zatancovat.Velmí ráda sa bavim
Kaira2 Ž 67 rokov
K úplnej spokojnosti mi chýba tvoja spoločnosť - muž, priateľ, partner, na spoločné aktivity, prechádzky, debaty. Niekto, s kým by mi bolo príjemne, a taktiež jemu so mnou. Dajme si šancu na pekné nasledujúce roky
janinka1111 Ž 52 rokov
Ahoj rada sa zoznámim s nezadaným,sympatickým , milým muž 40-50r. :)Mám dospele 3 deti.Vo voľnom čase rada chodím na kúpalisko,korčuľovať a bicyklovať.V zime trošku aj lyžujem.Máme doma psa.
nikol321 Ž 29 rokov
moje zaluby su varenie pečenie..voľný čas trávim vačšinou doma..popripade niekde na kupalisku, alebo v príderode ..vikendy trávim večšinou na rodiinej chate.. pracujem v oblasti gastronomie...ako kucharka...nie nemám ziadne deti..
kyblik74 M 49 rokov
Hľadám niekoho s kým sa bude dať rozprávať ale aj mlčať. Milujem prírodu, zvieratá, deti. Mám výbornú prácu, ktorá ma baví. Vo voľnom čase, ktorého je málo čítam knihy, trošku športujem, chodím do hôr. Mám veľmi rád zimu.
Karamelo Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Dolný Kubín
Záľuby: príroda, zvieratá, priatelia. Chcem viac cestovať, spoznávať nové miesta. Dobre by padol priateľ do pohody i nepohody... Taký normálny, dospelý, ktorý občas aj vie čo chce :-)
kamilos M 54 rokov
mam rád šport vo voľnom čase si pozriem šport ,alebo niečo prečítam.Víkendy práca okolo domu .Rád dovolenkujem na horách.Domáce zvieratá nemám, deti sú dospelé. Som športovo založený ,úprimný a čestný .Rád by som poznal niekoho ,kto je v dobrej kondícii ,ako ja.Budem sa tešiť
Riamka Ž 45 rokov
Rada spoznam fajn muza, s ktorym by bol moj zivot plnohodnotnejsi. Ak mas volne miesto vo svojom srdci pre priatelstvo so mnou, potesim sa tvojej odpovedi.
rebellko1 M 46 rokov
Muž 46 rokov Dolný Kubín
Ahoj 😊 Som muž bez záväzkov, (ak nerátam banku) 😂 Nemám športovú ani dokonalo ideálnu postavu, dokonca ani výzor krásneho muža, som taký bežný priemerný muž, mám však veľmi rád humor, dobrú muziku, výborné jedlo, dokonca veľmi rád varím. Obľubujem výlety s historickým nádychom, rybačku, hubárčenie a nenáročnú turistiku. Som pracujúci nefajčiar. Nájde sa tu žienka so zmyslom pre humor a smiech, štíhlejšej postavy, nielen na spoločný výlet alebo posedenie pri kávičke? Deti určite niesu žiadny problém.ps vo dvojici sa lepšie nielen kráča ale aj smeje😉 ps2: ideálne by bolo zo Žilinského kraja, aby sme kvoli kave či dobrému pokecu nemuseli cestovať cez pol Slovenska.
FanyHany Ž 57 rokov
Ahoj, som celkom zábavný typ . V lete rada bicyklujem a v zime plávam. Občas si vyjdem do prírody. Som nefajčiarka . Rada sa zoznámim s mužom podobných vlastnosti.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania