amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Dolný Kubín DK

Kresťania a veriaci v Dolnom Kubíne majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

nicelogo M 42 rokov
Hľadám možno práve teba. Ak si z Dolného Kubína, slobodná, kľudne aj s dieťaťom, ozvi sa, poteším sa každej správe a ktovie čo z toho bude. Láska kvitne v každom veku.
Katariinkaa Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Dolný Kubín
Volám sa Katka, pochádzam z Dolného Kubína. Mám 38 rokov, som slobodná bezdetná a rada by som sa zoznámila s mužom z okolia, taktiež slobodným, bezdetným. Mám rada plávanie, turistiku.
Miroslava30 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Dolný Kubín
Napíš mi niečo o sebe, ak ma zaujmes, tak sa môžme stretnúť a bližšie sa spoznať, som na invalidnom dôchodoku, žijem s rodičmi v rodinnom dome v Zázrivej, budem rada, ak sa ozves
Krulov M 37 rokov
Nezáväzný, milý, príjemný, vzťah.
Pracujem, voľno na chate trávim najradšej.
Z minulosti by sa nemalo žiť !?
Som rad s dobrými ženami zo srdiečka
🧡😘
PalDK M 49 rokov
I keď som už prežil vo vzťahoch všeličo, stále dúfam v niečo pekne a tak si hovorím, prečo to neskúsiť aj touto cestou. Stále verím v šťastný život. Kto hľadá nájde. 😉
Matej1994 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dolný Kubín
Hľadám (+ - ) 5 ročný rozdiel nevadia mi deti pokiaľ ich nieje viac ako dve lebo chcem aj vlastné. Pracujem pokiaľ vladzem a vládať budem lebo o deti sa postarať treba a keď nepracujem tak oddychujem tim spôsobom že sa môže pozrieť dobrý film nie doma ale aj kino nejaká kávička alebo ba aj večera...nečakajte odomna že som nejaký model alebo čo lebo som obyčajný chalan s dobrým srdcom. Hľadám úprimnú milú s takým dobrým srdcom aspoň ako aj ja mam no ved skúste napísať a uvidíme co a ako.
14000627 M 51 rokov
Muž 51 rokov Dolný Kubín
Som slobodný bezdetný, hľadám lásku. Rad športujem rekreačné hlavne stolný tenis, rád chodím do prírody hlavne keď rastu huby. Mam miláčika psíka. Minulost mám v pohode.
Martin696969 M 34 rokov
Ahoj, ak si stále usmiata, máš rada cestovanie a šport tak mi napíš .
Hľadám ženu, ktorá okrem iného má rada sex a všetko pekné.
Teším sa na teba a verím že existuješ.
Martin
Diego1996 M 27 rokov
Muž 27 rokov Dolný Kubín
Hladam znamost so zmyslom pre humor ktora sa neboji novych zazitkov, pracujem v stavebnej oblasti a moc casu na zabavu teda nemam, ale mam rad neplanovane akcie rad travim cas v prirode a moj milacik je fenka mopslika BEKI
Klara56810 Ž 37 rokov
Kamarátstvo hľadám na začiatok. Svoj voľný čas trávim na bicykli pri vode, opaľujem sa veľmi rada. knihy čítam mám rada komédie. a hlavne milujem svoju pracu
Voniam Ž 41 rokov
Hľadá sa zaujímavý muž. Ideálne na celý život. Teda na zvyšok života. 🙂 Taký s dobrým ❤️ , spokojný, trpezlivý, šikovný. Do pohody, prírody, samoty, dobrodružstva.
Vek by mal mať cca 40, cítiaci sa na 30.
Prajem šťastie každému 🌸
jeennyy Ž 54 rokov
Som veselá, spoločenská a kreatívna. Mám rada šport a turistiku. V zime lyžujem a v lete bicyklujem. Hľadám muža, ktorý je vyrovnany s minulosťou, muža , ktorý vie čo chce.

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania