amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Dolný Kubín DK

Ak ona hľadá jeho v Dolnom Kubíne alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

dano810 M 28 rokov
Muž 28 rokov Dolný Kubín
Som aktívny typ človeka už od malička. Čiže aj vo voľnom čase sa snažím športovať. V mladosti som sa venoval hokeju, teraz medzi moje hobby patrí fitko, bojové športy, lyže, turistika...
lubomirko88 M 45 rokov
Hladam spriaznenu dusu. Mam rad zvierata a prirodu, humor, pracu domaceho kutila, pohodu pri kazdej cinnosti, ci je to praca alebo relax. Som obycajny chalan z dediny. Nemam rad klamstvo, falos. Vo dvojici to ide lepsie.
mrkvica Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Dolný Kubín
Hľadám muža s dobrým srdcom na vážnu známosť. Do vzťahu môžem priniesť láskavosť, toleranciu. Pracujem ako učiteľka, práca ma baví. Vo voľnom čase sa venujem malým synovcom, chodím na prechádzky so psom, na turistiku, bicyklovanie, behávam v prírode. Najlepšie si oddýchnem pri čítaní kníh.
Twister766933 M 38 rokov
Muž 38 rokov Dolný Kubín
Chcel by som spoznať človeka s ktorým by som mohol stráviť zvyšok života, založiť rodinu, smiať sa a milovať. Nehanbím sa priznať že som citlivý človek a v živote mi partnerka chýba.
Luky8437 M 38 rokov
Hľadám milú a sympatickú ženu zatiaľ na priateľstvo a čas ukáže čo ďalej, mám rád hory, turistika, prechádzky, záhrada, zvieratá a všeličo iné.., ak si sa v tom našla napíš a uvidíme..
Miro345 M 40 rokov
Muž 40 rokov Dolný Kubín
Dôvera, podpora, pochopenie. Pracujem szčo stavebníctvo. Mám rád zvieratá hudbu zábavu prechádzky po prírode. Touto cestou by som sa chcel zoznámiť so ženou s ktorou by som si rozumel.
JohnnyU M 42 rokov
Každý deň s úsmevom.
Mužom sa človek nestane, keď fyzicky dospeje. Musí dozrieť aj psychicky a emocionálne. Som sám sebe pánom. Na dobré sa čaká....
Cunko M 50 rokov
Hladam pohodovu ženu na vzajomnu pomoc a sprijemnenie života. som sportovo zdatny a rad sportujem a chodim do prirody. medzi moje hoby patri jazda na motocykli
Peter3439 M 45 rokov
Muž 45 rokov Dolný Kubín
Túžim po láske, po žene, mať pekný dlhodobý vzťah... Myslím, že môžem o sebe povedať, že som človek mierumilovný, mám rád humor, pohodu, krásu, umenie... Mám rád malé výlety do prírody, občas si prečítam nejakú knižku... Nevyhovujú mi ľudia, ktorí sú príliš hrubí a vulgárni. Som kresťan (katolík), ale nie príliš ortodoxný. Mám rád aj určité nespútané voľné myslenie. A inak mám čistú minulosť a nemám žiadne záväzky.
katina331 Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Dolný Kubín
Hľadám vážny úprimný vzťah a touto cestou by som chcela nájsť rozumného, spoľahlivého partnera od 36 rokov do 47 rokov, ktorý má rád deti a nie sú mu prekážkou. Momentálne som slobodná mamička na materskej s vyriešenou minulosťou a všetok voľný čas venujem môjmu synovi, ale inak moje ďalšie záujmy sú hudba, literatúra, varenie, vedomostné súťaže, turistika a hubárčenie.
piotrovic M 50 rokov
hladam jednoduchu zienku s ktorou si budem rozumiet a navzajom si pomahat a podporovat. som pracujuci slobodny muz bez akychkolvek zaveskou, medzi moje zaluby patri priroda a rekreacny sport, bicyklovanie, turistika, v zime bezky, a na zaver zevraj som pohladny muz
Superbyk M 30 rokov
Muž 30 rokov Dolný Kubín
Hľadám ženu bud kamarátku alebo na vzťah.
Užívať si relax humor. A všetko pekne k tomu. Voľný čas trávim športovaním a cvičením. A tak ďalej ...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania