amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Dolný Kubín DK

Ak ona hľadá jeho v Dolnom Kubíne alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Hanblivec M 49 rokov
Mám rád fotbal nie aktívne len ako fanúšik a funkcionár obecného športového klubu práca okolo rodinného domu a malej záhradky s chatkou a hlavne môj malý deväťročný synček .pracujem v jednej automobilovej firme v dolnom Kubíne ako stojanar ináč som vyučený mesiar zvieratká nemám rád by som sa zoznámil z obicajnou zenov od 40 do 50 rokov ak by bola evanjelickej viery bol by som rád ale nie je to podmienkou
5denis5 M 35 rokov
ahoj, hľadám ženu ktorú by som rád spoznal, vie vnímať svet okolo seba a poukáže na chyby obojstranne.. tešila by sa na spoločnú chvíľu ktorá by sa nemerala časom..
1elly123 Ž 60 rokov
Som zamestnaná, minulosť mám vysporiadanú. Záujmy príroda, záhrada, maľovanie... Hľadám úprimnosť, otvorenosť, toleranciu, humor,to isté ponúkam. Nefajčiar
Jaarko M 55 rokov
Muž 55 rokov Dolný Kubín
Rád cestujem po hradoch, história. Mám kocúra aj psíka, mám svoj domček. V lete chodím rád na Liptovskú Maru člnkovať. Môj syn má 24r. žije v Bratislave, je samostatný.
Hviezdicka987 Ž 51 rokov
Mam rada prirodu, pracu v zahrade, varenie, pecenie, preste pbycajna zena sklamana v laske. so zmyslom pre humor. Hladom muza s podobnym osudom, nealkoholika ktory tuzi po laske porozumeni a nehe...ma dve deti.
Modraobloha32 Ž 52 rokov
Mam rada vychadzky do prirody, rada varim, peciem, obycajna skromna zena sklamana v laske, hladam jednoducheho muza s podobnym osudom , ktory ma rad taktiez prirodu . Proste muza do koca i do voza.
kovbojko168 M 52 rokov
priroda,bicyklovanie kupanie,... pracujem ako robotnik,... ano psa,...rozumnou sympatickou do koca i do voza, nemam rad alkohol len prilozitostne,a tiez sa mi nepaci ked zena holduje alkoholu a fajci, ... mam rad zenu veselej povahy zabavnu a nekonfliktnu...
Bovk M 46 rokov
Muž 46 rokov Dolný Kubín
Ahoj existuješ niekde? Hľadám Ťa (: zrelú ženu s hodnotami ako je dôvera, vernosť, a zmysel pre humor a vzájomná úcta.
Do Ríma vedie mnoho ciest. Môj pohľad na svet je len súčasťou obrazu,moja predstava o realite je obmedzená a značne spútanejšia, ako som si pôvodne myslel. Preto sa snažím nájsť spriaznenú dušu ktorá rozšíri môj obraz a môžem s ňou vykročiť plnej dôvere na ktorúkoľvek s ciest.
Snažím sa na ceste životom nebrať príliš vážne, priznám nie vždy sa mi to darí. A tiež sa snažím k druhým ľuďom správať čo najlepšie a čo najviac sa od nich naučiť.
Deň čo deň uzatváram priateľstvo so svojim hnevom a zlosťou a rozpoznať ju skôr, než začnú vynášať rozsudky.
Hlboko vo svojom srdci dovoliť Bohu, aby bol skutočne Bohom, ktorý príma realitu sveta aj s jej rozporuplnými motívmi .
Špecifická výzva sa skrýva v slove rast. Čo rastie, ešte nie je dokonalé, ale je to na ceste. Mojou životnou cestou je nechať ležať niekedy povinnosti, poriadok a vylepšovanie sveta, a namiesto toho sa hrať, sláviť a užívať si život. Otvárať sa humoru a dovoliť vďačnosti, aby rástla. Otvoriť sa tiež svojim pocitom – zmiešaným a často nevhodným s niekym komu môžem nadovšetko dôverovať.
Hľadám niekoho s kým sa môžem hľadať a nachádzať pokoj, lásku, modlitbu. A čo možno čo najviac času Tráviť spoločne v prírode v radostnej pohode.
Pasat77 M 56 rokov
Muž 56 rokov Dolný Kubín
Prechadzky do prirody pozriet dobry film, pracujem ako zamocnik to be aj moj konicek mame psika doma mam este 15 roc dcera a 16 roc synared by som stretol pritelku,vsetko ukaze cas
paragraf Ž 74 rokov
spev - spievam vo folkrolnom subore aj v kostolnom zbore, este pracujem ako fin.poradca, rada komunikujem s ludmi, mam rada dobru a veselu spolocnost, rada citam, pozeram sutazne relacie atd.
Dodo4218 M 42 rokov
Jednoducho chyba mi žena. Mam rad filmy rád chodím do prírody ale najradšej mám rád svoje deti. Ktorým venujem všetok svoj čas. Mam ešte rád aj autá rad ich opravami. A aj deťom chyba ženská výchova
elizhabet Ž 39 rokov
Ahojte, nájde sa tu pán, ktorému nevadia zvieratá v byte? Nie je mu cudzia slušnosť, takt, ochota... a nechýba mu zmysel pre humor?
Ja som síce rozvedená ,ale s vyriešenou minulosťou, bezdetná, pracujúca... nefajčiar, alkohol veľmi príležitostne.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania