amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Dolný Kubín DK

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Dolnom Kubíne.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Slady M 44 rokov
Muž 44 rokov Dolný Kubín
Spitaj sa ma sama a ti odpoviem
Hladam nieco normalne a nie ziadne rocne zaluby Nezalezi skade je
Som muz zijuci na Mallorce
Spitaj sa ma a ti odpoviem.
frencoBoss92 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dolný Kubín
Moje záľuby PS4 , seriály , filmy , futbal a hokej rad sa prejdem do prírody atp. Pracujem v priemysle vzduchotecniky . Rád by som sa zoznámil s dievčinou hl. nech má dobré srdce
Eugen19 M 22 rokov
Moje záľuby sú cestovanie, zveľaďovanie domu a stretávanie sa s priateľmi. Pracujem ako elektrikár. Mám 2 psou cez volní čas chodym vypomahať znamim alebo robým okolo domu.
Jano52 M 54 rokov
Muž 54 rokov Dolný Kubín
Záľuby plávanie, beh, bajk, turistika, pracujem ako tréner a učiteľ plávania. Syn je ženatý, takže má už vlastný život. So ženou, ktorú nájdem by som si chcel pekne žiť.
Bata6 M 31 rokov
Hladam chapave, laskave, vesele, temperamentne dievca. Moje Zaluby: turistika, bicykel, rad si prilezitostne zaplavam, v zime prilezitostne zjazdove lyzovanie , castejsie bezecke lyzovanie po okoli. V poslednej dobe dovolenky moc neriesim, Ale rad by som siel na dovolenku s tou, ktoru hladam. Pracujem ako programator. Zvieratka mame ale do domu ich nepustame :) . Deti memam lebo ju este hladam ;)
Deni123 M 41 rokov
Muž 41 rokov Dolný Kubín
Prácu mám.rad varím,vysávam, umývam riad,hubarcenie,zváranie,psi a je toho veľa.som trochu pedant tak poriadok musí byť.keby si ma našla nejaká žena našla tak neolutuje.😉😁😀😃😘😚😙😗
kvetinka69 Ž 36 rokov
Ahoj medzi moje záľuby patrí varenie, chodenie do spoločnosti, zbieranie húb. Pracujem v kvetinárstve. Mám kanarika a nemám rada mačky. Nemám deti ale rada by som si založila rodinu. Chcem mat dve deti. Hľadám spoľahlivého muža na úrovni, nemusis byt bohatý, stačí že ma budeš mat rad.
JanRos M 36 rokov
Muž 36 rokov Dolný Kubín
Vo voľnom čase rád športujem -turistika,príroda ,lyžovanie a podobne sportove aktivity ,rád si daco pekne prečítam a aj do kina obcas skocim.Rad by som spoznal slečnu na vážny vzťah a životnú partnerku
Martina75 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Dolný Kubín
Som rozvedená matka dvoch školou povinných chlapcov vo veku 16 a 13 rokov. Pracujem ako opatrovateľka v Rakúsku od r. 2011. Nakoľko to vyžaduje naša rodinná situácia, plánujeme sa presťahovať natrvalo do Dolného Kubína.
Z uvedených dôvodov a hlavne z dôvodu, že som trvalo nadobudla po rozvode v r. 2012 emočnú a finančnú stabilitu, ako aj z dôvodu že sa deti pomaly osamostatňujú, hľadám trvalého a stabilného partnera, fyzicky sympatického a záujmami a povahou blízkeho.
Som športovej a pracovitej, svedomitej a odolnej povahy.
Rada sa smejem. Mám vzťah k domácnosti, k životu v rodinnom dome, k turistike, behu a plávaniu a rovnako aj k hudbe.
V prípade, že máš podobné vlastnosti a požiadavky ako ja, sa môžeš ozvať.

S pozdravom, Martina.
power2301 M 45 rokov
Mám rád prírodu, záhradu, more, hory. Pracujem na IT oddelení. Mám rodinný dom, psíka. Rád sa zoznámim s príjemnou ženou, deti nie sú prekážkou, prípadne aj spoločné dieťa. Mám dve už dospelé dcéry 25 a 21 ročné.
juraj198 M 35 rokov
Muž 35 rokov Dolný Kubín
... hľadám tu spriazenú dušu na vážny vzťah, niekoho komu sa ešte dá veriť... najlepšie zo severu SK... mám rád šport, hudbu, relax pri dobrom filme, alebo knihe, prechádzky v prírode, hlavne tej jesennej... viem oceniť úprimnosť...
fero2 M 32 rokov
Muž 32 rokov Dolný Kubín
hľadám vtipnú ženu na vážny vzťah ktorá už vie čo čaká od zivota. moje záľuby sú rodina, domáce prace, turistika... mám rad adrenalín, hlavne v práci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania