amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Dolný Kubín DK

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Dolnom Kubíne.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Miro345 M 41 rokov
Muž 41 rokov Dolný Kubín
Dôvera, podpora, pochopenie. Pracujem szčo stavebníctvo. Mám rád zvieratá hudbu zábavu prechádzky po prírode. Touto cestou by som sa chcel zoznámiť so ženou s ktorou by som si rozumel.
JohnnyU M 43 rokov
Každý deň s úsmevom.
Mužom sa človek nestane, keď fyzicky dospeje. Musí dozrieť aj psychicky a emocionálne. Som sám sebe pánom. Na dobré sa čaká....
Cunko M 51 rokov
Hladam pohodovu ženu na vzajomnu pomoc a sprijemnenie života. som sportovo zdatny a rad sportujem a chodim do prirody. medzi moje hoby patri jazda na motocykli
Peter3439 M 46 rokov
Muž 46 rokov Dolný Kubín
Túžim po láske, po žene, mať pekný dlhodobý vzťah... Myslím, že môžem o sebe povedať, že som človek mierumilovný, mám rád humor, pohodu, krásu, umenie... Mám rád malé výlety do prírody, občas si prečítam nejakú knižku... Nevyhovujú mi ľudia, ktorí sú príliš hrubí a vulgárni. Som kresťan (katolík), ale nie príliš ortodoxný. Mám rád aj určité nespútané voľné myslenie. A inak mám čistú minulosť a nemám žiadne záväzky.
katina331 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Dolný Kubín
Hľadám vážny úprimný vzťah a touto cestou by som chcela nájsť rozumného, spoľahlivého partnera od 36 rokov do 47 rokov, ktorý má rád deti a nie sú mu prekážkou. Momentálne som slobodná mamička na materskej s vyriešenou minulosťou a všetok voľný čas venujem môjmu synovi, ale inak moje ďalšie záujmy sú hudba, literatúra, varenie, vedomostné súťaže, turistika a hubárčenie.
piotrovic M 51 rokov
hladam jednoduchu zienku s ktorou si budem rozumiet a navzajom si pomahat a podporovat. som pracujuci slobodny muz bez akychkolvek zaveskou, medzi moje zaluby patri priroda a rekreacny sport, bicyklovanie, turistika, v zime bezky, a na zaver zevraj som pohladny muz
Superbyk M 31 rokov
Muž 31 rokov Dolný Kubín
Hľadám ženu bud kamarátku alebo na vzťah.
Užívať si relax humor. A všetko pekne k tomu. Voľný čas trávim športovaním a cvičením. A tak ďalej ...
jozeflehotsky M 29 rokov
Muž 29 rokov Dolný Kubín
Som chalan čo hľadá si babu ktorá sa bude somnou tráviť čas do prírody chodiť a vonka som nealkoholik nefajčím rád sa zabávam a chodím k vode pracujem a rád som keď som doma ale nemám nikoho ktorému môžem všetko povedať???
desuza2021 M 57 rokov
Niekoho na grilovačku, výlety, do kina, na dovolenku,na motorku. Niekoho trafeného ako som ja. Rád čítam, počúvam dobrú hudbu. Robím okolo domu a sadím všetko čo človeku poteší oko.
Peter160483 M 40 rokov
Pracujem ako živnostník. Sklamal som sa v minulosti vo vztahu no priateľka ma vymenila za druhého. Hľadám dáku babu na zoznámenie. samemu je mi smutno.
ALEXANder19 M 25 rokov
mam rad zabavu som za kazdu srandu mam rad ludi co nie su falosni mam rad uprimnost nejde tak ani o krasu ale o to aky clovek je ci je mili a nemam rad falosnych ludi
Simonnnn M 24 rokov
Hľadám známosť, vzťah z môjho okolia, musí byť inteligentná a úprimná, aby nebola falošná a pokec komunikatívna na rôzne témy, vysporiadaná minulosť..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania