amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Dolný Kubín DK

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Dolnom Kubíne, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Kaira2 Ž 67 rokov
K úplnej spokojnosti mi chýba tvoja spoločnosť - muž, priateľ, partner, na spoločné aktivity, prechádzky, debaty. Niekto, s kým by mi bolo príjemne, a taktiež jemu so mnou. Dajme si šancu na pekné nasledujúce roky
rebellko1 M 47 rokov
Muž 47 rokov Dolný Kubín
Ahoj 😊 Som muž bez záväzkov, (ak nerátam banku) 😂 Nemám športovú ani dokonalo ideálnu postavu, dokonca ani výzor krásneho muža, som taký bežný priemerný muž, mám však veľmi rád humor, dobrú muziku, výborné jedlo, dokonca veľmi rád varím. Obľubujem výlety s historickým nádychom, rybačku, hubárčenie a nenáročnú turistiku. Som pracujúci nefajčiar. Nájde sa tu žienka so zmyslom pre humor a smiech, štíhlejšej postavy, nielen na spoločný výlet alebo posedenie pri kávičke? Deti určite niesu žiadny problém.ps vo dvojici sa lepšie nielen kráča ale aj smeje😉 ps2: ideálne by bolo zo Žilinského kraja, aby sme kvoli kave či dobrému pokecu nemuseli cestovať cez pol Slovenska.
FanyHany Ž 57 rokov
Ahoj, som celkom zábavný typ . V lete rada bicyklujem a v zime plávam. Občas si vyjdem do prírody. Som nefajčiarka . Rada sa zoznámim s mužom podobných vlastnosti.
123Dudka Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Dolný Kubín
Som spoločenská, veselá a sama.Rada relaxujem v záhrade a pri ručných prácach.Spoločnosť mi robí môj psík. Hľadám úprimného priateľa na posedenie pri kávičke a pokec.
ondrejo M 75 rokov
som na dochodku, cas travim na malej chatke v prirode, zvierata nemam, ale mi nevadia, deti mam uz dospele, hladam zenu ako priatelku a spolocnicku na zivot a potulky prirodou

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania