amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Dolný Kubín DK

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Dolnom Kubíne, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

kalamazben M 34 rokov
Muž 34 rokov Dolný Kubín
Ahojte, hľadám ženu, ktorej nie je cudzia príroda, troška pohybu :D a humor. Myslím si, že dlhočizné vypisovanie nemá zmysel, oberáme tým o čas seba aj druhého. Najlepšie sa stretnúť čo najskôr, možno to bude trápne ticho a možno z toho bude dobrodružstvo do konca života.
Dalo70 M 52 rokov
Muž 52 rokov Dolný Kubín
Hľadám nenáročnú a skromnú ženu. Samota niekedy bolí a vo dvojici to ide lepšie. Nemám rád klamstvo a faloš.
Vo voľnom čase sa venujem hudbe a slaboprúdovej elektronike.
Napíš, ak si z DK a blízkeho okolia.
Norbi99 M 33 rokov
Som tu nový a chcel by som tu nájsť vážnu známosť dobrú priateľku niekoho skym by sme trávili spolu spoločne chvíle v láske a hlavne v dôvere čo už je teraz dosť ťažké nájsť
Dodo0805 M 48 rokov
Spoločenský úprimný diskrétny... podnikám ... šport príroda... bývam na chalupe rád si užívam život hľadám priateľku kamošku milenku v jednom na všetko krásne
MIKI333KANTARIK M 47 rokov
Muž 47 rokov Dolný Kubín
Hľadám dobrú milú srdečnu chapajucu ženu dievča. Som dobrosrdečny úprimný chlapec. Som slobodný. Mam rad zvieratá. Som milý ku všetkým.Viem byť verný a vážim si lásku, lebo ta nechodí každý deň.
Tremps M 61 rokov
Muž 61 rokov Dolný Kubín
Hľadám partnerku na vážny vzťah v ktorom by bola hlavnou stránkou láska, úcta, tolerancia. Chcel by som jej byť oporou v dobrom i v zlom a vniesť do vzťahu optimizmus. Pracujem v strážnej službe. Vo voľnom čase športujem, venujem sa turistike, hubarcenie, záhradniceniu. Rád čítam knihy, chodím do kina, divadla a mám rád folklór. Som rozvedený, mám vysporiadané minulosť.
JOOKO M 39 rokov
Muž 39 rokov Dolný Kubín
Nejaká inteligentná slečna čo nefičí na farme Plačkovej a podobných testoch debility národa? ;)
Príroda, dobrá hudba, turistika, autá, cestovanie, more, hory ...
mamma Ž 41 rokov
Ahoj.
Hľadám priateľa na prechádzky a spoločné voľné chvíle.
Mám rada zvieratá, ktoré mi vypĺňajú voľné chvíle. Mám rada prírodu a voľný čas trávim v lesoch zberom húb.
patrikf M 39 rokov
Muž 39 rokov Dolný Kubín
Hľadám vzťah na prijemne chvíle spoločne. Ísť spolu do prírody kultúrne pamiatky a podobne. Teším sa na teba verím že sa ozveš a budeme žiť spoločný šťastný život
MirecIIT M 35 rokov
Rád by som spoznal slečnu, ktorá by na môj život svojou prítomnosťou vplývala jedinečne. Výnimočnú ženu (pre mňa výnimočnú), ktorá si ide životom vlastnou cestou, vedomá si svojich kvalít, ktorá je však dostatočne silná na to, priznať si, že chce mať vo svojom živote muža rovnako výnimočného (z jej pohľadu) pre ňu. Ženu, ktorá svoje emócie neskrýva. Ženu, ktorá ak bude čítať tieto riadky, bude presne vedieť o čom píšem.
Rád by som spoznal nejakú skečnu medzi rokmi 25-33 s ktorou by som rád zažil nejaký pekný čas. KĽudne napíšte , ak chcete vedieť viac o mne, budem rád a dúfam, že bude aj z toho niečo viac. Teším sa.
Hanblivec M 50 rokov
Mám rád fotbal nie aktívne len ako fanúšik a funkcionár obecného športového klubu práca okolo rodinného domu a malej záhradky s chatkou a hlavne môj malý deväťročný synček .pracujem v jednej automobilovej firme v dolnom Kubíne ako stojanar ináč som vyučený mesiar zvieratká nemám rád by som sa zoznámil z obicajnou zenov od 40 do 50 rokov ak by bola evanjelickej viery bol by som rád ale nie je to podmienkou
5denis5 M 37 rokov
ahoj, hľadám ženu ktorú by som rád spoznal, vie vnímať svet okolo seba a poukáže na chyby obojstranne.. tešila by sa na spoločnú chvíľu ktorá by sa nemerala časom..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania