amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre seniorov Dolný Kubín DK

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Dolnom Kubíne? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Pistikk1990 M 33 rokov
Muž 33 rokov Dolný Kubín
Som skromný a nečakám od tohto veľa, ale človek nikdy nevie čo sa stane, tak uvidíme, ale dúfam, že možno nájdem, čo hľadám. Som otvorený dať sa do toho. Tak poďme na to.
costa1 M 51 rokov
Hľadám prijemnú a milú dušičku vztah do zivota. Neviem či tu mám písať krásne ne očarujúce slová, aby som namotal a oklamal druhých a potom aj sám seba. Hľadám niekoho, komu môžem spríjemniť cestu života a spraviť radost druhym a aj sam sebe.
Deaf92 M 31 rokov
Muž 31 rokov Dolný Kubín
Hladam znamosť, časom aj viac. Niečo o mňe: Som od malička nepočujúci a tak chcem vam povedať, že viem rozprávať ako normalni ludia.
Som tu za učelom najsť lasku.
Janci2023 M 42 rokov
Hľadám partnerku na vážnu známosť, ktorá podobne ako ja už nechce viac byť sama. Mám rád zvieratá, hlavne psy, aj keď žiadneho nemám. Mám jedného syna.
Misko12345 M 32 rokov
Hľadám ženu od 25 do 37 rokov.
Záľuby turistika, plávanie, šoférovanie, mám psa. Minulosť mám vysporiadanu.
Hansi12 M 44 rokov
Muž 44 rokov Dolný Kubín
Minulosť mám vysporiadanu, hľadám normálnu ženu čo má rada humor, baví sa proste prijemnu pohodacku, čo rada cestuje, pracujem v zahraničí praca a som rád keď môžem niekam cestovať vo dvojici je to lepšie
Gazda79 M 44 rokov
Hladam zienku ktora ma bude mat rada a nebude falosna a vie si ludi vazit a aj ludske hodnoty nie financne a pravdu hovorit a neklamat a nebyt pretvarka a falosna
tt33u M 49 rokov
Milujem jazdu na motocykli, drzkovu polievku, hory, poslednych pat minut v praci, mam vrodene pedagogicke sklony a cibreny sluch, ucim jazvedca narodne pesnicky spievat ... teda, ked karty nehrame, ku zalubam patri slachtenie hrachu a akrobaticky vycvik kaprov bez istiaceho lana. A nemam zmysel pre humor, skoro nikdy sa nesmejem, jedine ak jazvedcovi karty nesadnu. Jaaaaj a nemam rad zvierata... ked podvadzaju, hlavne tie s pruhmi.
Razbudemstastny M 54 rokov
Muž 54 rokov Dolný Kubín
Hľadám trvalý vzťah, vážnu známosť, niekoho, kvôli komu z tejto stránky odídem, pracujem, vo voľnom čase chodím na turistiku, rôzne výlety, športové podujatia.
nicelogo M 41 rokov
Hľadám možno práve teba. Ak si z Dolného Kubína, slobodná, kľudne aj s dieťaťom, ozvi sa, poteším sa každej správe a ktovie čo z toho bude. Láska kvitne v každom veku.
Katariinkaa Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Dolný Kubín
Volám sa Katka, pochádzam z Dolného Kubína. Mám 38 rokov, som slobodná bezdetná a rada by som sa zoznámila s mužom z okolia, taktiež slobodným, bezdetným. Mám rada plávanie, turistiku.
Filipisko M 51 rokov
Hľadám si priateľku život vo dvojici myslím to vážne ak tu nejaka existuje nech sa mi ozve som rozvedený a mám 1 syna pracujem v zahraničí verim že sa to podari

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania