amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamovacie inzeráty a agentúry Dolný Kubín DK

Zoznamovacie stránky ako napríklad Amor.sk združujú ľudí, ktorí sa chcú zoznámiť. Ak hľadáte zoznamovaciu agentúru v Dolnom Kubíne vytvorte si profil na Amor.sk kde nájdete zoznamovacie inzeráty z tohoto mesta.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

dano810 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dolný Kubín
Som aktívny typ človeka už od malička. Čiže aj vo voľnom čase sa snažím športovať. V mladosti som sa venoval hokeju, teraz medzi moje hobby patrí fitko, bojové športy, lyže, turistika...
mrkvica Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Dolný Kubín
Hľadám muža s dobrým srdcom na vážnu známosť. Do vzťahu môžem priniesť láskavosť, toleranciu. Pracujem ako učiteľka, práca ma baví. Vo voľnom čase sa venujem malým synovcom, chodím na prechádzky so psom, na turistiku, bicyklovanie, behávam v prírode. Najlepšie si oddýchnem pri čítaní kníh.
JohnnyU M 43 rokov
Každý deň s úsmevom.
Mužom sa človek nestane, keď fyzicky dospeje. Musí dozrieť aj psychicky a emocionálne. Som sám sebe pánom. Na dobré sa čaká....
Peter3439 M 46 rokov
Muž 46 rokov Dolný Kubín
Túžim po láske, po žene, mať pekný dlhodobý vzťah... Myslím, že môžem o sebe povedať, že som človek mierumilovný, mám rád humor, pohodu, krásu, umenie... Mám rád malé výlety do prírody, občas si prečítam nejakú knižku... Nevyhovujú mi ľudia, ktorí sú príliš hrubí a vulgárni. Som kresťan (katolík), ale nie príliš ortodoxný. Mám rád aj určité nespútané voľné myslenie. A inak mám čistú minulosť a nemám žiadne záväzky.
katina331 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Dolný Kubín
Hľadám vážny úprimný vzťah a touto cestou by som chcela nájsť rozumného, spoľahlivého partnera od 36 rokov do 47 rokov, ktorý má rád deti a nie sú mu prekážkou. Momentálne som slobodná mamička na materskej s vyriešenou minulosťou a všetok voľný čas venujem môjmu synovi, ale inak moje ďalšie záujmy sú hudba, literatúra, varenie, vedomostné súťaže, turistika a hubárčenie.
piotrovic M 51 rokov
hladam jednoduchu zienku s ktorou si budem rozumiet a navzajom si pomahat a podporovat. som pracujuci slobodny muz bez akychkolvek zaveskou, medzi moje zaluby patri priroda a rekreacny sport, bicyklovanie, turistika, v zime bezky, a na zaver zevraj som pohladny muz
Jozef107 M 73 rokov
Muž 73 rokov Dolný Kubín
Volám sa Jozef. Hľadám ženu na priateľstvo, postupom času možno aj viac. Venujem sa turistike a športovej streľbe. Rád varím. Som spoločenský, priateľský typ človeka.
Celaskon60 M 42 rokov
Muž 42 rokov Dolný Kubín
Troška to tu zmenim v mojom profile. Zatiaľ čo som čítal profil iných žien?,Tak každá jedna hľadá len podľa svojich predstáv,alebo čomu sa venuje ona.A čo by mal robiť a aký by mal byť a čomu by sa mal venovať jej partner atď. Ale u ani jednej som si neprečítal, že budeme sa navzájom, tolerovať, podporovať jeden druhého, urobiť kompromis, ja pôjdem s tebou tam, kde sa tebe páči a napĺňa ťa to a si tam šťastný a potom zas opačne. Ale tak nevyčítam vám to dámy, ale tam kde to je len o jednom, tak to nebude robiť dobrotu. Prajem vám všetkým z celého ❤️ aby ste našli svoje polovičky podľa vlastných predstáv. Takže ak sa tu nájde Žienka čo zájde so mnou do Welnesu, zaplávať si, na huby sa prejsť, na motorke sa povoziť,na kolieskové korčule, v zime polyžovať, v nedeľu zájsť do kostola ,tak ja s tebou pôjdem na bicykel,do záhradky,na nejaký ten hrad,alebo pamiatku pozrieť atď atď. Ak si sa tu našla a vieš že život a vzťah je o dvoch,tak píš a píš. A potom sa uvidí. 👌👍🤜🤛🤝🌹👍😘 A posledná vec maj tu aj fotočku prosím mám ju tu aj ja.😉😊😊
Slnko22 Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Dolný Kubín
Vazim si cloveka ktory je sam sebou. Ktory nema 15 profilou a nevazi si to co ma. Som vesela mam rada prirodu hudbu auta. Ak ma chces spoznat napis a dozvies sa viac.
Laki19 M 35 rokov
Moje záľuby xbox , seriály , filmy , futbal a hokej rad sa prejdem do prírody zo svojím psom. Pracujem v priemysle . Rád by som sa zoznámil s dievčinou ktorá má hlavne vysporiadanú minulosť.
3720 M 45 rokov
Hľadám milú žienku zhruba v mojom veku na pokec. Som normálny muž, trochu v láske sklamaný. Pracujem, niekedy aj v dvoch prácach podľa situácie. Mam rád šport, prírodu, film.
janodk M 65 rokov
Muž 65 rokov Dolný Kubín
Priatelku na trávenie spoločných chvíl neskor možno viac, s vysporiadanou minulosťou, volný čas turistika, cestovanie, ešte pracujem, deti dospelé samostatné

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania