amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Dolný Kubín DK

Máte záujem o zoznámenie v Dolnom Kubíne? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Diviacisko M 32 rokov
Muž 32 rokov Dolný Kubín
Hľadám vážnu známosť, mam vysporiadanu minulosť pracujem v zahraničí a voľný čas trávim rád s dobrými ľuďmi. Všetci sme nejakí nik není bez chyby každý máme niečo zlé za sebou a radšej by som bol keby som trávil už len tie dobré chvíle s osobou ktorá má bude milovat takého aký som
Petala M 40 rokov
Muž 40 rokov Dolný Kubín
Kde bolo tam bolo bola jedna zoznamka v ktorej sa ma pýtali na predstavy o vzťahu. Nuž každý vzťah je o práci... pochopení a podobných hodnotách. Zaužívaná poučka že sa protiklady priťahujú je síce pravdivá ale skôr vo fyzike... v reálnom živote po takejto skúsenosti hľadáme po zoznamkách... všakže 🤭 Nemenej dôležitá je aj chémia ktorá však nesmie prehlušiť prvé body. Čize začnem od konca... minulosť je za mnou... voľný čas trávim rôzne... pracujem a som samostatný... čo viem do vzťahu priniesť je otázka vzťahu s konkrétnym človekom... a známosť... určite nie primadonu vypatlanú... kvetinku ktorá nevie uvariť ani čaj... slniečko ohlúpnuté mediálnou propagandou... Chcem NEOČKOVANÚ tým genetickým svinstvom.. skrátka niekoho kto má trochu prehľad reálne sny a požiadavky na seba aj iných... ja sám som skôr introvert mám rád prírodu hudbu knihy svojho syna a ešte zopár ďalších ľudí
SomTuPreTeba1 M 25 rokov
Hľadám hlavne staršiu ženu, na veku mi nezáleží. Hlavne aby sme si vedeli obidvaja správne užiť život. Pracujem doma - sám sebe pán.
Rad chodím po výletoch, dovolenkách. Raz za čas ak dobrá túra
lubbelina Ž 66 rokov
Žena 66 rokov Dolný Kubín
Viem byť vážna a viem sa smiať. Mám rada domácu pohodu, prirodzenosť, prírodu, kultúru. Chcem spoznať niekoho, s kým bude život krajší - s kým sa bude dobre rozprávať i mlčať.
JanoK73 M 49 rokov
Muž 49 rokov Dolný Kubín
Hľadám známosť.
Bývam v rodinnom dome, som živnostník, práce mám veľa.
S kamarátmi, v prírode, šport. Kultúrne podujatia, cestovanie.
Nemám žiadne záväzky.
Miso19900 M 32 rokov
Hľadám priateľku, na prežitie spoločných chvíľ. Do vzťahu môžem priniesť pohodu a pokoj. Pracujem na smeny. Voľný čas najradšej trávim v prírode a v kruhu priateľov.
mladikmiro M 42 rokov
Hladam prijemne, dobre, veriace dievca .....do koca i do voza .... na vzhlade nezalezi.... uz nechcem byt sam.... ak mas do 40 rokov... rad ta spoznam....
Zlatka77 Ž 44 rokov
Hľadám parťáka na turistiku a spoločne výlety, časom sa uvidí podľa vzájomných sympatií.
Mám rada šport, turistiku, prírodu, vodu, cestovanie, dobrý film a knihu.
Matej18099 M 31 rokov
Muž 31 rokov Dolný Kubín
Hľadám priateľku do voza aj do koča. Moze byt aj staršia ale nie zas moc max do 7rokov navyše mam 30.
SNAD TU NAJDEM MILU OSOBKU KTORA SA NA NIC NEHRA A JE SAMA SEBOU
serano M 41 rokov
Normálnu zenu ktorá na bude mať rada a ja ju ktorá bude mať zmysel pre humor a bude chapava dúfam že nájdem niečo také a budeme spolu šťastní ďakujem.
martinDK2022 M 28 rokov
Muž 28 rokov Dolný Kubín
Volám sa Martin, hľadám vzťah, som dlhšie sám, a som z Oravy, mám rád romantiku aj prírodu, rád hrávam na harmonike a mám rad ľudové piesne ,a rád skladám puzzle
michal233223 M 37 rokov
Som z DK, slobodny, mam psa. Pracujem v Dolnom Kubine, rad chodin do priridy, na turistiku, fotim, citam, zabavam sa. Hkadam zenu na realne stretko dalej sa uvidí.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania