amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Dolný Kubín DK

Máte záujem o zoznámenie v Dolnom Kubíne? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

Slnko22 Ž 50 rokov
Žena 50 rokov Dolný Kubín
Vazim si cloveka ktory je sam sebou. Ktory nema 15 profilou a nevazi si to co ma. Som vesela mam rada prirodu hudbu auta. Ak ma chces spoznat napis a dozvies sa viac.
TheUnheard M 31 rokov
Hladam kamaratku, ktora sa casom moze stat aj mojou zenou.
Pracujem ako programator(aktualne z domu).
Volny cas rad venujem technologiam, autam, hudbe(pocuvam), pozeram rozne videa na internete(vzdelavanie/zabava), rodina, kamarati, obcas turistika sem tam vylety. Nie som cestovatel - nie je mojim snom precestovat pol sveta. Zvierata - pes a macka su pre mna OK pokial sa nenachadzaju v interieri.
FlokiTomas M 32 rokov
Ahoj. Som Slovák žijúci a pracujúci v zahraničí. Usadil som sa a zabezpečil. Som slobodný a bez detí a pripravený na vážny vzťah. Mám psa s ktorým trávim veľa času v prírode..
Momo6945 M 28 rokov
Hľadám babu na pokecanie. Niekedy aj možno niečo viac... Baba ktorá má rada prírodu a rada športuje. Ktorá je milá a úprimná...
Laki19 M 32 rokov
Moje záľuby xbox , seriály , filmy , futbal a hokej rad sa prejdem do prírody zo svojím psom. Pracujem v priemysle . Rád by som sa zoznámil s dievčinou ktorá má hlavne vysporiadanú minulosť.
Goodboy666 M 24 rokov
Kamošku na úlety na terajšie Slovenské plytké časy
Niekoho kto nemá problém vniknúť vnoci susedovi do bazénu
Ak si crazy a nudíš sa ako ja daj mi znamenie xd
Cizak M 45 rokov
Muž 45 rokov Dolný Kubín
Hľadám priateľku časom možno aj viac. Pracujem. Voľný čas trávim v prírode. Mám rád zvieratá hlavne psy a kone. Minulosťou sa už nezaoberám čo bolo bolo. Čakám že už bude len dobré.
Tomassino M 27 rokov
Som slobodný muž a hľadám si známosť. Hladam usmievavú ženu... Vo voľnom čase rád športujem tiež si pozriem dobrý film.. Mám rád taliansku kuchyňu a aj Taliansko
mirec2207 M 33 rokov
Muž 33 rokov Dolný Kubín
Nebudem ťa tu nudiť rečami o tom aký som dokonalý a podobne, ako každý iný človek mám aj dobré aj zlé vlastnosti, ale v skratke som 32 ročný muž ktorý má rád zábavu s priateľmi občasnú turistiku, v poslednej dobe som sa začal venovať dj-ingu a touto cestou hľadám zábavné dievča, ktoré sa pridá k našej rodine nadšencov pre elektronickú hudbu. Ak je niečo čo ťa ešte zaujíma a nespomenul som to, napíš mi a rád ti odpoviem.
lenusik133 Ž 41 rokov
Žena 41 rokov Dolný Kubín
Som jednoduchá žena, mám rada muškárenie a lyžovanie, najdôležitejšia je pre mňa rodina, hľadám úprimného muža so zmyslom pre humor, predsa život je len jeden tak ho treba žiť naplno
Minco235 M 36 rokov
Muž 36 rokov Dolný Kubín
Hľadám randenie, možno aj niečo viac.
Pracujem ako technik a aj učiteľ ZUŠ.
Voľný čas trávim v prírode, športom, alebo pri hudbe. Minulosť mám vysporiadajú.
Pedro711 M 42 rokov
Muž 42 rokov Dolný Kubín
Hľadám známosť na pravidelne a dlhodobé stretávanie . Záujmy ? Hlavne šport , turistika a všetko čo sa týka pohybu . Mám kocúra , ale väčšinou je vonku ! Pracujem a minulosť mám vysporiadanu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania