amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Dolný Kubín DK

Máte záujem o zoznámenie v Dolnom Kubíne? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaDolný Kubín

PeterMaria123 Ž 61 rokov
Hľadám dobrého kamaráta, kto ma rad aj deti a človeka berie, aký je, neodsudzuje ho, ja mam synka s Downovým syndrómom, ma rad ľudí, je veselý, radi chodíme po výletoch aj s vnučkou s dcérkou žijeme sami, chlapa nemám, hľadám len dobrého kamaráta čo vie pochopiť.
martin11151 M 29 rokov
Muž 29 rokov Dolný Kubín
Chcem si na začiatku len popísať a po čase sa uvidí, čo ďalej. Som veselej povahy, mám rád prírodu a prechádzky a aj romantiku, bývam na Orave, mám rád zvieratá aj deti.
liviena Ž 68 rokov
Mám toľko rokov, koľko mám, ale duchom som mladá. Mám rada prírodu, prirodzenosť... Rada spoznám niekoho, s kým sa dobre rozpráva i mlčí a vie sa zasmiať aj sám na sebe.
Matka1985 Ž 38 rokov
Hľadám sympatického chlapa, ktorý vie priniesť lásku do vzťahu. Hľadám vážny vzťah, človeka aby mi bol kamarátom a zároveň partnerom do budúcna.
Som rozvedená a mam syna
3669Nika Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Dolný Kubín
Som rozvedená žena 54rokov. Rada sa zoznámim s inteligentným, sympatickým singl mužom. Moje záĺuby sú príroda, welnes, spoznávanie nových miest a krajín a tiež domácnosť varenie, pečenie, záhradka
pedlo78 M 45 rokov
Hladám milujucu, sexi, hravu žienku. Som sám a už ma to nebaví sám kráčat po tomto svete. Mám 2 izbový byt, takže sa može nastahovat ku mne, ak by chcela. Dlžoby ani požičky nemám.
Kakavko23 M 56 rokov
Volám sa Luboš, pochádzam z okresu DK, mám rád prírodu, bývam na dedine, hľadám si priateľku na vážne zoznámenie. Porozumenie láska a neha nadovšetko. Snáď sa mi podarí ťa nájsť.
Martin070 M 57 rokov
Ahojte, hľadám si priateľku, s ktorou sa môžem smiať, pritulit sa, povedať si dobré ránko, dobrú nocku, mať vzájomnú dôveru účtu. som singl, mám malú Chalupku, malú záhradku, už len vyvýšené záhony, robí mi to radosť a relax, rád chodím do prírody na huby, mám kamošku cicu mačka, ale priateľka mi chýba a samozrejme aj sex, treba sa kyvat, kým sa dá, s pozdravom Martin 😉
1hella Ž 63 rokov
- som pracujúca dôchodkyňa, hľadám porozumenie, pohodu, minulosť vysporiadaná, deti samostatné, záľuby - prechádzky v prírode, fotografia, spev, kultúrne podujatia, záhradka, maľovanie...
ManDK M 38 rokov
Muž 38 rokov Dolný Kubín
Som otvorený všetkému, keď ma niekto záujme tak sa to môže rozvinúť do niečoho väčšieho ;) pracujem, hory lesy to je moje ;) som kľudný nekonfliktny človek, čo sľubim to aj dodržím!!!
Truhlik1983 M 40 rokov
Hľadám priateľku na trvalý vzťah, dieťa nieje prekazkou, som z Dolného Kubína, rád sa prechádzam, šport, rád chodím na huby, je toho veľa, napíš, dozviete sa viac.
Kokso8098 M 43 rokov
Muž 43 rokov Dolný Kubín
Volám sa Marcel a hladam si vážny vzťah v ktorom viem ponúknuť oporu, láskyplnost, mám za sebou veľkým bolestivý vzťah, som milujúci muž, ktorý má rád deti, som veľmi rodinné založeny, pracujúci, mám pri sebe jedno dieťa, trinásť ročnú dcéru o ktorú sa starám, ktorú milujem nadovšetko

1 2 3 4 5 6 7 8 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania