amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Vranov nad Topľou VT

Ak ona hľadá jeho vo Vranove nad Topľou alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

Juli6 Ž 48 rokov
Mam 48 rokov, pracujuca samostatna zena. Vsetko zvladam sama, deti dospele, samostane. Hladam veseleho priatela na vylety, kupanie, dovolenku. Normalneho muza na bezne radosti zivota.
Bendro1 M 25 rokov
Hľadám milé dievča na kamarátstvo po čase niečo viac . Aby bolo inteligentné malo rada šport , spoločne prechádzky a hlavne aby sme si vzájomne rozumeli.
Hakine M 44 rokov
Ahoj hľadám si zenu na vzťah z okolia Vranov nad Topľou na lásku porozumenie objatie na život v dobrom aj zlom a nie len využiť a odist to radšej nechaj tak
Motika M 44 rokov
Muž 44 rokov Vranov nad Topľou
Chcem si najst partnerku aby som bol snou stastny a zili spolu sportujem plavem beham chodim na prechadzky z mojim psom rony pracujem ako vodic nakladneho auta
slniecko2011 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám muža do voza aj do koča... ktorý túži po vzťahu a láske, ako ja. Mam rada psíkov,relax pri vode, prechádzky, folklór... hudbu, tanec, zábavu.
Danusko1 M 34 rokov
Hľadám skromne slušne dievča bez záväzkov rodinne založené, nezaťažené minulosťou ktoré vie čo chce. Láska deti rodina. Pracujem, mám rad tenis, turistiku, bicyklovanie.
Uprimnost2 M 52 rokov
Hľadám ženu aj keď s deťmi len nech má čisté a úprimné srdce.
Ak môžeš, pomôž druhým. Ak to nemôžeš urobiť, Aspoň im neškoď.
Najnebezpečnejšie stvorenie na zemi - Je falošný človek
Svity M 40 rokov
Muž 40 rokov Vranov nad Topľou
Hĺadam vážnu známosť. Pracujem ako stolár v zahraničí. Som rozvedený a mám 2 deti. Žijem sám. Milujem prírodu, grilovačky, hubárčenie a hlavne svoje deti. Tak som tu a verím, že Ťa tu najdem🙂
Exboy1 M 22 rokov
Hľadám si milé dievča, ktoré by mi dalo do života lásku a pokoj. Som empatický, mám dobre srdce, vždy vypočujem. Som bez práce momentálne. Voľný čas trávim sebavyučovanim a písaním básní
Dusan916 M 39 rokov
Ahoj chcem sa kamošiť s milou dievčinou, ostatné ukáže čas. Medzi moje záľuby patria hra na gitaru, mám rád zvieratá. Pracujem v samospráve. Deti nemám, mám 38 rokov.:)
serano9 M 36 rokov
Ahoj. Svoje foto tu nemám, ale uprednostňujem osobné stretnutie. Mám rád úprimných ľudí, ktorí sa nepretvarujú a ani sa nepovyšujú. Nemám rád závistlivcov a egoistov. Pravdovravnosť a láska v srdci, to sú tie milé hodnoty ktoré hľadám.
ram1977 M 45 rokov
Muž 45 rokov Vranov nad Topľou
Som rozvedeny, sportovo zalozeny, rad si posedim pri kave a knihe, beham, otuzujem sa volny cas travim v prirode v akomkolvek pocasi. Hladam partnerku, priatelku, ak sa ti paci moj profil a chces ma viac spoznat pri kave tak ma kontaktuj.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania