amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

On hľadá ju a Ona hľada jeho Vranov nad Topľou VT

Ak ona hľadá jeho vo Vranove nad Topľou alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

toadie1562 M 46 rokov
Hľadám vážnu známosť, lásku svojho života, ktorú som doteraz žiaľ nestretol, ale verím, že niekde na mňa čaká. Som rozvážny, ohľaduplný, úprimný chlap so zmyslom pre humor. Som dlhodobo zamestnaný, medzi moje záľuby patrí najmä bicyklovanie, bowlling, billiard, príležitostne si zahrám aj tenis a v neposlednom rade nepohrdnem dobrým filmom, ideálne v milej spoločnosti. Nežijem minulosťou a snažím sa prežívať každý deň tak, ako by bol posledný.
MiskaMichaela Ž 40 rokov
Žena 40 rokov Vranov nad Topľou
Som rozvedená, sklamaná mužmi, ale možno ešte v kútiku srdca verím, že láska existuje. Mám 13 ročnú dcéru, ktorá žije so mnou. Na záľuby a koníčky akosi nemám momentálne čas, ale zbožňujem psíkov, prírodu a všetko živé. Niekedy som tak trochu snílek, ale vždy sa prebudím do krutej reality...
sv1866 M 55 rokov
Muž 55 rokov Vranov nad Topľou
hladam vaznu znamost - som rozvedeny - pracujem - som na volnej nohe - zvierata nemam ale mam ich rad - ano mam vysporiadanu minulost - volny cas travim s priatelmi
Mechels M 45 rokov
Muž 45 rokov Vranov nad Topľou
Hladam zenu, pracujem v zahranici, milacik hobi su psy
Cas travim odychom vysporiadane este nemam robim v holandsku ked niekto chce sa daco viacej pytat nech sa ozve
Berta3 Ž 48 rokov
Je dobre mať niekoho s kým si môžeš pokecať... :-)
Pracujem, žijem a som so svojím životom usporiadaná...
Mám rada život, dobrých a usmievavych ľudí...
Pato12345 M 25 rokov
Muž 25 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám sympatické dievča. Pracujem v jednej českej spoločnosti, ako zástupca vedúceho skladu. Voľný čas trávim tak, že rád si zabehám občas futbal s kamarátmi.
Pjotr120 M 29 rokov
Muž 29 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám ženu do voza aj do koča.. Vo voľnom čase rád chodím do prírody, prečítam si dobrú knihu, hudba, priatelia, športu sa venujem už iba rekreačne, najmä futbal a stolný tenis
Dalila34 Ž 57 rokov
Som nie vlastnou vinou rozvedená 56 ročná žena, touto cestou si hľadám priateľa na vážny a trvalý vzťah. Som rodinne založená so zmyslom pre harmonický život so všetkým, čo k tomu patrí. Prosím len seriózne. Ak som ťa aspoň trocha zaujala, ozvi sa. Ďakujem.
Bindik22 M 30 rokov
Volám sa Tomáš mám 29 rokov a hľadám niekoho na občasné stretnutia mám aj chatku kde môžeme stráviť spoločne chvíle budem rád som bezdetný slobodný hlavne úprimný ak chces viac napíš
iverik Ž 63 rokov
Žena 63 rokov Vranov nad Topľou
Hľadám priateľa na príležitostné stretnutia na kávu do kina , dovolenku ale aj šikovného na domáce práce ,som na dôchodku ale ešte pracujem nakoľko mám auto rada šoférujem .Voľný čas trávim na záhrade , veľa vecí zvládam sama čo sa týka záhrady a domácnosti tiež si rada prečítam dobrú knihu pozriem dobrý film. Mám dvoch psíkov jeden stráží dvor a dom druhý je v dome, rada chodím na prechádzky.
S minulosťou som vysporiadaná.
palike123456789 M 26 rokov
Muž 26 rokov Vranov nad Topľou
Teraz pracujem na stavbe pomocné práce ale predtým som pracoval v Súkromnéj Bezpečnostnéj Službe SBS teraz dočasne pauza hľadám peknú ženu ktorá má vždy čas a modlí sa k Pánu Bohu nášmu ma rada zvieratká.
Maria1968 Ž 53 rokov
Zháňam kamaráta na spoločné voľné chvíle. Priateľa na šport, prechádzky prirodou a podobne. Spriaznenu dušu na vzdelanie všetkého dobrého aj zlého. Ozvi sa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania