amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Vranov nad Topľou VT

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi vo Vranove nad Topľou? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaVranov nad Topľou

Dusan916 M 39 rokov
Ahoj chcem sa kamošiť s milou dievčinou, ostatné ukáže čas. Medzi moje záľuby patria hra na gitaru, mám rád zvieratá. Pracujem v samospráve. Deti nemám, mám 38 rokov.:)
serano9 M 36 rokov
Ahoj. Svoje foto tu nemám, ale uprednostňujem osobné stretnutie. Mám rád úprimných ľudí, ktorí sa nepretvarujú a ani sa nepovyšujú. Nemám rád závistlivcov a egoistov. Pravdovravnosť a láska v srdci, to sú tie milé hodnoty ktoré hľadám.
ram1977 M 44 rokov
Muž 44 rokov Vranov nad Topľou
Hladam niekoho s kym by som travil volne chvile. Hladam priatelstvo, vztah, vaznu znamost, cas ukaze. Mam rad knihy, kavu, hudbu, prirodu, rad objavujem a spoznavam nepoznane
kivisk M 29 rokov
Mam rad psy a prechadzky v prirode. Niesom nejak sportovy typ ale rad cvicim a milujem plavat. A cestovat. hladam nejake dievca od 19 do 30 na nezavezne randenie popripade vaznejsi vztah.
bimbo1234 M 41 rokov
Hľadám lásku môjho života ktorej dokážem pri každej príležitosti vykúzliť úsmev v tvári zažiť šťastie a pocit bezpečia pri milovanej osobe s nespočetným množstvom zážitkov na celý život.
Babatkova Ž 40 rokov
Ahoj(te) hľadám spriaznenú dušu, chlapa ktorý bude hodný aj kompromisov a nebude presadzovať len a leņ svoje.. potom je jeden spokojný, šťastný a v pohode.. a ten druhý je nešťastný, nespokojný, zúfalý..mam 3 deti, 11r dvojičky + 9r slečnu.. ale na moju blížiacu sa 40tku.. túžim ešte po 4 babätinku ((už radšej viac nepíšem, lebo vás odradím(((
cyprus26 M 34 rokov
Muž 34 rokov Vranov nad Topľou
som dobry chlap a hladam dobru zenu viem sa postarat mam toho dost treba zistit ale normalne som rok po dlhom rozchode tak uz chcem normalne dievca nic viac ja sa uz postaram chcem rodinu
Tyche777 Ž 55 rokov
Žena 55 rokov Vranov nad Topľou
Som žena, ktorá má rada život, pohyb v prírode a predovšetkým zmysel pre humor. Hľadám sympatického muža na úrovni, nefajčiara, ktorý tak ako ja, hľadá spriaznenú dušu na spoločné trávenie voľných chvíľ.
keyly Ž 55 rokov
Som úprimná žena ktorá by rada spoznala milého zodpovedného muža na vážny vzťah. Niečo o mne_ mam rada teplo domova ale som aj spoločensky založená, mam rada turistiku, plávanie, kultúru, tak zo vsetkeho trocha.
MyrekDyrek M 25 rokov
Hľadám známosť na pokec a ďalej to nechám na voľný priebeh
Nechaj sa prekvapiť.
Pracujem
Športujem a využivam ho tak aby som neľiutoval
Nie nemám ale niekedy možno bude kvôli ďeťom
Mam
Manesia Ž 53 rokov
Žena 53 rokov Vranov nad Topľou
kto si to zaslúži, ten sa dozvie čo bude potrebné...
Život je predsa taký krásny, len treba vedieť ako žiť.. nie je plný básni.. Je ako neviditeľná zlatá niť....
Martin2020 M 37 rokov
Muž 37 rokov Vranov nad Topľou
Volám sa Martin, je mi 36 rokov a hľadám si ženu na dlhodobý vzťah.
Svoj voľný čas trávim takto: prechádzky v prírode, chodím na ryby, práca na pocitaci. Chodím si zahrať tenis, chodím na kúpaliska, rád športujem napr.: Kolieskové korčule, plávanie, tenis a turistika, fitness,..
Pracujem v Košiciach ako Timlider, moja náplň práce je šitie pre automobilky.
Do vzťahu môžem priniesť: veľa lásky, úprimnosť, vernosť, vzájomná dôvera, lásku.
Moja minulosť je vysporiadana.
Moje záľuby: Som Verný, Úprimný, Spoľahlivý, Zodpovedný, ale aj Spoločensky. Moje záľuby sú: plávanie, tenis, kolieskové korčule, príroda.
Zvieratko nemám, ale chcel by som ráz mať psa Haski.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania