amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Stará Ľubovňa SL

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Starej Ľubovni, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

loden1983 M 39 rokov
Hľadám ženu na príležitostné stretnutia, na pokec, kávu a rozhovory o živote ... Mám rád zvieratá, prírodu a pokoj ... Bývam v Starej Ľubovni ... Pracujem tu a tu som sa aj narodil ... Ak máš záujem si popísať s niekým normálnym ,tak píš, čakám
Jarzo M 24 rokov
Muž 24 rokov Stará Ľubovňa
Tak niečo málo o mne. Som mladý chalan študent, ktorý nikdy neveril na zoznámenie cez net ale skúsiť sa má všetko. Rád cestujem milujem fotenie a celkovo umenie a v neposlednej rade aj náš skvelý folklór. Ak chcete vedieť viac tak napíšte. :D
metlaj M 78 rokov
Záhrada,bicyklovanie, prechádzky v prírode, čítanie kníh. Voľný čas odpočinok,vegetovanie, návšteva známych. Som dôchodca. S dámou vo veku od: 63 -68 rokov,slobodnou,vdovou katoličkou.Nemám zaostrené deti, majú svoje rodiny.
Erik420 M 32 rokov
Záľuby-cestovanie, kúpanie,príroda
Moja práca - pracujem v lese ako pilčík
Moje zvieratká-pes :)
Rád by som spoznal ženu s ktorou budem už celý život a budem ju milovať
Deti-nemám
Miki62 M 61 rokov
Poľovníctvo, lesnik. Pracujem ako lesnik. Hladam nijaku spriaznenu dušu na vazny vztah.. Rad chodim na polovacky, teraz uz len sledujem sport. .So zenou si nerozumiem. Idem sa rozvadzat.
peto131 M 38 rokov
Hladam vážnu znamost musi byt upřímná a spolahliva žena, nie som narocny clovek len uz nechcel byt sam, volám sa preto mam 32 rokov bývam sam, moje záluby sport, cestováníe a prechádzky v prirode,
mato105 M 44 rokov
Muž 44 rokov Stará Ľubovňa
Hladam dievca do voza aj do koca ,ktore ma bude mat rad a ja ju.
Som chlap ktory vie co chce ,spolahlivy,uprimny,robotny,milujuci
Rad mam hory ,turistyku,rad spoznavam krajiny,sport lyzovanie, korculovanie ,hokej .
domace prace v zahrade ,varenie
stela3 Ž 46 rokov
Moje záľuby.. Bicykel, welness, hudba. Rada spoznám veselého muža ktorý vie co chce. Som tiež veselej povahy, komunikatívna, úprimná, to isté očakávam a taktiež ponúkam.Netolerujem klamstvo, faloš, neveru.
monika28 Ž 52 rokov
Hľadám láskaveho, milého muža, so zmyslom pre humor a romantiku. Rada by som našla partnera na spoločné trávenie voľných chvíl s perspektívou dlhodobého vzťahu. Chcela by som opäť zažiť príjemné chvíle v náručí muža,ktorého budem mať rada...
Mám rada šport,turistiku a prírodu...
Ema70 Ž 51 rokov
Ahoj, hľadám sympatického priateľa na spoločné chvíle. Zaujíma ma zdravotníctvo, kde pracujem v BA, inak som od V.Tatier... varenie, záhrada.Ak máš rád zvieratká, doma máme dvoch psíkov husky. Teším sa na zoznámenie a prechádzky Bratislavou.
dkarkasova Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Stará Ľubovňa
Ahojte Som 43 r.zena ktorá je evidovaná ako bezdomovkina a bývam v ubytovni sama. A preto si hľadám muža vo veku od 36 do 50 r.z vlastným bývaním aby som konečne mala skutočný domov. Moje záľuby prechádzky v prírode a ručné práce. Rada by som prijala slušného muža ktorý by ma dokázal urobiť šťastnou a aby ma aj miloval.
Katarina5856 Ž 37 rokov
Žena 37 rokov Stará Ľubovňa
Ahoj,moje záľuby sú tanec,bicykel,príroda a veľa dalších vecí..Mám rada úprimnych a pozitívnych ľudí.Ráda by som sa zoznámila s niekym,kto verí v Boha a v skutočnú lásku,niekoho kto si uvedomil hodnoty, ktoré sú v živote dôležité, niekoho kto bude rád mojím najlepším priateľom možno aj manželom a skvelým spoločníkom na ceste životom.Deti nemám ale raz by som rada.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania