amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Kresťanská zoznamka pre veriacich Stará Ľubovňa SL

Kresťania a veriaci v Starej Ľubovni majú inzeráty na zoznamke Amor.sk, kde si hľadajú partnera na vážne zoznámenie. Pridajte sa aj Vy a zoznámte sa.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

280 M 47 rokov
Hľadám vernosť , múdrosť,pochopenie. Nie som princ ale kráľ 😀 . človek nebol stvorený na to aby bol sám 😒😏 . rád sa bicyklujem, niekedy idem do prírody, mám rád deti.prcujem svojimi rukami.
tmavyles M 34 rokov
Som človek, ktorý si mysli, že ľudia sú súčasťou prírody a nie naopak. Mojím životným cieľom je žiť šťastný a vyrovnaný život v harmónií s prírodou.

Hľadám niekoho s kým by som si rozumel, splynul v jednu živú bytosť naplnenú bohatstvom porozumenia všetkého živého či neživého na tomto svete. Ak hľadáš niečo podobné alebo máš chuť si len tak pokecať, tak kľudne napíš. Budem rád za každú jednú správu.

Moje záľuby: ...príroda, počúvanie hudby, čítanie kníh, pozeranie filmov
miro3379 M 42 rokov
Muž 42 rokov Stará Ľubovňa
moje zaľuby su plavanie cyklistika turistika
na dovolenku by som zašiel k moru
pracujem ako elektrikar
mame jedneho psa
chcem sa zoznamiť s normalnou ženou
Annabela5444 Ž 67 rokov
Moje záľuby sú hudba, tanec, príroda. Som dôchodkyňa. Deti mám zaopatrene, žijú samostatné Preferujem stretnutie z dobrým a úprimným človekom nealholikom. Základom zoznamovanie je vzájomná sympatie. Hladám úprimného a milújuceho muža na vážny vzťah.
Kvetakveta1899 Ž 43 rokov
Volný čas trávim v prírode, a z priateľmi, pracujem v štátnej správe už nestudujem a zvieratká tiež nemám, chcela by som sa tu zoznámiť z človekom ktorý mi bude oporou,keď chceš sa viac dozvedieť tak napíš
lajchy27 M 50 rokov
Normalny chlap ktory sa rad smeje a chce žiť a nie preživať ,tužiace po laske, priatelstve muža a ženy.Rad športujem v zime lyže, v lete volejbal. turistika, a potom praca okolo domu,zahradka. Rad by somspoznal ženu do koča aj do voza,ktora sa nič nehra.
Elaphus M 40 rokov
Mám rád prírodu a snažím sa tam tráviť čo najviac času mozem. Samo.ze z verným spolocnikom veď vo dvojici sa kráča lepšie. Hoci toho času veľa nemám snažím sa ho využiť čo najlepšie aby som raz neľutoval strateny čas.
2019M Ž 54 rokov
Hladam nekonfliktnu kamaradku okolo 50tky z okolia V.TATRY ktorá je sama na spoločné travenie volného času,počas dlhých zimných večerov. V Lete rada bicyklujem a rada navštevujem kupaliska.Verim že Ta nájdem.
MeLove M 35 rokov
Muž 35 rokov Stará Ľubovňa
Záľuby vo voľnom čase: turistika, šport, kultúra, čítanie kníh
Profesia: štátny zamestnanec
Rád by som sa zoznámil s mladou babenkou s ktorou si budem rozumieť a časom možno aj niečo viac.
Janobeskyd13 M 33 rokov
Ahoje som slobodny ,hladam priatelku na vaznejsi vztah. Pracujem v zahranici , som nekonfliktny slobodny nemal som doteraz vaznejsi vztah . Moje zaluby su , mam rad kone,prechadzky v lese . Ak mate o mna zaujem napiste mi a rad sa stretnem okolie Stara Lubovna
sivakjan M 66 rokov
Príroda, hubarčenie, záhradka, včelarenie, som na dôchodku, zvieratka nemam, hladam ženu, rozvedenu, alebo vdovu do 60r. s podobnym i záľubami, deti zaopatrene, byvam v panelaku.
Robertko13 M 50 rokov
Muž 50 rokov Stará Ľubovňa
Moje zaĺuby su hudba,varenie a zabava s priatelmi. Pracujem ako vodič kamionu. Rad by som spoznal sympaticku,iteligentnu a spoĺahlivu ženu,deti niesu prekažkou.Som sam,bez deti.

1 2 3 4 5 6 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania