amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Stará Ľubovňa SL

Máte záujem o zoznámenie v Starej Ľubovni? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

Jozino33 M 34 rokov
Muž 34 rokov Stará Ľubovňa
Ahoj mam 33 rokov som slobodny, hľadam si ženu do života tak možno sa aj na mňa štastie usmeje, pracujem a preto svoj voľny čas by som chcel traviť s prijemnou ženou bo boku.
Pinterest Ž 67 rokov
Hladam priatela na volne chvile,do vztahu mozem priniest lasku porozumenie uz som na dochodku, volny cas travim pri kreativnych veciach, ziadne zveriaceho milacika nemam, mam vysporiadanu minulost.
JOZIKOV M 49 rokov
Muž 49 rokov Stará Ľubovňa
Som 49r., rozvedeny, bezdetný, jednoduchý a hlavne úprimnú chlap. Som zamestnaný, pracujem ako vodič. A veľmi rád by som chcel spoznať Ženu, ktorá by bola jednoduchá a hlavne úprimná, môže byť aj s deťmi. Aby sme si padli do oka, a žili pekný život so všetkým čo k tomu patrí, myslím radosťami, aj starosťami. Aby sme si boli navzájom oporou.
k3nny M 22 rokov
Hľadám novú známosť, ktorá by ma vytiahla zo stereotypu. Otvorený som v podstate všetkému, ale uprednostňujem niečo serióznejšieho charakteru.

V rýchlosti o mne:
introvert
mam rad humor (preferujem čierny)
čo sa hudby týka, tak #1. Metal
zo zvierat preferujem psy

Ak som ťa zaujal, tak kľudne mi napíš :)
Hobbitko25 Ž 38 rokov
Samota je zlá. Vo dvojici je život krajší. Nikto nie sme dokonalý, ale každý máme právo byť šťastný zdieľať spoločny život, problemy a predsa aj radosť.
feci28 M 32 rokov
som na vozíku, osamelý, chcem na internete spoznať kamarátku, oporu, dôverníčku mimo pokrvnej rodiny, s ktorou sa môžem postupne aj pravidelne stretávať, vezme ma na prechádzku
Slavo110 M 48 rokov
Som rozvedený, mám v starostlivosti dve deti, chcel som rodinu, ale to nevyšlo. Hľadám ženu, ktorá by mala rada mňa a moje deti. Zijem v staršom dome a mám veľkú zahradu.
daniela49 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám vážny vzťah muža od 45 až do 55 r z Prešovského kraja, lebo samota je zlá. Potrebujem oporu, chlapa, ktorý tu bude vždy pre mňa, keď ho budem potrebovať. A nech mi píšu len slušní, nealkoholici a len ti, ktorí už nechcú byť sami a tiež hľadajú vážny vzťah. Chlapi veď píšte, neverím že vám niesom ani trochu sympatická. Ak budeš hľadať vonkajšiu krásu a nie vnútornú, vždy budeš sám.
Zetorr M 41 rokov
Hľadám ženu, pracujem ako živnostník, voľného času veľmi nemám, ale asi to budem musieť zmeniť, ak sa nájde normálna žena, tak uvidíme, hoci tomu neverim, uvidím.
Petervy M 44 rokov
Hladam vaznu znamost, uprimny, zodpovedny
Pracujem - samostatny - viac neskor.
Vztah komplikovany - bezdetny
Nemam zvieratko, niesom proti, na pot z bulldoga som alergicky
Majko34 M 24 rokov
Muž 24 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám ženu pre seba aby som nebol sám
Ponúkam starostlivosť o ženu, vypočujem si každú vetu a poradím sa s ňou o tom
Pracujem
Trávim ho viac menej vonku cez leto cez zimu vnútri
Mám psa
saliposse M 41 rokov
Muž 41 rokov Stará Ľubovňa
Ak mas rada sport, beh, turistiku, vylety, dobre jedlo, filmy a zabavu kludne sa mi ozvi. Som nefajciar, abstinent a celkom zabavny typ cloveka. Mam rad kavu a ranny beh.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania