amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznámenie Stará Ľubovňa SL

Máte záujem o zoznámenie v Starej Ľubovni? Ak sa chcete zoznámiť a hľadáte si partnera na vážny vzťah, vytvorte si inzerát a nájdite si cez Amor.sk známosť.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

Matonov M 31 rokov
Hľadám niečo šteklivè. Voľný čas trávim v prírode. Mám rád zvieratká. Obľubujem bicyklovanie a turistiku. Rád čítam odborné knihy. Rád sa zhováram z ľudmi.
Betus123 Ž 31 rokov
Žena 31 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám si kamaráta, neskôr možno viac.
Rada počúvam ľudovú hudbu, ale aj niečo moderné 😁😁😁 mám rada výlety, aj turistiky, keď sa mi chce 🤣 ale viem sa prispôsobiť.
Mám rada zábavu, humor a všetko čo okolo toho patrí. Tak ak som ťa zaujala, tak napíš, budem rada
Ryf M 24 rokov
Muž 24 rokov Stará Ľubovňa
Hľadám niekoho na skrátenie dlhoch chvil. Rád by som vyskušal nové veci a spoznal príjemných ľudí, s ktorými by som sa nenudil, som otvorený všetkým druhom zábavy
Tefanko123 M 23 rokov
Muž 23 rokov Stará Ľubovňa
Caute, som obyčajný chlapec, ktorý si hľadá svoju vyvolenu, nevyhladavam žiadne krásavice, stačí mi milá, usmievavá, pekná cistotna baba.
Tým, ze som nemal šťastie v láske, tak skúsim to touto cestou.
Vo voľnom čase si rad záplavam, poprechádzam sa, rad spoznávam nových ludi, som človek priatelskeho typu a minulosť mam uz usporiadanú
A mimochodom, pracujem, tak mam malo času na stretávky, ale nebránim sa tomu
Ryfold M 24 rokov
Pracujem ako murar. Mám rád dobrú hudbu a zvieratá. A ľudia mi vravia, že som úprimný, ale to musí každy posúdiť sám. Hľadám takú znamosť, že by sme si vedeli o sebe všetko porozprávať a neišli do všetkého bezhlavo.
Blondak1234 M 40 rokov
Pohodovy chlapik, som za kazdu srandu, chcel by som sa zoznamit s milou zenskou, s ktorou by sme travili volne chvile, clovek ma vzdy chut nieco podniknúť, tak si hladam partacku, aby bolo s kym.
Alex993 M 28 rokov
Hľadám normálnu ženu na občasné stretávanie sa. ❤️
Na veku mi nezáleží, hlavne serióznosť vo všetkých smeroch. Ak som ťa zaujal, ozvi sa mi, budem rád.
SL okolie
Nemeckodewalt M 38 rokov
Hladam serioznu zenu, ktora vie čo chce, je otvorena, zrela, pre nove dobrodružstva, ci cestovanie, spoznavanie s otvorenym pohľadom do vzťahu..... Nechcem sa tu bárz rozpisovat, viac osobne či na živo. Veď nie každý každému je sympatický.
Anette12 Ž 37 rokov
Hľadám normálneho muža na možno spoločný zivot, som slobodná a časom uvidíme čo sa vyvinie zo znamosti. Mám stredne vzdelanie hotelová akadémia a pracujem ako čašníčka v Starej Lubovni
Pinterest Ž 68 rokov
Hladam priatela na volne chvile,do vztahu mozem priniest lasku porozumenie uz som na dochodku, volny cas travim pri kreativnych veciach, ziadne zveriaceho milacika nemam, mam vysporiadanu minulost.
JOZIKOV M 50 rokov
Muž 50 rokov Stará Ľubovňa
Som 49r., rozvedeny, bezdetný, jednoduchý a hlavne úprimnú chlap. Som zamestnaný, pracujem ako vodič. A veľmi rád by som chcel spoznať Ženu, ktorá by bola jednoduchá a hlavne úprimná, môže byť aj s deťmi. Aby sme si padli do oka, a žili pekný život so všetkým čo k tomu patrí, myslím radosťami, aj starosťami. Aby sme si boli navzájom oporou.
k3nny M 23 rokov
Hľadám novú známosť, ktorá by ma vytiahla zo stereotypu. Otvorený som v podstate všetkému, ale uprednostňujem niečo serióznejšieho charakteru.

V rýchlosti o mne:
introvert
mam rad humor (preferujem čierny)
čo sa hudby týka, tak #1. Metal
zo zvierat preferujem psy

Ak som ťa zaujal, tak kľudne mi napíš :)

1 2 3 4 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania