amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamka pre starších a pre seniorov Stará Ľubovňa SL

Máte záujem o seriózne zoznámenie so seniormi a staršími ľudmi v Starej Ľubovni? Vytvorte si inzerát a spoznajte nových ľudí.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

JONAAs M 24 rokov
Ahoj hľadám si mile dievča ktoré už vie čo v živote chce a rozmýšľa do buducna, pracujem v zahraničí, svoj voľný čas trávim v prírode, mám psa.
evakyselocka67 Ž 54 rokov
Žena 54 rokov Stará Ľubovňa
Pracujem ako zdravotná sestra, špecialistka na OAIM, mám dcéru ktorá žije s priateľom. Ja žijem sama. Manžel mi zomrel za tragických okolností už veľmi dávno. Hľadám kamaráta (možno neskôr viac) na potulky prírodou, milujem históriu, hrady, zámky a človek keď chodí sám...je vlastne všade sám... Samota veľmi ubíja, roky utekajú a človek by mal aj niečo pekné zažiť, prežiť svoj život nie vysedávaním doma ale využiť voľný čas napr.: na výlety. Milujem zvieratká, mám psíka, ktorý je pre mňa členom rodiny, ale chýba mi niekto, kto by trávil voľný čas somnou a ja s ním. Taktiež rada čítam. Túžim stretnúť niekoho, kto miluje prírodu, zvieratká, históriu ....
Jozef381 M 66 rokov
Ahojte volam sa Jozef hľadam si tu kamaratku pre volny čas na posedenie,na bycikel, na prechádzku proste na prijemne pokecanie s novou kamaratkou. Nie som alkoholik ani nefajcim
Davidoo M 31 rokov
Muž 31 rokov Stará Ľubovňa
Prišiel som pokecat trosku sa pobaviť a možno nájsť vážnu známosť. Píšte nehanbite sa odpíšem určite. Sakra preco to chce odomna až 150 písmen kto to ma dat =)
jonny79 M 42 rokov
Muž 42 rokov Stará Ľubovňa
Ahoj,volám sa Ján a hľadám si tu ženu na vážnejší vzťah. Mam rad prírodu, hubarčenie, rybolov, lyžovanie, Skyalp, výlety a pod. Som skôr tichý nekonfliktný typ pracujem v stavebníctve.
Jerdonek M 38 rokov
Mladý muž doma zanedbany hľadá milú žienku na obcasne nezáväzne stretnutia bez predsudkov rád by som tu stretol ženu zo Starej ľubovne alebo blízkeho okolia
Noman23 M 40 rokov
Muž 40 rokov Stará Ľubovňa
medzi moje zaluby patri sport a turistyka pracujem v zahranici.
hladam niekoho na dlhe chvile kto by mi rozumel,skym by som sa nenudil a mozno aj viac.
byvam v dome a zatial sam.
kymco22 M 41 rokov
ahojte som obycajny jednoduchy chlap ktory hlada priatelstvo ak si tak sa ozvi moje zaluby su motorky a byciklovanie,mam zaujem si popisat s inteligentnou zenou do 45r
Osa8m6e4ly M 61 rokov
Ahoj hľadám ženu s ktorou budeme mať spoločné zaujmi a vedeli sa doplnovat.Mam rád turistiku, lyžovanie, plávanie,saunu. Rad pracujem aj okolo domu. Mozno touto cestou spoznam niekoho čo má nesklame.
280 M 47 rokov
Hľadám vernosť , múdrosť,pochopenie. Nie som princ ale kráľ 😀 . človek nebol stvorený na to aby bol sám 😒😏 . rád sa bicyklujem, niekedy idem do prírody, mám rád deti.prcujem svojimi rukami.
tmavyles M 33 rokov
Som človek, ktorý si mysli, že ľudia sú súčasťou prírody a nie naopak. Mojím životným cieľom je žiť šťastný a vyrovnaný život v harmónií s prírodou.

Hľadám niekoho s kým by som si rozumel, splynul v jednu živú bytosť naplnenú bohatstvom porozumenia všetkého živého či neživého na tomto svete. Ak hľadáš niečo podobné alebo máš chuť si len tak pokecať, tak kľudne napíš. Budem rád za každú jednú správu.

Moje záľuby: ...príroda, počúvanie hudby, čítanie kníh, pozeranie filmov
miro3379 M 42 rokov
Muž 42 rokov Stará Ľubovňa
moje zaľuby su plavanie cyklistika turistika
na dovolenku by som zašiel k moru
pracujem ako elektrikar
mame jedneho psa
chcem sa zoznamiť s normalnou ženou

1 2 3 4 5 6 viac

© 2021Kontakt · Podmienky používania