amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Zoznamky cez internet Stará Ľubovňa SL

Zoznamky na internete umožňujú zoznamovanie a hľadanie partnera. Zoznámte sa cez inzerát s niekým v Starej Ľubovni.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaStará Ľubovňa

280 M 49 rokov
Hľadám vernosť , múdrosť,pochopenie. Nie som princ ale kráľ 😀 . človek nebol stvorený na to aby bol sám 😒😏 . rád sa bicyklujem, niekedy idem do prírody, mám rád deti.prcujem svojimi rukami.
miro3379 M 44 rokov
Muž 44 rokov Stará Ľubovňa
moje zaľuby su plavanie cyklistika turistika
na dovolenku by som zašiel k moru
pracujem ako elektrikar
mame jedneho psa
chcem sa zoznamiť s normalnou ženou
Annabela5444 Ž 68 rokov
Moje záľuby sú hudba, tanec, príroda. Som dôchodkyňa. Deti mám zaopatrene, žijú samostatné Preferujem stretnutie z dobrým a úprimným človekom nealholikom. Základom zoznamovanie je vzájomná sympatie. Hladám úprimného a milújuceho muža na vážny vzťah.
Kvetakveta1899 Ž 45 rokov
Volný čas trávim v prírode, a z priateľmi, pracujem v štátnej správe už nestudujem a zvieratká tiež nemám, chcela by som sa tu zoznámiť z človekom ktorý mi bude oporou,keď chceš sa viac dozvedieť tak napíš
lajchy27 M 52 rokov
Normalny chlap ktory sa rad smeje a chce žiť a nie preživať ,tužiace po laske, priatelstve muža a ženy.Rad športujem v zime lyže, v lete volejbal. turistika, a potom praca okolo domu,zahradka. Rad by somspoznal ženu do koča aj do voza,ktora sa nič nehra.
Elaphus M 42 rokov
Mám rád prírodu a snažím sa tam tráviť čo najviac času mozem. Samo.ze z verným spolocnikom veď vo dvojici sa kráča lepšie. Hoci toho času veľa nemám snažím sa ho využiť čo najlepšie aby som raz neľutoval strateny čas.
2019M Ž 56 rokov
Hladam nekonfliktnu kamaradku okolo 50tky z okolia V.TATRY ktorá je sama na spoločné travenie volného času,počas dlhých zimných večerov. V Lete rada bicyklujem a rada navštevujem kupaliska.Verim že Ta nájdem.
MeLove M 37 rokov
Muž 37 rokov Stará Ľubovňa
Záľuby vo voľnom čase: turistika, šport, kultúra, čítanie kníh
Profesia: štátny zamestnanec
Rád by som sa zoznámil s mladou babenkou s ktorou si budem rozumieť a časom možno aj niečo viac.
Janobeskyd13 M 35 rokov
Ahoje som slobodny ,hladam priatelku na vaznejsi vztah. Pracujem v zahranici , som nekonfliktny slobodny nemal som doteraz vaznejsi vztah . Moje zaluby su , mam rad kone,prechadzky v lese . Ak mate o mna zaujem napiste mi a rad sa stretnem okolie Stara Lubovna
sivakjan M 68 rokov
Príroda, hubarčenie, záhradka, včelarenie, som na dôchodku, zvieratka nemam, hladam ženu, rozvedenu, alebo vdovu do 60r. s podobnym i záľubami, deti zaopatrene, byvam v panelaku.
Robertko13 M 52 rokov
Muž 52 rokov Stará Ľubovňa
Moje zaĺuby su hudba,varenie a zabava s priatelmi. Pracujem ako vodič kamionu. Rad by som spoznal sympaticku,iteligentnu a spoĺahlivu ženu,deti niesu prekažkou.Som sam,bez deti.
Syky1991 M 32 rokov
Muž 32 rokov Stará Ľubovňa
moje záľuby: šport, cestovanie, hudba, koncerty, festivaly, turistika. Hľadám dievča s ktorým bude každý deň o niečo krajší. nehľadám nejaké úlety nejde mi o to aby som niekomu niečo nahovaral. hľadám len úprimnosť, otvorenosť a niekoho kto bude vďačný za každú chvíľu. Nepotrebujem veľa.. som vďačný za to čo mám a za to čo môžem prežiť každý deň ☺️ a o sebe?? no nieje lepšie sa opýtať osobné?? ☺️ ak si úprimne, veselé dievča ktoré vie čo chce tak napíš a dozvieš sa viac 🙂

1 2 3 4 5 6 7 8 9 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania