Ak ona hľadá jeho v Rimavskej Sobote alebo on hľadá ju, môžu sa zoznamiť spolu na Amor.sk. Vytvorte si zoznamovací inzerát ak si chcete nájsť vážnu známosť.
Hľadám vážnu známosť, lásku, porozumenie, harmoniu, spriaznenú dušu, ženu do voza aj do koča ako sa hovorí. Ktorá má rada prírodu, zvieratá. Milú povahou. Viac O sebe osobne v správach.
ahoj, volám sa Milan a mám rád dobrodružstvá, zábavu a hlavne šport, športujem od 6 rokov a mám pomaly 29 nefajčím, ovládam cudzie jazyky : maďarština, nemčina, angličtina, francúzsky sa učím
Hľadám ženu, ktorá vie ľúbiť, ktorú môžem ľúbiť, dvoriť jej, chodiť na prechádzky, kúpať sa, romantické večere, tanec, vtipkovať, smiať sa, byť k nej galantný. Prijímať a dávať radosť.
Pracujem popri dôchodku.
Žijem 9.mesiac sám v nešťastnom 2. manželstve 30. rok, vo veľkom spoločnom dome na dedine, z toho poslednych 3 roky bez telesnej lásky od ženy, trpiacej stratou sebadovery, tvrdohlavostou a frigiditou a jej invalidnou 43 ročnou dcérou.
Deti s rodinami z 1. manželstvá mám trvalé v zahraničí.
Chcem sa rozviesť a byt ešte šťastný, ľúbiť a byť lubeny.
Prosím, pocti ma svojou spolocnostou pre šťastné dni vzájomnej úcty a láskavosti.
... existujem ... pracujem ... nenávidím klamstvo ... pokrytectvo ... som vďačná za každého dobrého človeka, ktorého vo svojom živote stretnem...
Hľadám priateľského, úprimného človeka, spriaznenú dušu s rovnakými hodnotami partnerku na vážny vzťah založený na dovere a úprimnosti. Viac prezradím v správe.
znamost nielen na dnes.. prinesiem seba plus par drobnosti.. pracujem, studovania mam uz vyse hlavy dost.. aaale kedze kazdy den prinesie nieco nove, rad sa nieco vzdy priucim
Ahoj. Hladám vážný vsťah a dúfám že aj najďem. Pracujem v automobilke v Maďarsku. Vo voľnom čase rád chodím do prýrodi. Opýtaj sa ma a ja ti odpoviem. Dúfám že najdem niekoho.
Hľadám slečnu, ženu s ktorou si budem rozumieť, s ktorou sa budem vedieť porozprávať a tráviť voľný čas. Som priateľský, mam rad zvieratá a tiež športujem, cyklistika a turistika.
Som obyčajná žena, ktorá ešte nestratila chuť do života.... rada trávim čas v prírode, v lete bicyklujem, v zime rekreačne lyžujem, ale zbožňujem aj leňošenie doma a posedenie pri dobrej káve v príjemnej spoločnosti. Touto cestou hľadám muža, ktorý sa cíti osamelý a tiež hľadá spriaznenú dušu....
Rada by som sa zoznámila so sympatickým mužom s dobrým srdcom a úsmevom na tvári. Mám rada prírodu. Nešportujem, ale rada by som.. Pracujem. Vo voľnom čase sa venujem rodine, záhrada a čokoľvek čo príde. Zvieratká nemám.
Hladam zrelu zenu teda aspon rozumovo.. :) dlhodoby, ci kratkodoby vztah to ukaze cas, alebo ako sa to vsetko vyvinie...
Normalne pracujem a uz sa neviem dockat dochodku :D
dlhodoba samota nie je dobra... vecer zaspavat a rano sa zobudzat v objati je nadhera... este ze mam motoservis a bavi ma tento svet len mi chyba partacka do voza aj do koca:-))