amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 39 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

RogerT M 45 rokov
Muž 45 rokov Martin
Existuješ? Inteligentná, múdra, láskavá, a to ostatné už nie je podstatné. Ak náhodou čítaš tieto riadky, bude mi potešením Ťa spoznať. Ak teda hľadáš aj Ty inteligentného gentlemana, ktorý ešte verí v morálne hodnoty človeka, napíš mi prosím.
jofre27 M 52 rokov
Muž 52 rokov Martin
Moje záľuby sú hudba,tanec,turistika,návštevi pamiatok,pomoc iným a mho ďaľších záľub.
Povolanie mám nevšedné a rôznorodé a to vedúci prevádzky, expedient, ob.zástupca, zásobovač prípadne podľa potreby vo výrobe.
-zvieratá nie
nelly1001 Ž 42 rokov
Žena 42 rokov Martin
hľadám partnera, ktorý je spoľahlivý, vie čo chce, s ktorým sa dá zasmiať a vytvárať pohodu. mám rada leto, teplo, vodu, turistiku a príjemne prežité chvíle, deti nie sú prekážkou
zdenosova M 52 rokov
Ahoj som nefajčiar alkohol nemusim ale abstinent nie som mam rad adrenalin volny cas /čo jeto/ ale ak ho už mam tak ho uživam doma pred televizorom alebo v prirode momentalne sam, mam rad slovensku stravu, na dovolenku nemam s kym, moju pracu mam rad som szčo mam rad zvierata /mačky nemusim/ mam psa, deti mam zaopatrene
turist M 64 rokov
Hľadám priateľku na občasné trávenie voľných dní - bicykel, turistika, jednodňové výlety
autom, tenis na antuke
Vyšší, športovo založený muž, pracujúci, voľný čas tráviaci prevažne v prírode, rád chodiaci
na letné dovolenky k moru, navštevujúci tiež športové a kultúrne podujatia
jozko81 M 41 rokov
Muž 41 rokov Martin
Som obycajny chlapec ktory ma rad prirodu a hladam verne,slobodne,bezdetne dievca,ktore oblubuje prechadzky v prirode,a je rodinny typ.
Vystudoval som strednu zdravotnicku skolu a som profesionalny maser.
Chcel by som sa zoznamit so zenou s dobrym srdcom, ktora ma zaujem o stabilny vztah.
Ponukam lasku a vernost.
Atrey67 M 55 rokov
Som športovo založený človek, v lete plávam v zime lyžujem a rád chodím do posilovne. Hľadám štíhlu čarovnú dámu, ktorá by ma zaujala. Mňa zaujímajú dámy, ktoré majú dobré srdce, vedia oceniť lásku, nehu a porozumenie. V mojom srdci je veľa miesta, ak aj v tvojom, neváhaj...
Tarka5 Ž 67 rokov
Hľadám kamaráta, porozumenie, komunikáciu, spoločné hľadanie kompromisov. Zaujímam sa o prírodu, knihy, trochu sa venujem pohybu, rada tancujem ......
826258 Ž 68 rokov
Priateľstvo, turistika, cyklistika. To je čo očakávam od človeka z druhej strany a ponúkam ja. Fajčiara a človeka, ktorý sa rád naviac kamaráti so sklenenou kamarátkou vylučujem.
rikinka1 Ž 48 rokov
Žena 48 rokov Martin
Hľadám... dúfam, že nájdem... niekoho sympatického, milého, kto sa mi bude páčiť (a ja jemu), s kým mi bude dobre (a jemu so mnou), kto ma bude mať rád (a ja jeho), s kým si budem rozumieť (a on so mnou) ;-).

Rada zájdem na kultúru (divadlo, kino, koncert, muzikál), zabaviť sa, stretnúť sa, či posedieť si s kamarátmi, ale nepohrdnem ani relaxom doma pri dobrom filme :-).
lanvin137 M 64 rokov
Muž 64 rokov Martin
hladam si dobru kamaratku vo veku 40 az 60 rokov sportovo založenu može byt aj fajčiarka. som z martina žijem sam som zamestnany. ak maš zaujem ozvi sa rad ta spoznam.
MDZ M 46 rokov
Myslím, že som celkom pohodový muž s ktorým sa dá pokecať o čomkoľvek. Rád cestujem, učím sa cudzie jazyky a moja práca je aj môj koníček. Mám rád pohyb vo všetkých jeho formách. Peniaze najradšej dávam na knihy, poznávačky a dobré jedlo. Dnes je uponáhľaná doba a spoznať niekoho bližšie je aj dosť problém, preto považujem túto formu za celkom logickú voľbu ako spoznať niekoho zaujímavého, komu sa budem páčiť ja a ona mne...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania