amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 14 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

Maca49 Ž 51 rokov
Žena 51 rokov Martin
Hľadám si muža, s ktorým by som chcela ostať do konca života. Spolu kráčať za spoločným cieľom, navzájom sa chápať.,podporovať a hlavne sa ľúbiť. Mám rada romantiku, pobyty v prírode, turistiku, cyklistiku, otužovanie a hubárčenie. Nájdem ťa?
Idia Ž 49 rokov
Ahoj, hladam sympatickeho muza na vazny vztah. Mam rada turistiku, bicyklovanie, plavanie ale rada si pozriem aj dobry film. Chcela by som sa zoznamit so zodpovednym muzom s rovnakymi zalubami.
igiv691 M 55 rokov
Muž 55 rokov Martin
som obyčajny muž.. mám rád, , prírodu, stanovanie, rybárčenie, práca okolo domu, prechádzky, bicyklovanie, hubarčenie, oblubujem relax pri vode
Julka12 Ž 59 rokov
Hladam prijemneho a uprimneho pana, s ktorym budem travit volny cas a kto vie co prinesie buducnost. Milujem prirodu, turistiku, zvieratka, smiech, tanec a slniecko.
bzucisko M 54 rokov
rad by som spoznal veselu uprimnu zienku s dobrym srdcom vo dvojici sa to lepe tahne ja som vesely priatelsky mam rad prirodu zvierata turistika hubarcenie
Majko12369 M 25 rokov
Muž 25 rokov Martin
Som 21 ročný chalan, hladam ženu na spríjemnenie voľného času, mám rád hudbu, večerné prechádzky. Hľadám dievča ktoré sa nebráni zábave a má podobné záujmy
limed M 53 rokov
Do pohody pohodička, pre pohodu nemusí byť borovička, proste ani kávička, môže byť aj mamička, preferujem aj červené líčka, možno aj kratšia suknička no pohodička.
Marta59 Ž 65 rokov
Žena 65 rokov Martin
Som žena v zrelom veku, som spoločenská, mám rada romantiku, rada vypĺňam voľné chvíle dobrou hudbou, rada tancujem, keď sa dá trávim voľný čas v prírode . Rada by som sa zoznámila s úprimnym mužom s ktorým si budeme rozumieť. Teším sa.
22Roman22 M 44 rokov
Muž 44 rokov Martin
Hľadám dievča z Martina a okolia na zoznámenie sa. Zatiaľ kamarátstvo iba, časom možno aj viac. Mám rad prechádzky, výletiky autom, vodu a maznanie sa.
Janko66 M 59 rokov
Som veselý, priateľský, trpezlivý, tolerantný, čestný, cieľavedomý, inteligentný a pracovitý muž so zmyslom pre zodpovednosť, ktorý hľadá príjemnú, uprimnú a veselú milú dámu. Voľný čas rád trávim so svojimi dvoma psíkmi, mám rád hory a mojou prácou.
5Majo M 43 rokov
Muž 43 rokov Martin
Priateľský, slobodný bez záväzkov hľadá ženu.
Môže byť aj s dieťaťom na vážny, dlhodobý vzťah, založený na láske, úcte a porozumení.
Ak mám voľný čas, tak ho trávim športovými aktivitami, v lete pri vode, turistikou alebo porozprávaním sa s priateľmi...
bety2 Ž 68 rokov
Rada spoznám inteligentného, čestného, vzdelaného, pracovitého muža, ktorý vie byť dobrým priateľom v každej životnej situácii. Som rodinne založená, citlivá, čestná, vzdelaná, pracovitá. Záľuby: domáce práce, záhradka, turistika, kultúrne pamiatky, cestovanie. Nie len prácou je človek živý, ale k spokojnému životu každý potrebuje aj milé slovo a pohladenie v každom veku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania