amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

Marko848 M 21 rokov
Hľadám dievča na skamarátenie, aby sme zašli aj von, aby bola milá, nepila, nefajčila, bola slušná a bláznivá, štíhlej postavy, okolo 170 cm, zelené (modré) oči, tmavé vlasy, zmysle pre humor, vtipná, empatická, aby sa hneď neurazila za všetko a aby sme si dobre rozumeli ;)
PanTomas M 43 rokov
Muž 43 rokov Martin
Ahoj. Hľadám si fajn žieňa, štíhlejšej postavy na vážny vzťah. Môže byť slobodná, rozvedená, rozídená, vdova. 1-2 deti nie sú problém. Najlepšie MT, TR, ZA, BY, DK, RK.
Som zamestnaný, viem sa o seba postarať a aj o rodinu. Rád chodím na turistiku, hrady, vyhliadky, cyklistiku, korčule, na športové podujatia, do kina, reštaurácie, nechám sa nahovoriť aj na divadlo, počúvam rockovú muziku, takže zvyknem chodiť aj na koncerty. Nefajčím, nepijem, ale u partnerky mi to nevadí, pokiaľ to má mieru. Choval som psov, momentálne mám dva africké slimáky.
To je na začiatok z mojej strany všetko 🙂
RudiRudi M 48 rokov
Hľadám ženu, ktorá chce byť ešte babou a odľahčiť si život pohodou, zábavou, proste zahodiť starosti za hlavu a zabávať sa životom, kinom, športom, koncertami, divadlom...
Miromt M 51 rokov
Muž 51 rokov Martin
Hladam žienku na pekny vztah, som otecko ktory ma v opatere 10 r. syna, tak ak to nieje prekazka a najdes sa budem rad, byvame spolu sami takze spolocne byvanie len potesi
Elenka69 Ž 39 rokov
Žena 39 rokov Martin
Hladam si uprimneho muza, so zmyslom pre humor. Verneho, samostatneho a milujuceho. Rada chodim na dlhe prechadzky a rada varim.
Mam dvoch psikov. Som slobodna bez zavazkov.
Radekoncar M 52 rokov
Muž 52 rokov Martin
Hladam zenu do koca aj do voza. Mala by mat rada zivot vo dvojici vo vsetkom. Som turisticky zalozeny, chodim vela po horach, tak mozme chodit dvaja. Mam dve deti samostatne, aj vnucku.. Dik za ozvatie.
140220 M 48 rokov
Hľadám priateľku na trávenie voľných chvíľ. A časom sa uvidí. Mám rád prírodu byciklovanie akvaristika chodím na huby. Rád spoznám príjemnú ženu.....
Alcy M 41 rokov
Muž 41 rokov Martin
Hľadám nejakú ukecanu žienku ktorá rada cestuje poprípade chodí rada na prechádzky do hôr alebo len tak ist pozrieť krásy európskych miest. Ponukam svoj voľný čas, priateľstvo a zároveň aj dobrého poslucháča. Pri lepšom spoznani sa ponúka verného partnera ktorý keď miluje urobi pre ženu všetko. Ináč okrem cestovania ešte veľmi rad varím. To je v skratke všetko.
Jardis1155 M 63 rokov
Muž 63 rokov Martin
Hľadám partnerku na trvalý a intelig. vzťah..
Presadzujem dimenziu Detto a 2 životy chcem skrášliť.
Voľný čas- bicykel, plávanie, zábava, do budúcna aj ohník a záhrada..
Nico2000 M 42 rokov
Muž 42 rokov Martin
Ahojte, hľadám sympatickú ženu, ktorá ak by mala aspoň trošku zmysel pre humor to by bolo super. Vôbec nemusí byť ako ja, podstatné je, aby sme si rozumeli. Láskavá, uprimná, svedomitá. Čo sa týka mňa rád chodím na turistiku, na hory, do fitness centra, na grilovačky, do kina a divadla. Som spoločenský typ.
19kolacik1019 M 55 rokov
Zenu ako má byť, priateľstvo, prechádzky, minulosť je tá tam vo voľnom čase ma bavia auta a opravy vseho druhu aj v domácnosti, myslím že mi to ide to su názory inych
Lukas22222 M 34 rokov
Muž 34 rokov Martin
Ahojte dievčatá som normálny chlap šalený :) rozvedený nevyšlo nám to minulosť mám vysporiadanu. Mám 10 ročnú dcérku a aj domáceho miláčika psa. Bývam sám v dedinke Blatnica. Kľudne sa ozvy rád prehodím pár slov preferujem osobné stretnutie pri kávičke :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania