amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 11 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

Ariz Ž 33 rokov
Ahojte,
hovorí sa, že každý má na tomto svete svoju spriaznenú dušu.
Hľadám tú svoju ...
Prečítal si si môj profil a hovoríš si, že by si sa rád dozvedel aj viac, tak sa skús ozvať. V živote treba ľutovať iba to, čo možeš a neurobíš to ....
Dusssko1985 M 38 rokov
Muž 38 rokov Martin
Hladam niekoho skym si budem rozumieť. mam rad relax a zabavu. chcem traviť čas ozaj z niekym komu budem oporou a komu budem dôverovať. tak sa tešim na znamosti a nové kamaractva.
Darinka1234 Ž 46 rokov
Žena 46 rokov Martin
ZIVOT JE KRUTY ALE KRASNY A PRETO MILUJEM A CHCELA BY SOM SA ZOZNAMIT Z MILYM MUZOM A HLAVNE SLOBODNYM DAKUJEM KRASNE SOM ROMANTICKA ZENA MAM RADA ROMANTIKU A HLAVNE PRAVU LASKU OD SRDCA
Pyto M 42 rokov
Rad spoznam úprimnú dobrosrdečnu babu. Dufam že nejaká sa nejde a nami sú všetky obsadené. Rad trávim čas v prírode na bicykli atď. Na začiatok stačí dobrá kamoška časom možno viac.
spejbl M 47 rokov
Dobrí deň. Na tomto portáli si hľadám ženu na stretnutia. Preferujem ženy v mojom okolí. K mojim záľubám patrí šport. Rád chodím na výlety do prírody, rád plávam.
JanyMT M 46 rokov
Hladam vazny vztah. Niekoho s kym mozem travit volny cas, chodit na prechadzky, turistiku, bicykel, ... Do vzťahu môžem priniesť stabilitu, lásku a vernosť.
veselababicka Ž 69 rokov
Hľadám seriózneho pána na príjemnú spoločnosť pri využívaní voľného času a kultúrnych, spoločenských a športových podujatiach. Rada športujem pre svoje zdravie - bicykel, plávanie , turistika . Venujem sa záhradkárčeniu okolo rodinného domu. Som už na dôchodku ale čas využívam aktívne aj na vzdelávanie, cestovanie a v prospech spoločnosti, rada tančím, chodievam do divadla , čítam a navštevujem welnes . Máme doma psíka ktorý stráži dom . Minulosť mám vysporiadanú a momentálne si žijem krásny a šťastný život a rada sa oň s niekým podelím.
Roman06584 M 58 rokov
Hľadám seriózny vzťah , mám rád zvieratá, deti. Voľný čas trávim športovaním.. Som nekonfliktný a pohodový zrelý muž. Hľadám podobný proťajšok. Dúfam, že ťa nájdem.
David3 M 27 rokov
Muž 27 rokov Martin
Hladám dobré , milé, rozumné dievča s ktorým si môžem výjsť von a možme spolu kecať , smiať sa , baviť sa a užívať si chvile spolu . Ked by to bolo všetko ok , tak určite mám záujem aj o vzťah :)
Lukas57 M 33 rokov
Muž 33 rokov Martin
Hľadám milú, úprimnú a veriacu ženu na zoznamenie sa. Snáď nájdem tú pravú a naše cesty sa spoja v jednu spoločnú cestu životom. Ak hľadáš niečo podobné budem rád ak napíšeš.
msal9 M 29 rokov
Hladam milé, úprimne dievča vo veku 20-30 rokov. Momentalne dokončujem vysokú skolu (Ing) a popri tom pracujem v IT oblasti. Zaluby knihy, filmy, športy, cestovanie.
Luna22 Ž 46 rokov
Hľadám inteligentného muža, s ktorým by som mohla zdieľať voľný čas. Mám 2 synov v striedavej starostlivosti, takže sú dni, keď som na 200% matkou a ten čas nie je; a sú dni, keď som sama... Ak si športový typ, turista, motorkár, máš zmysel pre vážnosť aj pre humor, možno práve s Tebou možem stráviť spoločné voľné chvíle v prírode na turistike, alebo ma vezmi na motovýlet. Ja svoju mašinu nemám :( Mám rada aj pohodu pri dobrom filme (Q. Tarantino. P. Almodovar, aj ťažšie vojnové filmy, aj pohodovky od Hřebejka, Vejdělka, Svěráka). Nehrniem sa pohlave do povrchného flirtu, preto sa, prosím, ozvi, iba ak máš naozaj trpezlivosť a záujem skutočné kamarátstvo s partnerkou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania