amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 16 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

Avatar1234 Ž 61 rokov
Som usmievavá, priateľská osoba a rada by som stretla nekonfliktného, veselého priateľa na prechádzky prírodou, na debaty o všetkom možnom .
Ak si tu, tak sa ozvy.
gecio3 M 63 rokov
Som aktívny a pracujúci "dôchodca", ktorý akosi nepostrehol odchod na dôchodok, mám rád prírodu, bicyklovanie, turistiku a myslím, že ešte je čas žiť :-)
petrik77777 M 38 rokov
Venujem sa turistike, letným a zimným športom. Relaxujem vo wellness alebo pri káve s dobrou knihou. Hľadám niekoho, s kým sa dá zasmiať a tráviť voľný čas.
samdoma696 M 66 rokov
Muž 66 rokov Martin
Rozvedený, bez záväzkov, pracujúci-podnikateľ, vyrovnaný, pohodový.. so zmyslom pre humor, umenie, šport, históriu.. poznanie... túži po parťáčke, usmievavej s dobrým srdiečkom, čo ctí význam slov ako láska, vernosť, priateľstvo...
Slavo185 M 57 rokov
Hľadám spriaznenu dušu na užívanie si zivota.
Mam jedno samostatné dieťa ktoré nebýva so mnou.
Záľuby pohodovy život voda lyžovanie tenis.
Rad by som sa zoznámil so ženou s podobnymi
záujmami.
Dadika2826 Ž 55 rokov
Nehľadám flirt, ani krátkodobé známosti. Rada spoznám milého, vtipného a chápajúceho muža.
Hľadám muža s vysporiadanou minulosťou, na zdieľanie každodenných radostí a starostí.
Som veselej, nekonfliktnej povahy. Rada bicyklujem, plavam, hrám bedminton.
Ak Ťa ešte niečo zaujima, kľudne napíš, rada odpoviem.
goodloking Ž 72 rokov
Žena 72 rokov Martin
Mam rada vsetko ... hladam vsetko ... som vsetko ... mam vsetko aj vela volneho casu, energie, zaujmov. Spolocensky zivot, kultura, politika vo svete ma velmi zaujimaju. Takze mam prehlad a naroky na inteligenciu velke. Koniec, ale tentokrat nie ....d o p i s u j e m ...tak ako muzi hladaju mladsie D A M Y ... tak som taka ista ... hladam muza o 10-15 mladsieho . PANI - zomierate skor ako my - zeny tak si to konecne ulozte v hlave. My sa postarame o seba .. pritom m u z i ... potrebuju opatrovatelky. Nemam naladu sa len-len starat o starca....nechcem 2-hy pohreb, takze roky su proti VAM - a na vyber si mame pravo narokovat . A tak konecne koniec ....k o n i e c
Zalubmesa Ž 43 rokov
Rada spoznam muza, ktorý je rodinne zalozeny, nafajci, tolerantny a chcel by mat v buducnosti deti. Mam rada prechadzky v prirode, plavanie a cestovanie.
Rony8 M 47 rokov
Muž 47 rokov Martin
Ahoj medzy moje zaluby patria tury bicyklovanie rybarcenie a prechadzky pod hviezdami. Pracujem ako stolar mam rad zvierata a tym to si hladam milu zienku s dobrym srdieckom ktora by chcela travit cas somnou.
Jarin49 M 75 rokov
Som aktívny dôchodca. Zaujímam sa o dianie okolo nás, mám rád dobrú knihu, pekný film, pobyt v prírode. Vyplýva z toho aj môj priaznivý vzťah ku všetkému, čo je prirodzené a úprimné, vrátane detí.
Je príjemné a žiaduce zdieľať dojmy z prírody, z dobrej knihy, filmu, so spriaznenou osobou, ktorú hľadám.
Zo športových aktivít mám rád horskú turistiku, bicyklovanie v prírode, lyžovanie zjazdové aj na bežkách. Hory mám radšej ako more, aj keď sa to vzájomne sa to nevylučuje.
Zdenek76 M 47 rokov
Muž 47 rokov Martin
Ahoj. Myslim že by nikto nemal byť v živote sám. Je ale na každom z Vás aby zhodnotil či je už pripravený na nový vzťah. Mám dvoch úžasných synov vo veku 21r a 14r. Nehľadám flirt a ani niekoho na jednu noc. Nebudem písať aký som to musia posúdiť iný. Ak chceš vedieť viac stačí napísať.
cocorito M 39 rokov
Šport, aktivity, a radšej menej ako veľa a potom veľa stresov, tak si ísť životom a mať z toho radosť, čím viac veselších ľudí naokolo tým lepšie.
To je všetko ale rád odpíšem takže šup-šup len napísať a pýtať sa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania