amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Foto zoznámenie cez inzerát Martin MT

Ak máte záujem o zoznámenie cez inzerát v Martine, vytvorte si zoznamovací profil na Amor.sk a nájdite si novú známosť v tomto meste.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

M4rt1nM4t0 M 28 rokov
Kto som? Vlastne nikto. Nepochopená duša v tomto jedinečnom svete. Nerozumiem svetu do rovnakej miery ako svet nerozumie mne.. Rád by som tu našiel pochopenie, verím v neodsudzovanie a tajne dúfam v zhodu. :)
Beko318 M 46 rokov
Muž 46 rokov Martin
Som 45 ročný slobodny chlap. Pracujem ako kormidelník na riečnej lodi. Záľuby: motorka a občas zájdem do posilky. Som nefajčiar. Deti nemám. Bývam v Martine.
Petrik757 M 42 rokov
Muž 42 rokov Martin
Hľadam pohodovu a rozumnu ženu na važny vzťah. Mam rad hlavne pobyt v prirode. Dieťa nie je prekažkou. Minulosť mam vyriešenu a dufam že aj ty. Budem rad ak sa mi ozve žena z okolia MT-ZA.
Marko848 M 20 rokov
Hľadám dievča na skamarátenie, aby sme zašli aj von, aby bola milá, nepila, nefajčila, bola slušná a bláznivá, štíhlej postavy, okolo 170 cm, zelené (modré) oči, tmavé vlasy, zmysle pre humor, vtipná, empatická, aby sa hneď neurazila za všetko a aby sme si dobre rozumeli ;)
PanTomas M 42 rokov
Muž 42 rokov Martin
Ahoj. Hľadám si fajn žieňa, štíhlejšej postavy na vážny vzťah. Môže byť slobodná, rozvedená, rozídená, vdova. 1-2 deti nie sú problém. Najlepšie MT, TR, ZA, BY, DK, RK.
Som zamestnaný, viem sa o seba postarať a aj o rodinu. Rád chodím na turistiku, hrady, vyhliadky, cyklistiku, korčule, na športové podujatia, do kina, reštaurácie, nechám sa nahovoriť aj na divadlo, počúvam rockovú muziku, takže zvyknem chodiť aj na koncerty. Nefajčím, nepijem, ale u partnerky mi to nevadí, pokiaľ to má mieru. Choval som psov, momentálne mám dva africké slimáky.
To je na začiatok z mojej strany všetko 🙂
RudiRudi M 48 rokov
Hľadám ženu, ktorá chce byť ešte babou a odľahčiť si život pohodou, zábavou, proste zahodiť starosti za hlavu a zabávať sa životom, kinom, športom, koncertami, divadlom...
Miromt M 51 rokov
Muž 51 rokov Martin
Hladam žienku na pekny vztah, som otecko ktory ma v opatere 10 r. syna, tak ak to nieje prekazka a najdes sa budem rad, byvame spolu sami takze spolocne byvanie len potesi
Elenka69 Ž 38 rokov
Žena 38 rokov Martin
Hladam si uprimneho muza, so zmyslom pre humor. Verneho, samostatneho a milujuceho. Rada chodim na dlhe prechadzky a rada varim.
Mam dvoch psikov. Som slobodna bez zavazkov.
Radekoncar M 51 rokov
Muž 51 rokov Martin
Hladam zenu do koca aj do voza. Mala by mat rada zivot vo dvojici vo vsetkom. Som turisticky zalozeny, chodim vela po horach, tak mozme chodit dvaja. Mam dve deti samostatne, aj vnucku.. Dik za ozvatie.
140220 M 47 rokov
Hľadám priateľku na trávenie voľných chvíľ. A časom sa uvidí. Mám rád prírodu byciklovanie akvaristika chodím na huby. Rád spoznám príjemnú ženu.....
Alcy M 41 rokov
Muž 41 rokov Martin
Hľadám nejakú ukecanu žienku ktorá rada cestuje poprípade chodí rada na prechádzky do hôr alebo len tak ist pozrieť krásy európskych miest. Ponukam svoj voľný čas, priateľstvo a zároveň aj dobrého poslucháča. Pri lepšom spoznani sa ponúka verného partnera ktorý keď miluje urobi pre ženu všetko. Ináč okrem cestovania ešte veľmi rad varím. To je v skratke všetko.
Jardis1155 M 62 rokov
Muž 62 rokov Martin
Hľadám partnerku na trvalý a intelig. vzťah..
Presadzujem dimenziu Detto a 2 životy chcem skrášliť.
Voľný čas- bicykel, plávanie, zábava, do budúcna aj ohník a záhrada..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania