amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 9 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

Jardis1155 M 62 rokov
Muž 62 rokov Martin
Hľadám partnerku na trvalý a intelig. vzťah..
Presadzujem dimenziu Detto a 2 životy chcem skrášliť.
Voľný čas- bicykel, plávanie, zábava, do budúcna aj ohník a záhrada..
Lukosko M 22 rokov
Čau som Lukáš mám 20 a ukončené stredoškolské vzdelanie odbor polygraf-knihár ešte bývam s rodičmi mám rád kino, občas bicykel, kolobežka, počítač a viac ti napíšem keď budeš chcieť
Nico2000 M 41 rokov
Muž 41 rokov Martin
Ahojte, hľadám sympatickú ženu, ktorá ak by mala aspoň trošku zmysel pre humor to by bolo super. Vôbec nemusí byť ako ja, podstatné je, aby sme si rozumeli. Láskavá, uprimná, svedomitá. Čo sa týka mňa rád chodím na turistiku, na hory, do fitness centra, na grilovačky, do kina a divadla. Som spoločenský typ.
19kolacik1019 M 55 rokov
Zenu ako má byť, priateľstvo, prechádzky, minulosť je tá tam vo voľnom čase ma bavia auta a opravy vseho druhu aj v domácnosti, myslím že mi to ide to su názory inych
Lukas22222 M 33 rokov
Muž 33 rokov Martin
Ahojte dievčatá som normálny chlap šalený :) rozvedený nevyšlo nám to minulosť mám vysporiadanu. Mám 10 ročnú dcérku a aj domáceho miláčika psa. Bývam sám v dedinke Blatnica. Kľudne sa ozvy rád prehodím pár slov preferujem osobné stretnutie pri kávičke :)
Adrik45 M 46 rokov
Život v samote je ťažký. Hľadám niekoho na prežitie spoločných chvíľ.
Minulosť už mám za sebou. Mám rád prechádzky, výlety.
ado24 M 30 rokov
Muž 30 rokov Martin
Ahojte som obyčajný chalan co hľadá tu pravú z okolia mam 29 slobodný bez detí pracujem mam rad prírodu prechádzky po nej hľadám slobodne dievča najlepšie s okolia na vážny vzťah.
Lubomir10 M 42 rokov
Hľadám niekoho na strávenie voľných chvíľ. Pracujem v Nitre a po práci rád vyjdem von. Rád športujem, milujem turistiku. Hľadám niekoho na aktívny beh fitness,ale aj posedenie pri obede alebo na káve. Mam rád dobrý film, divadlo knihu.
Majki999 M 38 rokov
Muž 38 rokov Martin
Hľadám si žienku na trávenie voľného času, výlety, spoločnú budúcnosť. Pracujem v stavebníctve. Rad mam dovolenky, len sameho to nebaví lepšie je dvom .
Zanax Ž 47 rokov
Hľadám vážnu známosť. Hľadám si partnera na zoznámenie. Pre začiatok kamaráta na vykecávanie, potom podľa sympatií. Moje záľuby naša príroda, život na chalupe, hubárčenie, bylinky, chov domácich zvierat, jazdím na koni a aj stým spojené práce (nie typ veľkochovy), pestovanie. Prechádzky po zaujímavých miestach historické, výstavy alebo iné. Dobré jedlo, nápoje vychutnávať. Dielnička. Hudba melodická, knihy náučné veľa, internet. Humor, ale nie vulgárny! Partner by mal byť v tomto ako ryba vo vode a aj aktívnejší ako ja. skôr trpezlivý, ale rozhodný, trošičku aj tolerantný. No vyznieva to dosť náročne, ale žiadna kaša sa neje taká horúca. Lepšie skúsiť ako ľutovať nad tým čo keby.
Lucy1991 Ž 32 rokov
Ahojte hľadam tu dobrého chlapa ktorý je vysporiadaný s minulosťou a ktorý by rád chcel vzťah, má rád deti... som normálna žena už 2 roky sama a smutno mi je. Touto cestou konečne by som našla niekoho do života s kým budem tráviť voľný čas
Jozolan M 49 rokov
Hladam kamosku na volne chvile a casom mozno aj vztah. Dieta nevadi. Okolie Martina. Pracujem v MT. Mam rad zvierata a mam psika. Som rozvedeny a nevadi mi ak aj ty budes.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania