amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 18 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

anevat1 Ž 66 rokov
Som dôchodkyňa s dospelými deťmi a rôznorodými záujmami. Rada varím, bicyklujem, plávam, chodím na výlety, na huby, milujem deti a zvieratá. Hľadám priateľa s ktorým by som si rozumela a ktorý by chcel tráviť svoje voľné chvíle pri spoločných aktivitách.
zecio M 69 rokov
Viem presne čo chcem... pri osobnom stretnutí to určite zistíš... hľadám trvalý vzťah s normálnou ženou nezaťaženou svojou minulosťou v pohodových podmienkach... mám rád život, prírodu...
RogerT M 46 rokov
Muž 46 rokov Martin
Existuješ? Inteligentná, múdra, láskavá, a to ostatné už nie je podstatné. Ak náhodou čítaš tieto riadky, bude mi potešením Ťa spoznať. Ak teda hľadáš aj Ty inteligentného gentlemana, ktorý ešte verí v morálne hodnoty človeka, napíš mi prosím.
Tarka5 Ž 68 rokov
Hľadám kamaráta, porozumenie, komunikáciu, spoločné hľadanie kompromisov. Zaujímam sa o prírodu, knihy, trochu sa venujem pohybu, rada tancujem ......
rikinka1 Ž 49 rokov
Žena 49 rokov Martin
Hľadám... dúfam, že nájdem... niekoho sympatického, milého, kto sa mi bude páčiť (a ja jemu), s kým mi bude dobre (a jemu so mnou), kto ma bude mať rád (a ja jeho), s kým si budem rozumieť (a on so mnou) ;-).

Rada zájdem na kultúru (divadlo, kino, koncert, muzikál), zabaviť sa, stretnúť sa, či posedieť si s kamarátmi, ale nepohrdnem ani relaxom doma pri dobrom filme :-).
lanvin137 M 66 rokov
Muž 66 rokov Martin
hladam si dobru kamaratku vo veku 40 az 60 rokov sportovo založenu može byt aj fajčiarka. som z martina žijem sam som zamestnany. ak maš zaujem ozvi sa rad ta spoznam.
MDZ M 48 rokov
Myslím, že som celkom pohodový muž s ktorým sa dá pokecať o čomkoľvek. Rád cestujem, učím sa cudzie jazyky a moja práca je aj môj koníček. Mám rád pohyb vo všetkých jeho formách. Peniaze najradšej dávam na knihy, poznávačky a dobré jedlo. Dnes je uponáhľaná doba a spoznať niekoho bližšie je aj dosť problém, preto považujem túto formu za celkom logickú voľbu ako spoznať niekoho zaujímavého, komu sa budem páčiť ja a ona mne...
martincan M 63 rokov
Som sportovo zalozeny, mam rad turistiku a prirodu. Rad som v spolocnosti, kde sa citim prijemne.Plány do buducnosti? Aby som bol hlavne zdravy, mohol robit veci, ktore ma bavia a ktore robia radost aj inym.
1viki200 M 68 rokov
Hladám nežnú romantickú ženu , ktorá má rada prechádzky prírodou ,turistiku a všetko pekné čo je okolo nás .Medzi moje záluby patrí okrem turistiky a športu ,práca v okrasnej záhrade ,posedenie s priatelmi .
skorpion M 55 rokov
Ahoj. Hladám spriaznenú dušu,ktorá má rada prírodu a ktorá vie čo od života chce. Mala by vedieť si život užívať taký aký je, skrátka do voza aj do koča. Pochádzam a žijem v Martine, mám 47 rokov, som samostatná jednotka :-).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 viac

© 2024Kontakt · Podmienky používania