amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 36 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

janobonifac M 66 rokov
hladadam zenu ktora ma bude mat rada takeho aky som som rybar a rad chodim do prirody , pestujem stromy aj zeleninu a chodim na chatu , mam osobne auto nechcem sa vnucovat
tuly18 M 61 rokov
Hľadam vaznu znamost, som bez zaväzkov, pracujúci. Zvieratka nemam a ani neplánujem mať. Rad mam turistiku, citanie knih a rad si pozriem dokumentárne a cestopisne filmy.
Rolko66 M 44 rokov
Hľadám úprimnú ženu na vážne zoznámenie. Ženu, ktorá ako ja túži vybudovať harmonický vzťah, založený na vzájomnej opore, nehe, objatí a vášni. Ak hľadáš svoju spriaznenú dušu v dobrom i zlom, budem rád, ak sa ozveš.
komisia M 40 rokov
Som nefajčiar, inteligentný, pracovitý, zaujímam sa o históriu, mám rád prírodu. Rád lyžujem, plávam, chodím do hôr na túry. Mám domáceho miláčika, skvelého psa, ktorý mi robieva spoločnosť pri prechádzkach. Pracujem v oblasti IT manažmentu. Deti nemám, ale mám k nim pozitívny vzťah.
Anik60 Ž 67 rokov
Dobrý deň, rada by som sa zoznámila s príjemným, sympatickým pánom, ktorý má rád prírodu,prechádzky,prácu v záhrade,šport v rámci svojich možností. Mám malého psíka, s ktorým chodím rada do prírody na prechádzky a rada relaxujem na záhradke.Rada sa zoznamim s pánom podobných záujmov.
kamko22 M 43 rokov
Rad sa zoznamim so zenou do voza aj do koca , ktora ma zmysel pre humor a je pracovita . Moje zaluby citanie , tenis , futbal. Rad spoznavam ludi a chodievam do prirody
Martico M 68 rokov
Mám 61 rokov. Rád cestujem. Pracujem v administratíve a práca ma baví. Mám rád zvieratá a záhradku. Samota je zlá. Chcel by som sa zoznámiť so ženou vo veku 48 - 57 rokov zo žilinského kraja.
mysiak1965 M 56 rokov
ahoj , som v podstate obyčajný muž, mám veľmi rád prírodu , turistiku , hubačku , bicykel, vzdelanie stredoškolské, rád si budem písať a neskôr možno aj spoločná turistika s niekym kto má podobné záľuby a vyriešenú minulosť
bulis1 M 47 rokov
Muž 47 rokov Martin
Som jednoduchý chalan,športový typ,ktorý by chcel nájsť tú pravú :-)rád sportujem plavam, futbal, hokej, tenis,turistika, jedlo,filmy,knihy. Mám rád zvieratá, inteligentný humor a úprimnosť. Naučil som sa tešiť Z maličkosti...
mario1234 M 46 rokov
Hľadám príjemnú osobu so zmyslom pre humor,
ktorá je na rovnakej vlnovej dĺžke , neberie všetko tragicky s bežnými záujmami a koníčkami vzájomná komunikácia napovie
mirka3809 Ž 46 rokov
Mám 40 rokov,som rozvedená,zamestnaná, mám dvoch synov, bývam v rodinnom dome.Vo voľnom čase si rada pozriem dobrý film, počúvam hudbu, vyjdem si na prechádzku, som rodinný typ a venujem sa svojim synom, hlavne mladšiemu. Sú vo veku 19 a 9 rokov.
Chcem sa zoznámiť s milým, úprimným mužom, lebo samota je zlá, ktorý vie lásku rozdávať ale aj prijať, veselej povahy, ktorý má rád deti a tiež je rodinný typ. Hlavne aby mal dobré srdce.
anevat1 Ž 64 rokov
Som dôchodkyňa s dospelými deťmi a rôznorodými záujmami. Rada varím, bicyklujem, plávam, chodím na výlety, na huby, milujem deti a zvieratá. Hľadám priateľa s ktorým by som si rozumela a ktorý by chcel tráviť svoje voľné chvíle pri spoločných aktivitách.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 viac

© 2022Kontakt · Podmienky používania