amor.sk
Slovenská zoznamka od roku 2009

Strana 34 - Zoznámenie Martin

Ste v Martine a chcete sa zoznámiť? Amor.sk je zoznamovacia stránka pre ľudí, ktorí si hľadajú novú známosť alebo vážny vzťah.

Registrovať sa Už máte účet?
Prihlásiť sa
 

ZoznamkaMartin

psicho01 M 56 rokov
Ahoj.Som obyčajný chalan hľadám úprimnú a milú žienku na spoločne strávené chvíle. Rád športujem a kutím. pokiaľ by si chcela vedieť o mne viac napíš určite odpíšem.
andredafo M 41 rokov
Muž 41 rokov Martin
Mám rôzne záľuby, v každej etape života niečo nové. Rád idem do hĺbky vecí. Vyštudoval som religionistiku v Prešove. Chcel som viac porozumieť, tým všetkým diskusiám o vire ale hlavne v nej porásť. Pomedzi to som sa venoval naplno mojej záľube vo varení a pracoval som ako kuchár. Taže rád vám navarím :-)
Hľadám inteligentnú a empatickú ženu. Mysím, že som muž ktorý vie ponúknuť porozumenie a oporu.
PS: Ženy vážte si samé seba. Ste tým najkrajším stvorením, ktoré Boh učinil :-)
Dejvit M 48 rokov
Muž 48 rokov Martin
Sem Dušan je mi 43r mam syna Dušanka 7r sem Rozvedeny nepiju vubec ani nefajčim sem blaznivy romantik pracujem tu v Martine Polygraficka vyroba vjenuji se synovy tak nemam čas na dovolenky tak sme este nebili nikde len chodime na decke ihriska a tak po meste nekedy do Bojnic do Zoo zverata nemam a aku ženu no uplne obyčajnu ženu ze srdcem na pravem miste aby mala rada meho syna a aj mne a bola mi verna nepila nefajčila aby se vytvoril společny harmonicky domov a myslela to opravdu s nama važne taku plno štihlu od 25 do 48r aby mala rada prirodu toulky prirodou treba na hriby jit se projit a taka blazniva pre každu zabavu
Sk1ppy M 43 rokov
Muž 43 rokov Martin
Som veselý, priamočiarý, úprimný, pracovitý, zábavný, bezdetný, zabezpečený.
Pracujem v oblasti stavebníctva. Moje záujmy/záľuby sú: príroda, zvieratá, hudba, priatelia vo voľnom čase sa venujem maserstvu.
Hľadám priateľku s ktorou nájdem spoločné záujmy a pochopenie. Deti mi nevadia, práve naopak.
psinka Ž 61 rokov
Žena 61 rokov Martin
rada plavam bicyklujem chodim na dovolenkysom na čiastočnom invalidnom zvieratka už nemam mala som ale už nemam zo slušnym panom mam dospele detibyvam sama samota je zla rada sa porozpravam s dobrymi ludmi a čestnymi
Zdenek76 M 46 rokov
Muž 46 rokov Martin
Ahoj. Myslim že by nikto nemal byť v živote sám. Je ale na každom z Vás aby zhodnotil či je už pripravený na nový vzťah. Mám dvoch úžasných synov vo veku 21r a 14r. Nehľadám flirt a ani niekoho na jednu noc. Nebudem písať aký som to musia posúdiť iný. Ak chceš vedieť viac stačí napísať.
antivirus777 M 32 rokov
Som vyštudovaný rádiologický technik odrobene mam tri roky v bb ale odišiel som , aktuálne pôsobím v MT
zvládam domáce prace :) kedže bývam v rodinnom dome :) ani v kuchyni sa nestratim :) rad turističkujem čítam knihy trávim čas s priateľmi. som komunikatívny a spoločensky tvor :) prostredníctvom tejto stránky hľadám ženu s podobnými záujmami a hodnotami :) ktorá by neostala len pri písaní totiž najlepšie sa ludia spoznávaju osobne ale aj v prírode ani spoločnej turistike sa nebranim :) ak máš záujem kludne napíš
cocorito M 38 rokov
Šport, aktivity, a radšej menej ako veľa a potom veľa stresov, tak si ísť životom a mať z toho radosť, čím viac veselších ľudí naokolo tým lepšie.
To je všetko ale rád odpíšem takže šup-šup len napísať a pýtať sa.
Fosters34 M 38 rokov
Rád spoznám samostatnú, športovo založenú slečnu vo veku 27-33.
Ja 33 ročný športový typ.
Mám rád plávanie, saunu, bicykel, turistiku. Sem tam beh.
Cestovanie, oddych a more.
Pedro1503 M 64 rokov
Muž 64 rokov Martin
K mojim zalubam patri hlavne cestovanie. Pracujem ako projektovy manazer v strojarskej firme. Zvierata nemam. Hladam zenu ktora je sama a rada by spojila zvysok svojho zivota s niekym kto ma podobny osud a aby si mohli byt jeden druhemu oporou.
Druzstevnik M 54 rokov
Záľuby ktoré preferujem sú rôzneho typu.Čas ktorý trávim je záľuba mojej pohody.Pracujem v administratíve,ktorá si vyžaduje, dôveru a presnosť.Nie som alkoholik ani fajčiar.
Dodo150 M 67 rokov
Sportovo orientovany, rekreacne sporty, zabavny, snazim sa zit nestereotypne, zaujem o kulturu,divadlo, muzikaly, film, knihy...
Som absilvent VS.
Hladam spriaznenu dusu na volny cas.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 viac

© 2023Kontakt · Podmienky používania